Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że wersja na next-geny wyjdzie razem z PC jako "Complete Edition", czy coś w tym stylu. Obstawiam wiosnę 2014. Oni dobrze wiedzą że sporo fanów wyda jeszcze raz kasę na ładniejszą wersję. Nowe obrazki śliczne, urzekł mnie zwłaszcza ten z ziutkiem popylającym na quadzie przez góry.

Odnośnik do komentarza

 

poznajecie ???XDDDDDDDDDDDDDDDD

bg.jpg

 

 

To jest oryginalny screen, czy jakiś fanmade ? W tle widać stadion w LS, tak jak to miało miejsce w San Andreas. Tak dla sprostowania, bo ktoś wcześniej wspomniał, że to budynki w centrum.

 

 

Pojawił się na oficjalnej stronie V, w tym "przewodniku" po Los Santos.

 

http://www.rockstargames.com/V/lsbc/friendly-neighbors

Edytowane przez grzes!ek*ps2
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak sie buduje hype krasnale a nie ubi z tym swoim "patrzpsem" - wypuszczaja 10 filmików z tym samym gameplayem inaczej zmontowanym, na dodatek im nowszy gameplay tym wygląda gorzej od poprzedniego... 

 

Tu mamy tytuł na stare konsole co zjada wszystko co ma być na next genach na śniadanko jak parówki z keczupem...

 

Miasto, tuning, spadochrony, samoloty, przedmieścia, wsie, łodzie podwodne, nurkowanie, skutery, fabuła, fizyka, grafa O_O

 

edyta: MUZA

Edytowane przez kermit
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Czy ktores GTA wyszlo zremasterowane na kolejnej generacji? No wlasnie, wiec radzie sie zbytnio nie napalac, zeby nie bylo pozniej zawodu. Wersja PC to pewniak na wiosne 2014

 

No niby nie (nie licząc smartphonów), ale też żadne GTA nie wychodziło 2-3 miesiące przed premierą next gena...

 

Zresztą ja i tak mam w to wbite. Jak będzie to kupię, za kilka lat aby przejść raz jeszcze wersje Full HD, jak nie to też spoko, bardziej zmęcze wersję HD Ready ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole co to za gra bedzie. W sumie miesiac zostal. Hype rosnie z kazdym dniem, jestem obecnie na etapie walkowania trailerow. Juz wiem ze ten weekend (14-15 wrzesnia) to beda najbardziej ciagnace sie dni w mojej growej karierze :( Watpie zeby muve dostarczylo gre 13stego (piatek). Bardziej licze ze 16stego w poniedzialek zagram, w najgorszym wypadku 17 na premiere.

 

Zamowilem edycje specjalna na X360 tak w ogole :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...