Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Trudniej bo większy wynik do pobicia. Nie pamiętam ile teraz kopi w ciągu 24h trzeba sprzedać. 500tys?

 

Co xD

 

GTA IV sprzedalo się 3,6mln w pierwszy dzień. Cod MW2 poszedł w 4,7 miliona, MW3 6,5. Myśle, że 7mln pęknie przy okazji GTA V.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Też mnie trochę dziwi narzekanie na model jazdy w GTA IV. Mnie akurat sprawiał dużo frajdy, a każdy pojazd prowadziło się zdecydowanie inaczej. Takie Banshee jak się dało po gazie to aż dupa uciekała, albo podczas jazdy ciężarówką, albo autobusem było czuć jego masę. Szczególnie jak się wpierniczało w korek ;)

 

Z innej beczki, myślicie, że w Media Markt, albo Saturnie będzie można kupić edycję specjalną ?

Odnośnik do komentarza

@boryz

 

Juz widze jak dzieci ktorym sie rok szkolny zaczal beda czekac pod paczkomatem o polnocy.

 

Propos systemu jazdy, serio na niego sie narzeka ? Dla mnie to byl jeden z najprzyjemniejszych systemow jazdy jaki zostal stworzony. Nie raz zdarzalo mi sie jezdzic bezcelowo godzinke czy dwie po miescie gadajac z kims na skypie dla czystego funu.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Przy preorderze z tego co widziałem dostaniesz grę NAJPÓŹNIEJ w dzień premiery. Ja wziąłem preordera bo innego wyjścia nie miałem.

Natomiast jak masz w mieście markety typu MM, Saturn, Empik to buszowalbym 16 września z samego rana, a nuż będą w sprzedaży. ;)

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktos planowal o godzinie 12 w nocy okradac dzieci z odebranych gierek z paczkomatow i potem chcial taniej sprzedawac to chetnie wezme kopie.

Raczej sie nie okrada zeby pozniej oddawac :-D

Jestem tez tego zdania, jesli ktos jest z duzego miast to nie ma sensu robic pre orderow, najlepiej 16 rano lub wieczorem podjechac gdzies i dostac kopie od reki, chyba ze ktos szuka edycji specjalnych/kolekcjonerskich

 

Co do modelu jazdy w GTA IV to byl bardzo fajny, tylko samochody za bardzo sie bujaly.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dla mnie system jazdy w IV był idealny, właśnie to miękkie zawieszenie dawało tyle funu, ale to kwestia upodobań. W sumie to bardzo dużą część całego czasu spędzonego w IV przeznaczyłem na bezcelowe bujanie się po mieście. Jak pomyślę, że w V może być tylko lepiej + tuning + ogromne tereny to hajp znów wzrasta. :D

Edytowane przez MozayKnows
Odnośnik do komentarza

Dla mnie system jazdy w IV był idealny, właśnie to miękkie zawieszenie dawało tyle funu, ale to kwestia upodobań. W sumie to bardzo dużą część całego czasu spędzonego w IV przeznaczyłem na bezcelowe bujanie się po mieście. Jak pomyślę, że w V może być tylko lepiej + tuning + ogromne tereny to hajp znów wzrasta. :D

Czy lepiej, to jeszcze zobaczymy. Model jazdy ma być "lekki", arcade'owy.

Odnośnik do komentarza

To logiczne ze troszke zawyza cene, bo duzo ludzi bedzie bralo z -50% a wiadomym jest ze na tym traca pieniadze.

Nie zdziwie sie jak wystawia 239/249zl

 

No to oczywiste, ale przy 250zł to nadal tylko 125zł po zniżce, nic tylko brać, jak muve cwaniacko nie wrzuci tej sugerowanej ceny to nic nie zarobi, ja pójdę do sklepiku w mieście gdzie będę miał gierkę16 września.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...