Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeden gość z CVG opowiadał, że wyskoczył z bardzo wysoko lecącego helikoptera i opadając na spadochronie, gdzie ulice były szerokości nitek, widział jak ten helikopter tam się rozbija. Wylądował gdzieś indziej i przypadkowo dojechał już samochodem w miejsce katastrofy, bo ten wrak helikoptera po prostu sobie tam leżał. Mówił, że jest takie odczucie, że coś co inicjujesz może się dziać obok ciebie, niezależnie od Ciebie.

Nie uwierzę póki sam tego nie sprawdzę. W IV, gdy chce sobie porozbijać furę drugim autem wystarczy odjechać 30m i obrócić kamerę i samochód znikał, a teraz niby mam uwierzyć w taki smaczek? Oby.
Odnośnik do komentarza

Wszystkie poprzednie gry Rockstar były treningiem przed GTA V!

 

Płynne przejścia cut-scenka - gameplay, system strzelania, cover system - Max Payne 3

Model jazdy - Midnight Club: LA

Fizyka, model świata - GTA IV, RDR

 

Jeszcze tylko niech walka będzie jak w The Warriors i będzie git:) BTW: Kto widział ten klasyczny, cudowny film?

Odnośnik do komentarza

 

Jestem największym w Polsce fanem tego cudownego klasycznego filmu.

 

Podaj nazwy przynajmniej pięciu gangów bez google'a. :>

 

Baseball Furies, Turnbull AC's, Orphans, Lizzies, Punks. Mam dalej recytować?

 

Nie zagniesz mnie, jeśli chodzi o grę i o film ;)

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem opis i chyba dzisiaj obejrzę tych "Wojowników". :)

 

Ale będziesz miał zabawę!

 

Ja spróbuję z tymi z tymi gangami bez googla. Obiecuję, że lecę z pamięci.

 

Riffs, Boppers, Warriors, ii baseboliści, dziewczyny (one nazwą miały żeńskie imię - Lilly?) EDIT: Przypomniałem sobie - Lizzies:), o! Turnbulls (gonili ich autobusem - przypomniałem sobie:), ci tacy w srebrnych kurtkach, cioty:) Jest pięć pełnych nazw. Wygrałem coś?

Odnośnik do komentarza

Gra jest wy(pipi)ista! Jak ktoś nie grał, a podobał mu się film niech czym prędzej kupuje PS2:) Ciosy specjalne to ciosy używane przez kolesi w filmie, nawet ci sami aktorzy podkładają głosy! Widać, że panie i panowie z Rockstar też są wielkimi fanami tego filmu. Jak na początku zobaczyłem diabelski młyn i usłyszałem tę nutkę, to uroniłem łzę. Kurde, chcę remake HD! Najlepszy (i trudny!) co-op na PS2.

Odnośnik do komentarza

Gra jest wy(pipi)ista! Jak ktoś nie grał, a podobał mu się film niech czym prędzej kupuje PS2:) Ciosy specjalne to ciosy używane przez kolesi w filmie, nawet ci sami aktorzy podkładają głosy! Widać, że panie i panowie z Rockstar też są wielkimi fanami tego filmu. Jak na początku zobaczyłem diabelski młyn i usłyszałem tę nutkę, to uroniłem łzę. Kurde, chcę remake HD! Najlepszy (i trudny!) co-op na PS2.

Oprócz Rembrandta, aktor grający go nie żyje niestety :(

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, będzie w piątce bolączka poprzednich części czyli monoschematyczność spotykanych pojazdów na drogach, albo pojawianie ich się nagle przed nami gdy przełączymy szybko kamerę do tyłu? 

 

Wtedy był taki patent, że gra wszystko wgrywała 'w biegu'. Żeby było szybciej to na przykład spawn'owała ten sam model samochodu. Teraz, z racji instalacji gry na dysku mam nadzieję, że to się zmieni. Poczekamy-zobaczymy. Rockstar na pewno są świadomi tego jak sytuacja, którą opisujesz sztucznie wyglądała...

Odnośnik do komentarza

 

Jak myślicie, będzie w piątce bolączka poprzednich części czyli monoschematyczność spotykanych pojazdów na drogach, albo pojawianie ich się nagle przed nami gdy przełączymy szybko kamerę do tyłu? 

 

Wtedy był taki patent, że gra wszystko wgrywała 'w biegu'. Żeby było szybciej to na przykład spawn'owała ten sam model samochodu. Teraz, z racji instalacji gry na dysku mam nadzieję, że to się zmieni. Poczekamy-zobaczymy. Rockstar na pewno są świadomi tego jak sytuacja, którą opisujesz sztucznie wyglądała...

 

Haha. Prowadziło to do takich sytuacji jak np. cała masa tego samego modelu samochodu, który akurat zdobyliśmy. W praktyce np. moje długotrwałe poszukiwania tego autka: 

banshee-san-andreas.jpg

kończyły się wysypem tych samych modeli na drogach... kiedy ja siedziałem już za kółkiem mojego własnego. 

 

Swoją drogą to chyba moje ulubione auto z całej serii GTA (poza Vice City gdzie wyglądało po prostu ch....o) obok Infernusa i Patriota. Zwłaszcza jeśli w dzieciństwie było się fanem serialu Viper:

vipercast_5419.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...