Skocz do zawartości

Driver


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Biadolicie jak Nerdy przed Zemstą Sithów. Świetna, klimatyczna rzecz odnosząca się do kultowej jedynki. Piękna bryka, piękny dźwięk silnika i nawiązanie do znienawidzonego "testu". Czy to znaczy, że gra pójdzie śladami jedynki? Oby tak było, bo wtedy nie mamy zbytnio o co się martwić.

Odnośnik do komentarza

Biadolicie jak Nerdy przed Zemstą Sithów. Świetna, klimatyczna rzecz odnosząca się do kultowej jedynki. Piękna bryka, piękny dźwięk silnika i nawiązanie do znienawidzonego "testu". Czy to znaczy, że gra pójdzie śladami jedynki? Oby tak było, bo wtedy nie mamy zbytnio o co się martwić.

 

Obyś miał rację i nowy Driver pójdzie śladami jedynki. Nie ma to jak stary dobry Driver :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trójka zawodziła - fakt. Choć taki Paralell Lines na X/PS2 był IMO świetny. Na tyle dobry, że dla mnie niebezpiecznie zbliżył się do jedynki.

Na nowego Drivera czekam teraz niczym głodny pies z wywieszonym jęzorem. Jeżeli powrócą do klimatów jedynki to będzie najlepsze co mogło zrobić Ubi. W końcu gdy nie było jeszcze GTA w pełnym 3D, to właśnie w Driverze robiło się epickie pościgi przez całe dostępne miasta. Oby nowy model jazdy klockami na miękkich kołach dawał radę.

@Grigori: trafne spostrzeżenie, ale gra może być w zbyt wczesnym stadium produkcji, choć zapewne cyferka 2010 do czegoś zobowiązuje.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Ale na podstawie tego trailera nie można nic stwierdzić, kompletnie nic.

 

Poza "dobrym" chwytem marketingowym odnoszącym się do I części. I to wszystko.

Cholera wie czy gra nie wygląda jak Wheelman.

 

 

Teraz dopiero do mnie to dotarło. To w sumie nie jest trailer tylko TEASER. Zapowiedź tego, co być może dowiemy się na targach E3.

 

Nie wiem czy Ubi sobie może pozwolić na wydawanie gry, która odstaje w dzisiejszych czasów od standardów narzuconych przez konkurencję...

Odnośnik do komentarza

Driv3r był tak zły, że aż legendarny. Jak można było przepić tyle kasy przeznaczoną na tenże tytuł skupiając się na filmikach (trzymających wysoki poziom imo) i pozostawiając to:

http://www.youtube.com/watch?v=TYrXjgRFC6c

W czwórkę nie grałem, ale i o niej słyszałem w sumie różne opinie. Tak czy inaczej pierwsza i druga część to przecież klasyk, miejmy nadzieje że "Driver" nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

W czwórkę nie grałem, ale i o niej słyszałem w sumie różne opinie. Tak czy inaczej pierwsza i druga część to przecież klasyk, miejmy nadzieje że "Driver" nie zawiedzie.

Parallel Lines był dobry i w sumie nic ponadto.

 

O niebo lepszy od trójki to na pewno hehe (też mi osiągnięcie ;]). Choć racja opinie na temat czwórki różnią się okrutnie.

Ja należę do osób którym się podobał.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Najlepszy był drugi Driver. Wyskakiwały samochody przed nosem i momentami framerate siadał totalnie, przez co mieliśmy chwilową stopklatkę.

 

Jest w sumie nadzieja, że Ubisoft coś wykrzesze z tej serii, tylko czy uda się nawiązać walkę z tuzami pokroju GTA lub nadchodzącą Mafią? Mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...