Skocz do zawartości

Driver


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze 14 minut gry.

http://www.ppe.pl/news-8946-Driver_San_Francisco__pierwsze_14_minut.html

Nie oglądałem całości, tylko pościg. Niesety nadal jest to samo co w starych Driverach. Gonimy samochód, którego jazda to 100 lub prawie 100% skrypt. Koleś ucieka ciężarówką a i tak jak się zbytnio zbliżymy to w zakręt wejdzie nią jakby to było jakieś Ferrari Enzo. Jakby tego było mało.. nadal jest też bzdura taka, że jedzie on "po szynach" i nie ważne jaka przeszkoda stanie mu na drodze (samochód, cieżarówka..), on przejedzie przez nią jak przez kartonowe pudełko.

Odnośnik do komentarza

Multi zapowiada się na niezłą zabawę (coś mi się wydaje że spośród N4S: Run i Drivera, wybiorę jednak tą drugą opcję):

 

 

P.S. I świetnie, że będzie też split-screen, przyda się jak koledzy wpadną (bo wkurza mnie to, że EA zapomina aby dodać tą opcję w N4S).

P.S.S.

IMG_0757.jpg

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

ale sie zawiodłemm;/

 

model jazdy nawet spoko- ale to już nie to.

 

grafika uproszczona,miasto nie zaskakuje detalami , nawet jest trochę biednie

 

 

Ale to by uszło , byłoby nawet miło ale ten shift to jakaś porazka i beznadzieja

 

 

w wyścigu trzeba zaliczyc 20 bramek, dzieki opcji shift mozna skoczyc do przodu o kilka checkpointów, wiec po co de facto jechac?

 

w misji z glinami niemal nie wychodziłem z opcji shift

 

 

Porazka jak dla mnie , zabili drivera :/

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i jestem bardzo miło zaskoczony. Śmiało mogę powiedzieć, że to będzie udany powrót Drivera, choć to demko jest zbyt małe by stwierdzić czy gra dorówna pierwszej części pod względem grywalności, jak na swoje czasy. Nie dostrzegłem żadnych błędów, animacja śmiga płynnie, a grafika stoi na bardzo dobrym poziomie. Miasto zostało starannie przygotowane - tak samo jak samochody. Wszystko jest miłe dla oka. Również widok z wnętrza pojazdu wygląda dobrze, choć bez rewelacji. Model jazdy jest czymś pomiędzy Burnoutem a GTA IV, czyli bliżej mu do zręcznościówki. Jeździ się natomiast bardzo przyjemnie. A system shift? W tej grze nie ma miejsca na sekcje chodzone, więc jestem w stanie go zaakceptować, tym bardziej, że spisuje się całkiem nieźle. Nowy Driver ma szansę na dobre oceny, jestem przekonany.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Bleee w sumie jest gorzej niż się spodziewałem oglądając filmiki.

 

Jedynie co fajne to 60 klatek (kiedy to będzie standard), widok ze środka i wygląd fur. Reszta jak dla mnie to ... miasto brzydkie, sterylne, kwadratowe i na jedno kopyto rodem z gier z Ps2. Model jazdy mocno "taki se" raczej odrzucający, zero klimatu i funu z gry rodem ze starych Driverów.

 

A opcja "shit" to jedna z najgłupszych jak nie najgłupsza opcja jaką widziałem w tej generacji (nawet skipowanie danych sekcji się chowa). Kompletna bzdura, do tego te debilne dialogi odnośnie "skakania". Marzyłem żeby jak najszybciej skończyć te demo to już bardziej mi się podobał mocno średni Wheelman. Chyba raczej podziękuję nawet za używkę, kiedyś tam, chyba.

 

Oczywiście IMO.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie miasto jest ok - przeciez widac ze jest zrobione pod samochodowke, a nie GTA gdzie sie popyla rowniez na pieszo i przeszkadzaloby takie cos.

 

W Midnight Club drogi itd tez sa jednak inne niz w GTA, szersze, bardziej przystosowane do scigania sie.

 

Wheelman to jak dla mnie z kolei byl crap niesamowity - demo bylo beznadziejne na maxa, a z kolei te demko Drivera jak dla mnie jest nawet spoko spoko.

 

 

Wszystkie wrazenia mam w 100% inne od ciebie. Grafa jak dla mnie dobra. Demko mnie pozytywnie zaskoczylo, bo po filmikach spodziewalem sie czegos gorszego.

 

A motyw shiftu wg. IGNu jest bardzo dobry i daje wiele mozliwosci robienia fajnych akcji (juz ograli chyba pelna wersje, ale recki jeszcze nie ma).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Lukas czy Yabollek uczucia mam jak najbardziej pozytywne odnośnie dema. Graficznie oczywiście rewelacji nie ma...sam model jazdy też bardzo specyficzny(strasznie trudno zakręty się wyrabia)ale mimo wszystko gra sprawia radochę. Najbardziej mi się spodobała misja z wyścigiem,gdzie trzeba na zmianę kontrolować dwa pojazdy...naprawdę fajna sprawa,która wprowadza trochę świeżości ;P

