Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Preorder na stronie RTV Euro AGD już złożony,za 223,95 z odbiorem własnym,a sklep mam 10 minut autem z domu.Ja pierwsze co zrobię to odpalę jakąś brykę i sprawdzę model jazdy,bo również mam pewne obawy.Skopany model jazdy i fizyka aut może sporo popsuć w odbiorze gry typu GTA,vide Sleeping Dogs,w które akurat gram w ramach czekania na V.Ale ufam Rockstar że nie zawiodą i będzie podobny model jak w IV.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy zapewne będzie idealnie wyważony pomiędzy symulacją, a arcade. Co by nie powiedzieć o czwórce, ale tam bujanie się szybkimi furami potrafiło doprowadzić do szewskiej pasji. Inna sprawa jeżeli chodzi o bujające się na boki muscle cary, drift, skok przez chodnik, cudownie zachowujące się na nierównościach podwozie -> nie chciałbym aby to zniknęło w piątce. Osobiście zakładam, że będzie kilka modeli jazdy w piątce. Inny dla samochodów osobowych, którymi wożą się zwykli Kowalscy. Inny gdy taką furę przerobi się na sportowe turbo. Inną dla quadów, jeepów i motorcrossów, z kolei inną dla ścigaczy. Zobaczcie co się dzieje w czwórce. Wszystkie pojazdy mają te same podstawy jeżeli chodzi o model jazdy, niezależnie czy to jest motor, czy autobus. Jasne, że na zakrętach na wszystko działa ta sama siła odśrodkowa, lecz efekt był taki, że w gołej czwórce rzadko goniło się na misję motorem. Inna sprawa w dodatku LOSTów. Delikatnie przemodelowany model jazdy dwuśladów spowodował, że praktycznie mój Johny w ciągu tych kilkunastu godzin w ogóle nie siedział za kółkiem. I o to właśnie chodzi, żeby było miło. I tak będzie, gwarancja którą dała mi szklana kula. 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim autka w V muszą nabrać wagi. W GTA IV miałem wrażenie, że one ważą 25 kg :)

Jak dla mnie GTA IV miało najlepszy model jazdy z jakim się zetknąłem z grach tego typu. Cięzar auta idealnie odczuwalny, podobnie z mocą fury. Jazda bokiem po łukach muscle car'em to coś pięknego hehe. Mam nadzieję, że w tej kwestii nic nie zmienią, no chyba że na lepsze ale ciężko mi to sobie wyobrazić :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To spróbuj dziś wjechać na krawężnik z prędkością 50 km/h, zdziwisz się jakie pyerdolnięcie będzie :P Przerabiałem już to z kumplem, który się zagapił i jednym kołem wjechał na wystający krawężnik, łbem w sufit uderzyłem tak, że kark mnie bolał przez kilka dni.

 

Jazda motocyklem w GTA IV była wymagająca, w Balladzie już bardziej randomowa. No i nie mówcie, że wszystkimi furami jeździło Wam się tak samo, bo sportowe fury to był szatany, a sedany, czy jakieś zwyklejsze coupe był łatwiejsze w prowadzeniu. Ciężarówki i autobus był mułowate. Ja nic nie ma do zarzucenia modelowi jazdy w GTA IV. Bardzo mi odpowiadał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...