Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Prawdopodobnie dzisiaj będzie nowy gameplay na IGN. Hype hype hype.

Kto tak spekuluje?

 

Co do tej historii z helikopterem ktory po rozbiciu lezy dalej w tym samym miejscu to nie wierze, nie na tej generacji konsol z taka iloscia ramu.

 

wiadomo czy beda duze pasazerskie samoloty jak w Just Cause 2 czy tylko awionetki,mysliwce i prywatne odrzutowce?

Wiadomo coś na temat monster trucka, który znajdował się w SA? Już sobie wyobrażam wycieczkę nim w góry lub jazdę po samochodach, mam nadzieję, że rockstar tym nie zawiedzie

 

Panowie! W tej grze będzie WSZYSTKO! Popatrzcie na same rowery: bmx'y (plus triki!), kolażówki, zjazdowe, górskie. I pewnie jeszcze jakieś, a to są tylko rowery. O monster trucki i ich tuning też byłbym spokojny:) A samolot pasażerski (z ludźmi na pokładzie!) to też pewnie mus:)

 

A co do tego znikania obiektów. Nasza przymusowa instalacja będzie zawierała w sobie architekturę i layout miasta. Cały ram będzie szedł właśnie na takie patenty, a nie na doczytywanie na przykład tego co znajduje się za zakrętem. Ludzie to widzieli. Wątpię żeby kłamali.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie bede plakal za brakiem mozliwosci wrzucania wlasnych empetrojek

 

Nigdy nie mów nigdy - ja cały czas uważam ten feature za możliwy:)

 

http://www.rockstargames.com/V/screenshots - coś te screeny coraz bardziej surowe. Chyba Rockstarsi przyzwyczajają nas powoli do tego, że jednak nie będzie takiej oczo(pipi)ności:)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Moja stara Fatka przy TLOU w dniach kiedy mieliśmy prawie 30 stopni za oknem buczała niczym startujący boening. Obecna super slimka już tego problemu nie ma. To właśnie na niej odbędzie się cała ceremonia odpalenia GTA V. Wszystko jest już przygotowane, tylko czekam na płytkę... świece z Ikei - check!, plakat z GTA V - check, zapas chusteczek box 100 sztuk - check... tzn. połowę zużyłem już na trailerach.

 

edit: Rebel Radio FTW!

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...