Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy jakosc oprawy jaka widzielismy na tym trailerze, nie bedzie odbiegala od tego co zobaczymy faktycznie na naszych TV. Zbyt ladnie to wyglada- nie widze dorysowujacych sie obiektow, wszystko w tle wyglada szczegolowo, animacja robi wrazenie, eksplozje to poezja. No po prostu, jak na ta skale, wizulany majstersztyk, Jak pare dni temu gralem w GTA4, to wygladalo to pokracznie. 

 

Już było w tym wywiadzie powiedziane, że gra w 98%, choć trailer wiadomo, że jest lekko podtuszowany. I że rzeczywiście tak płynnie chodzi.

 

@Norbi

 

Z lagami da się grać... w zależnosci jak wysokie i częste one są. I ja nie mówie, że za 5 lat nie może wyjść następna część, bo to jest i tak bardzo długi okres. Nie tylko będzie ładniej i więcej, ale twórcy napewno zaserwują nam więcej pomysłów... Skoro już do "tego" Online myślą nad pomysłem dodania innych miast typu Vice City... Co to będzie z GTAVI i GTA Online v2.0? Pół Ameryki do eksploracji w stylu The Crew? 

Odnośnik do komentarza

Ja to mam nadzieję, że nowe gta pojawi się za 3 lata. 5 lat to DUUUŻO ;/

Jeśli się nie mylę, to od daty premiery Czwórki minęło już 5 lat. A teraz będziemy mieli częste aktualizacje trybu online co na pewno będzie przedłużało rozgrywkę.

 

5 lat to dużo, 2018 rok wydaje się być czymś strasznie odległym, no ale nie liczyłbym na GTA VI przed 2017 ;)

Odnośnik do komentarza

Po drodze dostaniemy pewnie nowe red dead czy jakieś inne nowe ip :)

Mam nadzieję, że gra wyjdzie na nową generację razem z gta online, bo grać na starej kolejne parę lat, gdy na rynku są nowe, potężne maszynki byłoby trochę kiepsko hehe

 

Wiem, że macie już swój gang na ps3. Czy na x360 też jest może jakiś już ? :P Bo jeśli nie to może anuluję mojego preordera i zamówie, jednak wersje na ps3.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Skoro Rockstar ma przez długi czas dodawać nowy content do multi (tak pani mowi na trailerze) to może być on płatny w formie DLC, najpewniej tak będzie bo mogą sporo na tym zarobić. Może dadzą season pass wraz z premiera gry.

 

Multiplayer wygląda rewelacyjnie, ciężko opisać słowami zachwyt po obejrzeniu trailera 19 razy pod rząd. Koniecznie trzeba grać w grupie ogarniętych ludzi z headsetami, zabawa będzie 100 razy lepsze, jak wszędzie z resztą.

 

Dobrze, że multi wystartuje dopiero w październiku, da to 13 dni na ogranie singla, i tak za krótko jak na GTA dla mnie bo w sandboxy od R można grać miesiącami w samego sp.

Odnośnik do komentarza

Skoro Rockstar ma przez długi czas dodawać nowy content do multi (tak pani mowi na trailerze) to może być on płatny w formie DLC, najpewniej tak będzie bo mogą sporo na tym zarobić. Może dadzą season pass wraz z premiera gry.

 

 

 

 

A w jakiej innej formie ma on być? Nowe opcje do edytora zapewne będą za gratis, ale za reszte trzeba będzie zapłacić. Mi tam nie przeszkadza, kupie w ciemno każde DLC, szczególnie jak myślą o dodaniu innych miast jak Vice City w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro Rockstar ma przez długi czas dodawać nowy content do multi (tak pani mowi na trailerze) to może być on płatny w formie DLC, najpewniej tak będzie bo mogą sporo na tym zarobić. Może dadzą season pass wraz z premiera gry.

 

 

 

 

A w jakiej innej formie ma on być? Nowe opcje do edytora zapewne będą za gratis, ale za reszte trzeba będzie zapłacić. Mi tam nie przeszkadza, kupie w ciemno każde DLC, szczególnie jak myślą o dodaniu innych miast jak Vice City w przyszłości.

 

 

Gdzieś sie wypowiadali o dodaniu kolejnych miast?!??! To by było aż niewyobrażalnie megaza(pipi)iscie.

 

Ja również każde DLC biorę, nieważne co tam będzie - już teraz jestem skłonny kupić, co dopiero bedzię jak zagram.

Odnośnik do komentarza

Padła informacja, że Rockstar w tym momencie pracuje nad kilkoma grami. Przecież ile oni mają wydziałów... Bully 2, RDR 2, Max 4, L.A Noire 2, Agent, nowe ip... Kto wie nad czym oni tam jeszcze majstrują.

 

Maja jedynie 3 wydzialy robiace gry na ta chwile, takze troche sie rozpedziles z ta wyliczanka. San Diego robi RDR3, Toronto Bully 2, a North Agenta - zreszta wszystkie te tytuly byly ostatnio wspominane przez Take Two.

Odnośnik do komentarza

 

Padła informacja, że Rockstar w tym momencie pracuje nad kilkoma grami. Przecież ile oni mają wydziałów... Bully 2, RDR 2, Max 4, L.A Noire 2, Agent, nowe ip... Kto wie nad czym oni tam jeszcze majstrują.

 

Maja jedynie 3 wydzialy robiace gry na ta chwile, takze troche sie rozpedziles z ta wyliczanka. San Diego robi RDR3, Toronto Bully 2, a North Agenta - zreszta wszystkie te tytuly byly ostatnio wspominane przez Take Two.

 

A kto dwójkę?

Odnośnik do komentarza
tylko miesiac do najwiekszego gangsterskiego mmo

 

niektórzy tu nadal nierozumieją że MMO oznacza gre gdzie na jednym serwerze jast masowa libcza graczy, to jest najważniesza zasada którą musi spełniać gra żeby nazywać sie MMO. wielki świat i dużo rzeczy do robienia nie ma tu nic do rzeczy (i tak zarówno gta5 jak i skyrim nie są MMO bo nie mają dużej libczy graczy na raz)

 

nieważne czy to RPG jak WOW, czy jakieś masowe wyścigi albo strzelaniana - żeby nazwać gre MMO musi być w niej masa graczy jednocześnie. a 16 osob na jednej mapie to zupelnie co innego, nawet jeśli mapa jest duża

 

to poprostu online'owy sandbox, a nie mmo

 

deal with it

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...