Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest gwarancja, że zamawiając z Amazon będę miał grę 17 września? Nie chce dać zarobić tym chuyom z cenegi.

Nie ma gwarancji, bo z Amazonu nie przyjdzie na 17. Wysla pewnie 16, mimo ze idzie DHLEm to bedzie na max piatek. Jesli wysla w piatek to ewentualnie na srode(ale chyba tak wczesniej wysylki nie moga zrobic)

Odnośnik do komentarza

 

PE będzie miało recenzje przed premierą?

 

Nic mi nie podnosi ostatecznie tak hajpu jak dobra recka na papierze krótko przed premierą 8)

 Tak recka w PE mająca ze dwie strony i w 3gr płacze że jest 100000 budynków i jest monotonne i inne sratytaty.

 

Nie kupuję PE od paru dobrych lat, ale pamiętam że Myszaq zrobił bardzo fajną recenzje czwórki ;).

Odnośnik do komentarza

Ehh to po co te jełopy na muve piszą w wymaganiach sprzętowych "Proces instalacji wymaga dysku twardego Xbox 360 lub pamięci zewnętrznej flash USB o pojemności 16 GB (urządzenie nie jest dołączane do gry) z przynajmniej 8 GB wolnej pamięci. Napęd flash USB musi być w standardzie co najmniej USB 2.0 z prędkością odczytu na poziomie min. 15 MB/s i formatowaniem Xbox 360. Najlepsze wyniki uzyska się podczas korzystania z nowej pamięci flash USB"

bo musi być conajmniej 2, czyli nie może być pendrive w starodawnym powolnym standardzie 1.0

 

może być 2 albo 3, ale ponieważ 360 nie ma wtyczki 3.0 tylko 2.0 więc pendrive 3.0 nie wykorzysta w pełni swojej mocy (szybkości) bo xbox będzie i tak spowalniał przesył swoją wtyczką 2.0***

 

więc chyba lepiej kupić dobrej jakości 2.0 niż sie bawic w 3.0 , powinno być o wiele taniej

 

 

*** - no chyba że sie myle, ale z tego co wiem wtyczka 2.0 nie pozwala rozwinąć pełnej prędkości urzadzeniom które nią dysponują mając 3.0

 

 

przykladowo - mam dysk zewnętrzny na usb 3.0 i jak go wtykam do zwykłego portu 2.0 to prędkośc jest wolniejsza niż jak go wetknę do 3.0 gdzie i dysk i port pozwalają na bardzo szybki przesył

 

 

Może się okazać, że 8GB to 7,81GB faktycznego miejsca.

 

na 100% pendrive ktory sie nazywa "8gb" nie bedzie miał nigdy pełnych 8gb, tylko około 7.7 albo 7.8

więc żeby zainstalować pełne 8gb danych potrzeba pendriva 16gb

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tak, gotg, mesjasz i gra tysiąclecia :) Znajomy mnie dzisiaj zagadnął przez Skype co oznacza mój opis "17ego jestem zajęty". Myślał że finał Dextera albo jakiś meczyk. A co do afery z Cenegą i ceną sugerowaną to dawno nie czułem się tak oddalony od polskich dram internetowych. Zupełnie nie ogarniam tego hejtu i e-krzyków. Dawno temu zamówiłem limitkę i mam spokój. Jestem oazą spokoju. Raz na jakiś czas mogę dać pełną cenę. Rockstar to nie jakiś tam Blizzard czy inny Wargaming. Cieszę się strasznie że mogę kupić ich grę w dniu światowej premiery, że mam wybór różnych edycji i że będą polskie napisy. Same plusy, sama radość.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli ktoś szuka jeszcze w dobrej cenie to może się skusić na tą ofertę

 

http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pl-preorder-dlc-ps3-i3524418563.html

 

 

jak grę dostaniesz do końca września to będzie sukces.

 

fajne konto "durex4sale" i gośc głównie sprzedaje prezerwatywy, jakieś ładowarki i szczoteczki do zębów xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli ktoś szuka jeszcze w dobrej cenie to może się skusić na tą ofertę

 

http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pl-preorder-dlc-ps3-i3524418563.html

 

 

jak grę dostaniesz do końca września to będzie sukces.

 

fajne konto "durex4sale" i gośc głównie sprzedaje prezerwatywy, jakieś ładowarki i szczoteczki do zębów xD

 

Czyli to co mozna za granicą kupić taniej niż w Polsce z uwagi na promocje, będzie czekał aż przyjdzie do niego paczka z grami które kupił taniej (Amazon?) a jak już dotrze to dopiero będzie wysyłał innym.Myślę że spokojnie ktoś około 25-27 powinien już GTA uruchomić u siebie.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...