Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

...

 

 

...

 

 

Rockstar właśnie stworzyło GTA MMO.

 

 

...

 

OMATKOCHRYSTAOBOZIUNOJANIEMOGEORGAZMALEOSTRO!!!11

 

Najbardziej chyba boli ta liczba graczy. "Tylko" 16 osób, ale jak się uzbiera fajną ekipę, to i tak będzie miodnie. Zbieramy się, Panowie! Baaardzo mądry ruch ze strony Rockstara, że multi wystartuje później, bo bym całkowicie olał singla po tym, co zobaczyłem... A to co zobaczyłem... Ludzkie słowa nie są w stanie tego opisać.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

MMO w podstawowych swoich założeniach - rozwijanie swojej postaci poprzez questy/misje, rozwój postaci, ekonomia itd. Bo normalny multiplayer to przecież nie jest.

 

"massively multiplayer online game (also called MMOG) is a multiplayer video game which is capable of supporting large numbers of players simultaneously."

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja już jestem w crew Roziego i Najtmera na SocialClubie. Oby nas się jak najwięcej tam nazbierało. 

 

Serio licze na to że jeszcze przed premierą pojawi się cena sugerowana na Muve bo mam już kod i panna mi mówiła że mi dołoży kasy i będę miał wcześniejszy prezent na urodziny ;) Nie wiem czy bym wytrzymał jeszcze klika dni od premiery... 

 

BTW, jak coś to będzie grał z nami Damianero (ten z jutuba) bo mówił mi w pracy że też bierze na premiere. Jeszcze trzeba się w headsety zaopatrzyć i jazda. 

Odnośnik do komentarza

najsensowniejsze analizy robili dan dawkins i tim weaver z GTAVO'clock, ale oni zostali zaproszenie do siedziby R* zeby zobaczyc 50 minut rozgrywki w multi i przeprowadzic wywiad z szefem R*North. oba linki byly w pierwszym poscie na stronie wczesniej lub dwie. wall of text, tak tez nie bedzie samej analizy trailera, bo widzieli wiecej i przez nastepne tygodnie co srode beda godzinne podcasty z nowymi informacjami. warto przeczytac wywiad najpierw, bo jest tam wiecej rzeczy odnosnie planow rockstar na przyszlosc. tzn nie o next genach, ale o chmurce, tworzeniu misji, dzielenia sie nimi itd.

 

 

mi przypadl do gustu motyw spotykania sie u kogos w mieszkaniu (trzeba byc zaproszonym) i np. ogladania wiadomosci ktore beda streamem z czyjego poscigu w tej samej sesji. przeczytajcie to, to wam leb urwie. nie spodziewalem sie ze rockstar na sam koniec generacji strzelanek wypusci tak ambitny i kolosalny projekt. wg mnie moga pobierac nawet abonament jesli maja to ciagle rozbudowywac.

 

 

prosze, jest analiza :)http://www.youtube.com/watch?v=ojCmWh_GHM8

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kawałki wszystkie z dysku mojego, z nudów zrobiłem:

 

1. 2Pac - California Love
2. Murs & Fashawn - Reina De Barrio (Ghetto Queen)
3. Kavinsky - Odd Look
4. Jay Rock - Hood Gone Love It (feat. Kendrick Lamar) [Franklin trailer theme]
5. Jay Rock - Elbows (feat. Kendrick Lamar)
6. Mayer Hawthorne - Crime (feat. Kendrick Lamar)
7.  Kendrick Lamar - Keisha's Song (Her Pain) [feat. Ashtrobot]
8. Kendrick Lamar - The Re(nene)e (feat. Dr. Dre)
9. Kendrick Lamar - Now or Never (feat. Mary J. Blige)
10. Waylon Jennings - I Don't Think Hank Done It This Way (Trevor trailer theme)
11. The Game - Murder (feat. Scarface & Kendrick Lamar)
12. Jimmy Buffett - Margaritaville
13. Queen - Radio Gaga (Michael trailer theme)
14. Warren G - Party We Will Throw (feat. Nate Dogg & The Game)
 
Wiadomo kogo najwięcej :D
Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

skoro rozi skompletował wam hiphopową/rapową trackliste w kliamtach LA, to ja zrobiłem coś dla ludzi lubiących trochę inny styl

w spoilerze kilka linków do piosenek, które są dla mnie kwintesencją klimatu tego miasta ;)

 

 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie rozwalił motyw z wykorzystywaniem komunikacji w grze. Nie dość, że usta naszej postaci się poruszają, gdy my coś nawijamy przez słuchawkę, to jeszcze NPC'ki reaagują na nasz głos! Mózg... roz.yebany. Fajny jest też bajer z dzwonieniem do ludzi, którzy grają w singla. Ciekawe ile będzie zajmować przejście z singla do multi i na odwrót.

 

Chociaż została poruszona kwestia match-makingu. Można się domyśleć, że to multi będzie w dużym stopniu stawiać na współpracę, więc na dłuższą metę to bez znajomych i bez żadnej ustawki się nie uświadczy zay.ebistości tego... czegoś. 

 

Faktem jest, że Rockstar jest bardzo ambitnym studiem i to widać. Jeszcze NIKT nie zdobył się na coś takiego, a oni przecież zbierali pomysły od GTAIII... Czekali, czekali, kombinowali i... zaserwowali nam to cudo. Pieprzyć lagi, spadki frameratu. Jeśli będzie można się tak bawić ze znajomymi, to nikt nie będzie na takie szczegóły zwracał uwagi. Myślałem, że to ND zaserwowało nam godny koniec generacji, ale TLOU może lizać buty GTA.

 

Skoro będą ten tryb rozwijać przez długi czas, możemy też nie uświadczyć kolejnej serii przez baaardzo długi okres czasu. Ale za to R* na 100% wyda ten tytuł na next-geny i PC, teraz jest to oczywiste.

 

 

Rozdawanie itemów, kasy, ubezpieczanie aut, napady na banki, bankomaty... Ja pierdziele. Ja pier-dzie-le.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy jakosc oprawy jaka widzielismy na tym trailerze, nie bedzie odbiegala od tego co zobaczymy faktycznie na naszych TV. Zbyt ladnie to wyglada- nie widze dorysowujacych sie obiektow, wszystko w tle wyglada szczegolowo, animacja robi wrazenie, eksplozje to poezja. No po prostu, jak na ta skale, wizulany majstersztyk, Jak pare dni temu gralem w GTA4, to wygladalo to pokracznie. 

Odnośnik do komentarza

1. Pieprzyć lagi, spadki frameratu. Jeśli będzie można się tak bawić ze znajomymi, to nikt nie będzie na takie szczegóły zwracał uwagi.

 

2. Skoro będą ten tryb rozwijać przez długi czas, możemy też nie uświadczyć kolejnej serii przez baaardzo długi okres czasu. Ale za to R* na 100% wyda ten tytuł na next-geny i PC, teraz jest to oczywiste.

 

 

1. Tylko nie lagi... :D Z lagami sie nie da grać, więc nie wiem jak byś się z nimi bawił.

2. Będą rozwijać przez długi czas, ale to nie znaczy, że za 5 lat nie pojawi się kolejna część, 5 lat to wystarczająca ilość czasu, żeby wydać nowe GTA z numerkiem 6 i nowe lepsze GTA Online ;) Wyobraź sobie GTA za 5 lat, kiedy większość ludzi będzie miała dużo szybszy internet, a nextgeny będą dużo mocniejsze i pojemniejsze. GTA Online z dużo lepszą grafą i dwa razy większą mapą, i trybem rozgrywki do 64 osób , to by była miazga! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...