Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

cholerne nocne premiery w empiku i w tesco - akurat oba sklepy mam 4 minuty drogi od domu, w dodatku w empiku cena na premiere ma być 199zł

 

a ja juz mam preordera za 208zł w ulitimie.... która jest na drugim końcu miasta... nie wiem czy nie położyć na niego lachy i kupic w empiku o północy, zaoszczędze sobie 30 min jazdy samochodem po nocy :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

O ja yebie co tu sie dzieje. Czlowiek sie budzi rano o 14:00 a tutaj naplyw informacji o wycieku z GTA, mowie sobie, ok zobaczmy.

 

Ogladam te filmiki i pierwsza mysl to: "Czajnik Device Detected", podejrzewam ze moja pusta puszka po coli nagralaby to w lepszej jakosci no ale mniejsza, slowo klucz gra wyciekla, co robimy ? Wchodzimy na neogafa, a tam opinie, ze "cars damage are more realistic" (cytat niedokladny, ale nie chce mi sie szukac posta), a tutaj co czytam ? Brak modelu zniszczen, pre-order odwolany. I to wszystko na podstawie jednego filmika kreconego ziemniakiem ...

 

nawww.gif

 

 

Pomijam juz fakt ze w GTA 4 czolowa kolizja ze sciana powodowala podobne zniszczenia.

Odnośnik do komentarza

 

Przez ten hype kupiłem GTA IV na PSS za 24zł :( Właśnie się zasysa, mimo że miałem na premierę i potem na PC to jako że zaczyna mi się dzisiaj urlop to czymś muszę się zająć. 

Za 31 jest Complete Edition. :P

 

Akurat na karcie miałem tylko 25zł :P No i Ballade też kiedyś kupiłem jako jedyne DLC więc w sumie mi to tam lotto.

Odnośnik do komentarza

Regres fizyki piątki względem czwórki jest znaczny. Nic dziwnego, że giera podobno trzyma 30fpsów jak to co sprawiało iż GTA IV z uśmiechem na twarzy uruchamiało się po 3 latach od premiery i siało śmierć i zniszczenie, zostało po prostu usunięte. 

 

Wycofuję preorder. GTA jest skończone. Rockstar jest skończone. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...