Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

co  do tego porownania screenow to po pierwsze printscreen z filmiku na jutubie zawsze bedzie mial gorszą jakość, po drugie na gameplayu powiedzial bym ze jest nawet lepsze oświetlenie postaci - widać po bokach rozbłysk od ognia wybuchu i postać jest podświetlona na pomarańczowo. a na fotce pokazowej cień zupelnie nie uwzględnia wubuchu tylko jakieś inne źródło śwatła (i w sumie jest zbyt wyrazisty i ostry ten cień, budynek w tle ma bardziej stonowane kolory)

więc jak widać mimo lepszej ostrości i "jakości" fotki promocyjnej to tak naprawde grafika i oświetlenie wygląda realistyczniej na gameplayu

Odnośnik do komentarza

Graficznie musi byc jakis poziom, ale liczy sie zeby gameplayowo wyrabiala bo teraz wole odpalic klimatyczne GTA San Andreas, ktore oferuje znacznie wiecej niz GTA IV.

 

Dla mnie GTA jest gra, ktora ma oferowac wiele atrakcji i ciekawe misje - tego niestety zabraklo w czworce, wiec mam nadzieje, ze w piatej czesci Rockstar nad tym popracuje, jak dla mnie lepiej gdyby na tym sie skupili, a nie na grafice. Wiadomo - gra musi jakos wygladac, ale w GTA nie to jest najwazniejsze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dla mnie GTA jest gra, ktora ma oferowac wiele atrakcji i ciekawe misje - tego niestety zabraklo w czworce

 

Pisałem to już na forum parę razy, ale powtórzę, że trzeba nie mieć wyobraźni żeby się nudzić przy czwórce. O to chodzi w sandboxie żeby wejść do środka i samemu znaleźć ciekawe rzeczy do roboty. 

Odnośnik do komentarza

SA było bardziej jajcarskie, zróżnicowane. IV była już nieco "poważniejsza" ale jak człowiek chciał to potrafił znaleźć sobie sporo atrakcji w mieście. od prowadzenia pojazdów mechanicznych w miejscach kompletnie do tego nie przeznaczonych po nieprzewidziane interakcje z NPC czy różnorodne i kreatywne sposoby mordowania ich bez wzbudzania podejrzeń policji :ninja:

 

taki mały bonus:

 

67512_10151621493205097_1172067941_n.jpg

 

R* wrzucił arta jednego z fanów, ponoć w paincie robiony. wszystkie możliwe postacie ze wszystkich odsłon serii. idealnie się nadaje na sticker bomb :D

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem to już na forum parę razy, ale powtórzę, że trzeba nie mieć wyobraźni żeby się nudzić przy czwórce. O to chodzi w sandboxie żeby wejść do środka i samemu znaleźć ciekawe rzeczy do roboty. 

 

 

To nie kwestia wyobrazni tylko rozbudowania gry i mozliwosci jakie daje. To, ze w GTA IV byla duza mapa jeszcze nic nie znaczy, nie bylo tam co robic. W sandboksach zawsze mase czasu spedzam poza misjami, w czworce byly jakies minigierki i znajdzki, ale co z tego jak to wszystko bylo mega nudne. Just Cause 2 oferuje znacznie wiecej od GTA IV.

 

Mam nadzieje, ze w GTA V bedzie wiele elementow z San Andreas - misje kurierem, karetka, straza i policja, do tego wyscigi, kupowanie kryjowek. Wazne tez zeby szukanie znajdziek bylo jakos nagradzane - np. bronia przed kryjowka jak w GTA III.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Pisałem to już na forum parę razy, ale powtórzę, że trzeba nie mieć wyobraźni żeby się nudzić przy czwórce. O to chodzi w sandboxie żeby wejść do środka i samemu znaleźć ciekawe rzeczy do roboty. 

 

 

To nie kwestia wyobrazni tylko rozbudowania gry i mozliwosci jakie daje. To, ze w GTA IV byla duza mapa jeszcze nic nie znaczy, nie bylo tam co robic. W sandboksach zawsze mase czasu spedzam poza misjami, w czworce byly jakies minigierki i znajdzki, ale co z tego jak to wszystko bylo mega nudne. Just Cause 2 oferuje znacznie wiecej od GTA IV.

 

Mam nadzieje, ze w GTA V bedzie wiele elementow z San Andreas - misje kurierem, karetka, straza i policja, do tego wyscigi, kupowanie kryjowek. Wazne tez zeby szukanie znajdziek bylo jakos nagradzane - np. bronia przed kryjowka jak w GTA III.

 

 

Przecież były w GTA IV misje policyjne. 

Odnośnik do komentarza

no i fajnie ale prosiłbym nie robić niepotrzebnego offtopa i bałaganu, tym bardziej bez epitetów. wkrętka na prima aprilis, ha ha, pośmiali się i tyle.

 

w V będzie co robić bo i miejscówka bardziej ku temu sprzyja. słoneczko, plaża, różnorodne dzielnice, bardziej luzackie podejście. zważywszy na to co widzieliśmy na screenach i trailerach to kreatywnej aktywności nie zabraknie.

LC było jednak bardziej surowe, zimne. jakoś nie wyobrażam sobie tam jazdy quadem czy rowerkiem lub innych mini gierek z poprzednich odsłon. chociaż np misja rowerowego kuriera byłaby spoko w IV.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...