Skocz do zawartości

Driver


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Jak jest z U-Passport i U-Play w polskim PSN? Kupiłem grę w Amazonie i nie wiem czy jak wpiszę kod w PSS to zadziała. Z AC Brotherhood była sytuacja że U-Play u nas nie działał. Jak to wygląda na chwilę obecną? Czy jest szansa że pobawię się w multi w tej grze? Jak ktoś obadał temat to proszę o info.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sorki za post pod postem, ale chcę podbić temat.

Napisałem do Ubi poprzez mój profil U-Play i zadałem pytanie: czy kod Passport zawarty w grze z UK (gra jest multi językowa, ale trofea są wyświetlane po polsku) będzie działał w polskim PSN. W naszym PSN nie ma możliwości kupna Passport do Drivera, więc nie chcę ryzykować. Po 2 tygodniach dostałem odpowiedź, że oni nie wiedzą czy będzie działać...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Sorki za post pod postem, ale chcę podbić temat.

Napisałem do Ubi poprzez mój profil U-Play i zadałem pytanie: czy kod Passport zawarty w grze z UK (gra jest multi językowa, ale trofea są wyświetlane po polsku) będzie działał w polskim PSN. W naszym PSN nie ma możliwości kupna Passport do Drivera, więc nie chcę ryzykować. Po 2 tygodniach dostałem odpowiedź, że oni nie wiedzą czy będzie działać...

chodzi o swoisty online pass ?? to z tego co słyszałem to nie jest potrzebny do drivera, z początku dodawali go ale później zrezygnowali i udostępnili możliwość grania przez neta bez tego kodu

Odnośnik do komentarza

"Nowy Driver miał być pierwszą produkcją od Ubisoftu wymagającą kodu do grania po sieci. Niestety (albo stety) większość graczy miała problem z jego wpisaniem do gry, ponieważ w wielu przypadkach został źle wydrukowany. Francuski gigant nie zastanawiając się długo postanowił zrezygnować z przepustki online pass. Teraz, odpalając Drivera trzeba wybrać 2-dniowy okres próbny (który nigdy się nie skończy), lub też ściągnąć darmowy Uplay Passport."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...