Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię; Rockstar zawsze poświęcał osobne newsy odnośnie okładki. W przypadku GTA to były nawet filmiki, według mnie na oficjalne ujawnienie okładki jeszcze poczekamy.
Zapewne będzie to osobny news, imo.

Btw odnośnie tego psiaka, kurde wiem, że się powtarzam. Ale, aleeee mam kurevską nadzieję, że ten pies na arcie to niejako 100% potwierdzenie psów (zwierząt) w Piątce a nie tylko pusty art.

Nie zapomnę jak w San Andreas uwielbiałem, KOCHAŁEM pakować furę ziomkami. I woziłem się po dzielnicach bez celu, byleby tylko pobujać się z ekipą. Ewentualnie rozpocząć gang wars, zadymy. Kocham ten element w grach, sandboxach a szczególnie w SA. A teraz moja zboczona, chora wyobraźnia od razu nasuwa mi takie akcje:

-werbuje jednego, dwóch kumpli i zamiast trzeciego kompana pakujemy "w(pipi)ioną bestię" (psa) do samochodu. I pach polowanie na nyggasyów czy ogólnie typów z innych gangów. Coś pięknego my napierdzielamy a "Chop" pałaszuje nogę gagatka.

(pipi)a już nie wspominając o akcji typu: ja, ziomek + pies. Ładujemy typa do bagażnika, wywóz w góry lub do lasu ( or pustynia) - otwieramy bagażnik, wypuszczamy typa, spuszczamy "Burka" i pozwalamy mu żeby opierdolił żywcem przeciwnika na łonie natury.

Damn, mam nadzieję, że takie akcje to będzie norma. Dziwka rozszarpywana przez psa przecież to będzie epic xD

PS. W ogóle jeżeli to prawda ten news co wrzucił Boro to mam stu procentowe potwierdzenie gangów w V <33333333333

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ten screen z "zancudo river" jest prawdziwy to... O (pipi)A

 

 

e: pierwsze co zrobię to wylezę na tę górę zarzucę cheat na jakiś motor i zjadę w dół do rzeki

 

HAJP

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Jest prawdziwy, pochodzi z tej fioletowej zabawki (wyświetlacza slajdów?), którą Rockstar dorzuca do pierwszych pre-orderów.
Wystarczy spojrzeć na spadochron - jest dokładnie taki sam, jak na sierpniowym screenie.
Wiadomo, zdjęcie jest marnej jakości, bo trudno sfotografować screena przez taką dziurkę, ale rozległość tej doliny jest porażająca!
A screenów jest podobno więcej, pewnie niedługo ktoś je wrzuci.

Odnośnik do komentarza

 

 

Btw odnośnie tego psiaka, kurde wiem, że się powtarzam. Ale, aleeee mam kurevską nadzieję, że ten pies na arcie to niejako 100% potwierdzenie psów (zwierząt) w Piątce a nie tylko pusty art.


Włącz sobie trailer i na pierwszej scenie masz jak pies podbiega do pary na plaży. W późniejszej scenie jest jak pies skacze na płot czy cos w tym stylu (pisze z pamięci więc moge sie mylić).

 

Ten screen z traktorem niszczy wszystko. Przecież tereny w GTA zniszczą wszystko

RDR + SA+ GTAIV = GTAV


O jakim ty screenie mówisz???
Odnośnik do komentarza

 

 

trailer II niedługo już zawita !, najprawdopodobniej 5 listopada !


Ja stawiam, że wcześniej, o ile kartka jest prawdziwa. Tam jest napisane 'we have just released second trailer' a potem w zdaniu o preorderach 5 listopada jest w czasie przyszłym. Gdyby wypuścili trailer tego samego dnia co start preorderów to IMO te zdania byłyby inaczej poskładane ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...