Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale narzekasz... To może się na nich pogniewaj i w ogóle nie kup. Wiele osób byłoby gotowych zapłacić za to jeszcze więcej bo jest to jedna z nielicznych gier, które są naprawdę warte swojej ceny premierowej. 

 

 

Jeśli będzie okazja, to czemu nie kupić taniej? :) A że gra jest warta każdej złotówki którą na nią wydam to jestem w 100% pewny.

Odnośnik do komentarza

Mapa ma byc kolorowa wiec fejk + Franklin wyciety w fotoshopie z trailera i wklejony tutaj.

 

Good try tho, ktos na pewno sie chwyci. ;)

 

Mnie ciekawi kiedy gra wplynie do zatoki, chcialbym uslyszec opinie korsarzy nt framerate'u, bo to jest jedna jedyna rzecz jakiej sie obawiam przy tej produkcji.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ktoś się domyśla co to jest w 0:50 na nowym trailerze? Szyb windy? Rafineria? Bardzo mnie intryguje ta scena, nie wiem czemu ale przypomina mi bazę wojskową z SA. :D

Wydaje mi się, że szyb windy, chociaż nie zdziwię się jak gdzieś na morzu będą platformy wiertnicze! Obczaj moment jak Franklin ucieka motocyklem przed pałami. Ostatnia klatka, w której widać motor. Uszkodzenie widać, ale jakie! Wygięta, obdrapana blacha, full pro to wygląda!

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś się domyśla co to jest w 0:50 na nowym trailerze? Szyb windy? Rafineria? Bardzo mnie intryguje ta scena, nie wiem czemu ale przypomina mi bazę wojskową z SA. :D

Wydaje mi się, że szyb windy, chociaż nie zdziwię się jak gdzieś na morzu będą platformy wiertnicze! Obczaj moment jak Franklin ucieka motocyklem przed pałami. Ostatnia klatka, w której widać motor. Uszkodzenie widać, ale jakie! Wygięta, obdrapana blacha, full pro to wygląda!

 

 

Na dnie oceanu jest opuszczona platforma wiertnicza. To na trailerze to może być jakiś szyb.

 

Dotarło do mnie niedawno, że jak już płytka z GTA V znajdzie się w czytniku konsoli, wskocze w skórę bohatera, to będę przygnieciony rozmiarem mapy. Gdzie najpierw się udać? Będę chciał robić 100 rzeczy naraz. Pierwsze co zrobię, to odnajdę ulicę Grove Street, przy której w San Andreas znajduje się dom CJ-a. Wspaniale będzie znów ujrzeć to miejsce po tylu latach. Potem udam się na wzgórza Vinewood, a następnie pojadę na szczyt góry Mount Chiliad na drugim końcu mapy, by ujrzeć panoramę terenów zielonych. A co dalej? Możliwości będzie cała masa. Świat będzie pełen tajemnic i ciekawostek.

Odnośnik do komentarza

Hah, też chcę na początek jechać na Groove Street i od razu będe szukał easter eggów o bohaterach, bo będą na pewno. Rockstar tak nie odpuści. Będę odwiedzał wszystkie ciekawe miejsca z SA i szukał wspomnień. (pipi)a, nie mogę się doczekać. :D

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51291/gtav-soundtrack-interviews-and-details-plus-sleepwalking-by-the-.html

 

Na stronie Rockstar pojawiły się próbki pięciu stacji radiowych. W sumie w grze będzie 15 stacji + 2 gadane. DJ Pooh powraca i prowadzi stację West Coast Classics - ja już mam swoją ulubioną :) w grze będzie 240 piosenek + 20 godzin muzyki płynącej w tle w niektórych misjach czy gdzieś tam.

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...