Kto wie może skuszę się na własną kopię gry :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mi osobiście demo podeszło, nawet bardzo. Graficznie jest ładnie i płynnie (niektórzy chyba zapominają że jest to gra z otwartym światem i oczekują grafiki na poziomie DiRT 3), model jazdy całkiem przyjemny, chociaż w zakręty rzeczywiście trudno się czasami zmieścić. Patent z Shift naprawdę fajny, w końcu coś innego, dającego nowe możliwości. Ale obawiam się że gra może skończyć podobnie jak Blur - rewelacyjna gra z bardzo dobrymi ocenami, ale słaba sprzedaż i klienci głosujący portfelami niestety skazali Bizarre Creations na likwidację.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Może gdyby graficznie było z deczka wyżej, choć 60 fpsów czuć mimo iż czasem coś tam przytnie i gdzieś V-synch się zapomni... pewnie giera go nie ma ;) Ale jestem miło zaskoczony całym tym feelingiem pościgowym, modelem jazdy, plastycznością pojazdów i ogółem bardzo zręcznościowym podejściem do tematu. Trzymam kciuki żeby to było tylko "demo" jakich wiele, a które to w żaden sposób nie pokazują jakości pełnej wersji gry. Bo jest dobrze, a chciałbym żeby było bardzo dobrze, a nawet może i coś więcej.

Mnie ta jazda bawi i jara, tylko gdyby nie ten DRM na PC... jakoś to obejdzie się ;) Póki co wersja na PS3 śmiga całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza

Ja za to po ograniu dema uważam, że za cholere nijak to się ma do pierwszych dwóch części Drivera wydanych na PSX i średniego Driv3r. Pominę grafikę ale totalnie nie mogę przełknąć tych debilnych dialogów i docinków bo wygląda to tak jak byśmy brali udział w jakiejś komedii! Totalnie opadły mnie ręce jak po uderzeniu w ciężarówkę nasz kolega wielce udając zdziwienie rzuca hasło w stylu: Czy właśnie w coś uderzyliśmy? No ludzie co to ma być! Najlepiej gdyby już nikt nic nie mówił bo jak ktoś się odezwie to wystarczy tylko się podrapać po głowie i zastanowić czy przypadkiem nie pomyliliśmy gier. Shift mi nawet przypasił ale tylko podczas swobodnej jazdy bez celu bo w trakcie wyścigu jak już ktoś wyżej wspomniał po co jechać skoro można sobie shiftować. Model jazdy w porządku, czuć wagę pojazdów można sobie pośmigać bokiem ale po co wsadzali beznadziejny Boost (w Burnoucie pasuje ale tutaj?) i możliwość taranowania własnym samochodem innych, przytrzymując jeden z przycisków i ładując siłę uderzenia? No katastrofa! Tak samo jak czołowe zderzenia w niczym nie ustępujące tym z Gran Turismo. Ubisoft porobiło z tego ścigałkę podobną do Burnouta i nawet HUD i wyskakujące komunikaty są podobne. Ale ludzie to nie jest Driver! Ja nie chce jakiś Burnoutowych wyścigowa po SF tylko prawdziwego Drivera! To nie jest ten klimat, zero tutaj powagi jakiegoś wczucia jak dla mnie totalna hańba dla tej marki. Dobrze jest czasami pójśc w innym kierunku ale nie w takim który kompletnie zmienia pierwotne założenia gry i się od niej totalnie odcina! Tak jak by z Call Of Duty nagle zrobili RPG typu Fallout. Chyba nigdy nie doczekam się prawdziwego powrotu Drivera. Ta gra może i była by dobra gdyby nie nazywała się Driver bo nie twierdze, że niektóre patenty są złe ale przypomnijmy sobie jak ma wyglądać Driver!

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety muszę się zgodzić z panem wyżej. Nadal uważam, że miasto, grafika i animacja, czyli aspekty czysto techniczne trzymają poziom (oto się najbardziej martwiłem), ale brak tej grze powagi, jaka była w poprzednich częściach. Dialogi przypominają komedię i zabijają tym samym powagę. Przypomnijmy sobie jaką powagą szczyciły się cutscenki pierwszej części Drivera:

 

http://www.youtube.com/watch?v=LRqS_EJ6ghM

 

Pograłem trochę więcej i również pomyślałem o Burnoucie, szczególnie w trybie wyścigów. Ok, dostaliśmy technicznie dobrze zrobioną grę, ale kosztem klimatu i powagi? Mam nadzieję, że się mylę, dopiero pełna wersja rozwieje nasze wątpliwości. Chcę poważnego Drivera, jakim była pierwsza odsłona, powrotu tych pełnych napięcia pościgów policyjnych, gdzie przed radiowozem naprawdę czuło się strach.

Odnośnik do komentarza

Gra ma troche niedociagniec, o ktorych juz sporo napisano, ale i tak jestem zaskoczony kilkoma sprawami pozytywnie. Oczywiscie nie jest to Driver ze starego poczciwego szaraka, ale jesli ktos oczekiwal klonu to od razu byl w bledzie, bo wiadome bylo, ze nalezy spodziewac sie czegos innego. Uwazam, ze i tak ten nowy Driver zostanie przyjety pozytywnie. Moze tytul tej grypowinien byc inny, ale latwiej jest wydac gre, ktora ma znana marke i jest zmieniona niz stworzyc nowe IP.

Odnośnik do komentarza

A mi się podoba :P

Fakt.. to inny Driver niż kiedyś... ale też jest dobry. W sumie to mam nadzieję tylko, że stonują lub zlikwidują całkiem ten czerstwy filtr.

Grę kupię prawie na pewno... ale jak stanieje (niestety pewnie będzie online pass.... a to już z deka lipa :confused:).

 

e: Oprócz tego filtru... nie podoba mi się jeszcze ta funkcja "ataku". W ogóle z niej nie korzystam więc zapomniałem, że istnieje.. ale niestety jest to najwieksza bzdura. Juz kij z boostem ale ten "atak" to nieporozumienie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...