Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, 16 w poniedziałek będę musiał polatać po sklepach i nakupować prowiantu na wtorek. 

GTA V na amazonie za 35 funtów, więc CEBULAKI do BOJU!

 

Ja zakupiłem na US Store z kumplem Diablo 3 i GTA V na spółę. Wyszło jakieś 190zł na głowę za obie. Jak zobaczyłem cenę w EU sklepie to się załamałem a sikam na pudełkową wersję standard(bo tylko na tą bym sobie mógł pozwolić) ze względu na wygodę. Wiem, leń ze mnie ale nie chce mi się wstawać i zmieniać krążków w napędzie gdy mogę grę z HDD odpalić :D

I proszę nie wyzywaj od jakichś cebulaków tylko dlatego, że się unosisz honorem i kupujesz pudełko :/ Jak mogę to szukam oszczędności ;P

Odnośnik do komentarza

zauważyliście nazwę jednego z achievmentów?

 

 

Live or die in Los Santos

 

 

-.-

 

To nawiązanie do słynnego tekstu kalifornijczyków 'To live and die and LA' i piosenki 2Paca o tej samej nazwie. To poniekąd motto ludzi mieszkających w LA. Ale nie ukrywam, że może też mieć drugie dno, związane z fabułą. Kto wie... ;)

Odnośnik do komentarza

 

zauważyliście nazwę jednego z achievmentów?

 

 

Live or die in Los Santos

 

 

-.-

 

To nawiązanie do słynnego tekstu kalifornijczyków 'To live and die and LA' i piosenki 2Paca o tej samej nazwie. To poniekąd motto ludzi mieszkających w LA. Ale nie ukrywam, że może też mieć drugie dno, związane z fabułą. Kto wie... ;)

 

Mnie się bardziej kojarzy z "To live and die for Dixie" które było hasłem rednecków z południa.

Odnośnik do komentarza

no dziwne by bylo gdyby usmiercili nam kogos. wyszlo by na to ze skonczymy fabule i nie mamy bullet time czy trybu berserk, albo pilota czy kierowcy. raczej bedzie to ostatnia misja ktora bedzie zagranie vabank i bedziemy po niej nieziemsko bogaci.

 

 

taka prosba, jest ktos w stanie podac linka do artworka po prawej w rozdzialce hd?

gaming_gta5art.jpg

Odnośnik do komentarza

Superancko. Tylko tyle mi trzeba. Rockstar PANY.

I jak widać można zrobić w miarę ładną grę, z dużym światem, z mnóstwem rzeczy i PŁYNNĄ. A kuźwa taki korytarzowy, liniowy Bioshock działa w 20fps. Żenada po prostu.

Rockstar wyznacza standardy w gamingu. 

Odnośnik do komentarza

 

Jest leciutki pop-up (np. góry w oddali), ale obie wersje chodziły płynnie na obu konsolach.

 

Skad ten wniosek ? W tym materiale od IGN mowia tylko o wersji na klocka przeciez :).

 

Mówi, że widzieli też wersję na PS3 ostatnim razem i nie było różnic.

Odnośnik do komentarza

Superancko. Tylko tyle mi trzeba. Rockstar PANY.

I jak widać można zrobić w miarę ładną grę, z dużym światem, z mnóstwem rzeczy i PŁYNNĄ. A kuźwa taki korytarzowy, liniowy Bioshock działa w 20fps. Żenada po prostu.

Rockstar wyznacza standardy w gamingu.

 

Poczekajmy z tymi osądami jeszcze około tygodnia.

Ani GTA IV nie było płynne, tragiczne wręcz - gorsze od Bioshocka miejscami.

RDR też nie powalał ale było dużo lepiej, Max Payne był w sumie ok.

Odnośnik do komentarza

Podobno w Kuwejcie jakiś sklep dał dupy i sprzedał kilka sztuk. Tam podobno większość gier wychodzi na ok. 10 dni przed premierą.

 

http://n4g.com/news/1349307/gta-v-already-available-in-some-parts-of-the-middle-east-with-pic

 

I gamertag kolesia: https://live.xbox.com/en-GB/Profile?gamertag=Painkiller%20Q8

 

 

Chociaż IMO to i tak starannie stworzony fake.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...