Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5
  • Franklin alone has more textures than the entire ped population of GTA: San Andreas
  • Largest selection of vehicles in any GTA game
  • Largest selection of weapons in any GTA game

 

 

 

X)

 

Dobrze że premiera nie jest w maju bo bym z hajpu matury nie zdał.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe czy zmienią ten debilny system poszukiwania przez policję z czwórki na coś bardziej realistycznego. Innych życzeń nie mam, wszystko zapowiada się na mega genialny kombajn.

 

 

Czemu debilny? Był całkiem w porządku, tym bardziej w porównaniu do systemu z poprzednich części. Wystarczy żeby do tego z czwórki dodali system świadków jak w RDR i będzie super.

.

 

Nie był w porządku ponieważ łatwiej było zgubić 4 gwiazdki jak 1. wystarczyło wbić się na długą prostą i po sprawie. Natomiast kluczenie uliczkami nic nie dawało bo zawsze byliśmy w centrum poszukiwań. W stareńkim już the getaway wystarczyło wbić w jakąś uliczkę zmienić furę i po sprawie. Da się? Da, a gra wyszła 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Oby model jazdy nie był bardziej arcade... Jak dla mnie mógłby być nawet bardziej symulacyjny, szczególnie w kwestii nadsterowności aut (ta w IV była zbyt mała w przypadku tylnonapędowych aut). Jedynie zawieszenie w sportowych furach powinno być trochę utwardzone, bo w IV wszystkie auta były ultra miękkie i bujały się jak na morzu.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy tak jak wyżej przypadł mi do gustu. Jedyne co mogłoby ulec zmianie to zachowanie opon w kontakcie z drogą. W GTA IV wydawało się jakby wszyscy jeździli na łysych oponach. Można było bez problemu się ślizgać, nawet na autostradzie przy pełnej prędkości. Przesadne ślizganie się fur + miękkie zawieszenie = hamowanie nawet do 20 na zakręcie żeby tylko skręcić... San Andreas miało całkiem miły model jazdy. 

Odnośnik do komentarza

Było wcześniej powiedziane (odnoszę wrażenie, że w Języku Polskim mamy za mało czasów :P), że model jazdy ma być bardziej symulacyjny, samochody mają zachowywać się bardziej realistycznie; nie jak "łódki" (to nie moje określenie, dlatego dałem to w cytat. Sam uważam, że w "IV" model jazdy był super, tylko samochody były za wolne). 

Natomiast, osądzając po tym co widziałem w zwiastunie Franklina, wydaje mi się, że w "v" jazda będzie jeszcze większą przyjemnością!

 

 

 

Dodatkowo zapodaje jeszcze dwa obrazki:

98710480003354520279.jpg

94840144557902384315.jpg

 

Zobaczymy kto da się strollować

Edytowane przez łosion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Było wcześniej powiedziane (odnoszę wrażenie, że w Języku Polskim mamy za mało czasów :P), że model jazdy ma być bardziej symulacyjny, samochody mają zachowywać się bardziej realistycznie; nie jak "łódki" (to nie moje określenie, dlatego dałem to w cytat. Sam uważam, że w "IV" model jazdy był super, tylko samochody były za wolne). 

Natomiast, osądzając po tym co widziałem w zwiastunie Franklina, wydaje mi się, że w "v" jazda będzie jeszcze większą przyjemnością!

 

 

 

Dodatkowo zapodaje jeszcze dwa obrazki:

98710480003354520279.jpg

94840144557902384315.jpg

 

Zobaczymy kto da się strollować

te zdjęcia to fake, ogarniajcie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Podrasowana do 2013 grafa z 2004 jakoś daje radę. 

 

edit: 

 

Jakoś przeoczyłem w tym temacie wylewane żale i wieszane psy na Rockstar, że w piątce ma wprowadzić pierwszy raz w serii: 

 

AUTOREGENERACJĘ ŻYCIA

 

Oh dear, oh dear. 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...