Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten preorder :D Na xboxa wzialem, bo fajniejsza okladka niz na ps3. Plakaty sie niczym nie roznia. Zrobione na fajnym papierze, w srodku pudelka ta pocztowka, niezgniatalna jest chyba, dosc gruba i twarda :) no i ta ulotka od cenegi. Pewnie i tak gta wezme z muve ale musialem sobie kupic ten preorder. Ale i tak wolalbym jakis typowy gadzet, jak np ten pierscien czy naklejke na konsole dodawany do preorderu na uncharted 3 niz jakis plakat czy tam ulotke :D

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak dzisiaj czytałem zapkę w gazetce i zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Było wiadomo wcześniej po zapce z GI, że Trevor i Michael znali się wcześniej i zrobili kilka napadów razem, ale nie jest powiedziane jak się poznali. I tutaj nasuwa się moja myśl, że fajnie by było ujrzeć retrospekcje właśnie jak Michael poznał Trevora i wykonał z nim te skoki. Przez taką myśl jeszcze bardziej się najarałem. :D

Odnośnik do komentarza

Muszę ponarzekać - kupiłem preorder GTA V dla plakatu, ale czemu dają ten plakat w takich niestandardowych wymiarach? Chciałem włożyć go w antyramę, gdzie standardowym wymiarem jest 60x80. Plakat jest wymiarów ~60x 85. Obcinanie nie wchodzi w grę, niby kilka centymetrów, ale wtedy nie będzie tak fajnie wykadrowany, jak teraz. Kupiłem antyramę 70x100, ale to nie to samo :/

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Muszę ponarzekać - kupiłem preorder GTA V dla plakatu, ale czemu dają ten plakat w takich niestandardowych wymiarach? Chciałem włożyć go w antyramę, gdzie standardowym wymiarem jest 60x80. Plakat jest wymiarów ~60x 85. Obcinanie nie wchodzi w grę, niby kilka centymetrów, ale wtedy nie będzie tak fajnie wykadrowany, jak teraz. Kupiłem antyramę 70x100, ale to nie to samo :/

 wez kup jakies passe partout do niego, o wymiarach wewnetrznych 59/84 i zewnetrznych 70/100 i bedzie git :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

u mnie w mieście jest takie coś jak Video World ( w całej polsce jest sieć tego ) i jest preorder z plakatem za 20zł - które potem oczywiście odejmują od ceny końcowej produktu, ale patrząc na ceny u nich to Tomb w premiere kosztował 230 tak że nie wiadomo jak to będzie wyglądać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

o ile dobrze pamietam to trevor byl w wojsku. Moze on calej szajce dostarcza bron(dlatego zielone barwy)?

 

 

nie wszystkie bronie ze screenow sa zielone, no ale niech bedzie, nie chce mi sie udowadniac

 

 

No nie wszystkie, ale na pewno większość, poza tym na części screenów nie widać barw bo są z nocy. Myślę, że ma to coś wspólnego z kolorem logo i dolarów, jakaś symbolika czy coś

 

 

 actual_1364387804.jpg

120121024201049.jpg

581.jpg

18.jpg

16.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...