Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

PS3/X360, ludzie troszeczkę samodzielności, takie informacje to po 5 sekundach w Google można się dowiedzieć.

 

 

stary to jest forum o grach, jak Ci się nie chce odpowiadać na pytania to milcz. A admin niech sobie daruje usuwanie moich postów z tego tematu, bo wartościowych na 276 stron jest może 4. Co tak was boli, że zrobiliście żenujący dow(nene) w pisemku ?!

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

PS3/X360, ludzie troszeczkę samodzielności, takie informacje to po 5 sekundach w Google można się dowiedzieć.

 

 

 

stary to jest forum o grach, jak Ci się nie chce odpowiadać na pytania to milcz. A admin niech sobie daruje usuwanie moich postów z tego tematu, bo wartościowych na 276 stron jest może 4. Co tak was boli, że zrobiliście żenujący dow(pipi) w pisemku ?!

No ale kurde ile razy można powtarzac ze GTA V bedzie na tej generacji? Na wszystkich większych portalach były cytowane słowa prezesa Take Two który mówił że nie ma co liczyć na port na nextgeny.

 

No ale że łykacie każda plotkę,żart jak pelikany...to coz nie mój problem

 

Patrz ile newsów powstało na ten temat

 

https://www.google.com/search?q=GTA%20V%20na%20tej%20generacji&client=ms-opera-mobile&channel=new

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Denerwują mnie ciągłe hejty na 4, każdy po jej premierze mówił same ochy i achy oraz że lepszej gry w życiu nie widział, a teraz ludzie mówią jaka ona jest chu.jowa i że sa było lepsze. Jestem wstanie zrozumieć osoby grające na piecu bo tam były różne perypetie, ale na litość to gta było świetne fakt miało troche inne spojrzenie (bardziej dorosłe) ale to nadało tej grze charakteru . Prosta sprawa niech każdy sobie policzy godziny wyjęte z życiorysu  i sam sobie odpowie na pytanie czy ta gra jest (pipi)owa? Jasne zabrakło kilka pomysłów z sa wraz z terenami pozamiejskimi, ale w ogólnej rozgrywce ja sam jakoś bardziej tego nie odczuwałem. Jeżeli ktoś ubolewa nad modyfikacjami ciała polecam The Sims, a jeżeli ktoś woli luźny klimat odsyłam do Saints Row. Mam nadzieje, że nowe gta nie zawiedzie naszych oczekiwań ale siłą rzeczy twórcy nie dadzą rady każdemu dogodzić i oby kolejna część była wreszcie w Vice City. Pozdrawiam :)

  • Plusik 9
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Czwórka jest na tyle specyficzna, że mam przy niej lekko 500 godzin wyjęte z życiorysu, a mimo to nie umiem obecnie dłużej niż pół godziny przy niej usiedzieć... Świetna gra, ale obecnie już tylko piątka się liczy i nowe doznania w Los Santos. Ogrywam do premiery co się da i jaram się jak szczyl na rzut nowych materiałów. Jak zawsze przed każdym GTA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...