Skocz do zawartości

Driver


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

balon1984 masz rację, słabo to sobie wymyślili. Śmiganie postacią na piechotę zawsze było w tej serii beznadziejne, zamiast coś z tym zrobić, to wrzucili przemieszczanie się między samochodami. Również nie podoba mi się ten patent, ale raczej nic już z tym nie zrobią.

No właśnie w przypadku Ubi nie byłbym tego taki pewien. Ubi jest znane z tego, że wywracają swoje gry do góry nogami podczas tworzenia ich. Nie pierwszy raz finalny kod różni się od tego ci mieliśmy w zapowiedzi czy tam pierwszych trailerach. Przykład SC: C. Zapewne pamiętasz jak wyglądał i jak miał wyglądać podczas pierwszego pokazu, no właśnie a jak całkowicie go zmienili ostatecznie. Btw nigdy tego nie przeboleję, że nie poszli za ciosem i nie wydali tego Splintera z pierwszego pokazu, prezentował się kapitalnie.

 

Wracając do Drivera to może jest szansa, że może ten shit usuną. Choć w sumie ja bym całą grę wrzucił do kosza to znaczy koncepcje jaką przedstawia. Jeżeli mam być szczery to dla mnie autentycznie wygląda to jak crap, typowy rasowy crap.

 

Te całe przełączanie to po prostu tragedia, smuga światła za którą mamy jechać porażka. Grafika - średniowiecze, nie ma nic kompletnie na chwilę obecną co by mnie zachęcało do zakupu nowego Drivera. Jeżeli wyjdzie to w tej formie to nawet za grosze nie obadam tej gry.

 

Wiedziałem, że ten teaser trailer to wabik i ściema.

Odnośnik do komentarza

Ta smuga, ten cały shift - wytłumaczone zostało w zapce w najnowszym PE. Czytałem dziś ją i powiem szczerze, że były momenty, że się na tą grę napalałem. Są też screeny, których jeszcze nie widziałem w Internecie, a na których Driver nie wygląda źle. W każdym razie bez tego bloomu zachodzącego słońca. Prędzej temu do tego co pokazuje TDU2, a więc już do przełknięcia. Ciekawa sprawa, że nad grą siedzi Martin Edmondson, gość od Destruction Derby i pierwszej części Drivera. Po prostu nie wierzę, żebyśmy w dniu premiery tej gry dostali mocnego średniaka. A jeżeli już to strasznie się rozczaruję. To nie może się nie udać.

Odnośnik do komentarza

Jestem idiotą bo uważam że poważny klimat z poprzednich części nagle wyparuje gdy dojdziemy do wniosku, że nie jesteśmy gangsterem z krwi i kości tylko czymś w rodzaju:

naviga.jpg

 

No korva, świat stanął na głowie!!!

No i nagle Matrix przestał się wszystkim podobać.

 

Ja nadal uważam, że ten patent jest świetny. Nikt wam nie każe z niego korzystać. Jeśli chcecie, po drobny błędzie, zaczynać od początku 15 minutowy pościg, to proszę bardzo. Jest to trochę naciągane i trudno temu zaprzeczyć ale koncepcja jest jak najbardziej słuszna. Wyeliminowano nudne sekwencje chodzone i jednocześnie skupiono się na najważniejszych elementach Drivera. Pościgi wyglądają świetnie. Co do karamboli, wypadków, zderzeń też raczej nie ma zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

o rany boskie ale się hardcorowcy znaleźli... dla mnie wygląda i pachnie super

shift powoduje, że cały czas jest nieustanny action, smuga światła powoduje, że w miarę jestem w stanie śledzić uciekające auto nawet jak spada na mnie rusztowanie. przełączanie się jest super - zobaczcie jak dopracowali cały system (statystyki aut do jakich wsiadamy, wszystkie pojazdy grywalne). nagle się okazuje że dość sporo fur mamy w grze do dyspozycji (do tego jeszcze rapid shift jako QTE).

 

Ja chętnie bym się wyżył. nie ma drugiej takiej gry traktujące o wyścigach po mieście, a samo miasto od strony architektury wygląda ok. co do grafiki - tutaj faktycznie można by cuś poprawić, ale to nie jest nudny symulator wyścigów po torze w kształcie kółka, tylko wygląda to na żywą grę z grywalnymi wszystkimi pojazdami. jak dla mnie ok, mimo, że w samochodówkach się nie lubię.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Screeny chyba pochodzą z wersji PS2. Po E3 olewam ten tytuł. Nie wierze, żeby ta gra wymiotła a nawet by była zwyczajnie dobra.

Dawno nie grałeś na PS2? To na zupełnie serio wygląda jak tytuły na X360 w czasach gdy premiera PS3 w europie była jeszcze w planach. Czyli słabo, ale do pełnej wersji jeszcze dużo czasu i trudno stwierdzić, czy można już zrobić na grze krzyżyk, czy może jeszcze na to za wcześnie. Ale ja czekam, bo podobno grafa to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

http://www.gametrailers.com/video/single-player-driver-san/717459 Single Player Walkthrough

 

Jakoś mi się nie widzi ten Driver, chętnie obadałbym demo którego zapewne nie będzie.

 

Po trailerze jestem w 100% przekonany, ze akcja bedzie sie dziala w dwoch roznych epokach! Zaczniemy w latach 70' a skonczymy we wspolczesnych - podobnie jak w Parallel Lines :) Popatrzcie sobie jakie samochody i radiowozy smigaja po ulicach :teehee: Na poczatku mamy same nowe wozki, Audi R8, McLarena MP4 itp. A w koncowce filmiku widzimy stare bryki i biale radiowozy z lat 70'! Przez filmik przewinal sie nawet Fiat 500! Fascynujace ;)

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku.... jestem pozytywnie nastawiony. Nadal nie podoba mi się to "teleportowanie" miedzy samochodami ale z braku laku lepsze to niż całkowity brak zmiany auta :P

Poza tym jestem przekonany, ze Driver (jak zawsze) nie zawiedzie nas w temacie fizyki i modelu jazdy.

 

I jeszcze jedno... wcześniej, jak wcześniej ale teraz ta gra prezentuje się całkiem nieźle. Powiedziałbym nawet, że bardzo dobrze, a jak na grę z otwartym światem wręcz świetnie :P Ciężko mi uwierzyć, że to będzie chodzić w 60fps.. ale byłoby ciekawie.

 

Poniekąd pocieszcze jest też, że grę pokazują na PS3, co może oznaczać, ze w najgorszym wypadku dostaniemy wersją taką jak na X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...