Skocz do zawartości

Driver


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer fajny "garaż z jedynki" hehe.

 

Ale kompletnie bez podniety podchodzę do nowego Drivera. Ubi jak na razie robi tylko dobre gry którym dużooo brakuje.

Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

 

 

I klimatu to ja tutaj żadnego nie widzę, ot garaż jak każdy inny, tylko bardziej zakurzony i jedno auto, rzeczywiście szał.

Bo to trailer dla fanów/znawców części pierwszej. Mnie się morda uśmiechnęła nieziemsko na odhaczaniu listy ;)

 

Powinni dorzucić jeszcze wyjazd na pełnej pi...dzie z podziemnego garażu na zatłoczoną ulicę,w zwolnionym tempie... hehe (swietny jak na tamte czasy patent reżyserowanego replaya) 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jak dla mnie idealna byla 2.

w 1 brakowalo mozlowosci zmiany auta przez co pozniejsze misje to byla masakra przy ktorej 90% dzisiejszych gier to pikuś

 

niech dadza miasto takie jak 2 ( klimat i bryki genialne :D ) + takie smaczki jak np ukryty mini w 2

Odnośnik do komentarza

Jest w sumie nadzieja, że Ubisoft coś wykrzesze z tej serii, tylko czy uda się nawiązać walkę z tuzami pokroju GTA lub nadchodzącą Mafią? Mało prawdopodobne.

 

Pójdą w inną stronę, dopracują sposób jazdy samochodem i nakierują misje w głównej mierze na ten element? Innego wyjścia nie widzę. Mam nadzieję, że po pierwszych gameplayach będę zbierać szczękę z podłogi.

Odnośnik do komentarza

W ktorej to czesci byla misja ,ze jechalo sie przez port i nagle przed nosem kontenery opuszczano Ci przed maske? :potter: (Bylo cos takiego w ogole czy mam urojenia xD ? )

Ahh ten Driverek , ile to wspomnien z nim mam. Trojeczka mimo ze zwalona oferowala mi tone zabawy ,naprawde świetnie sie przy niej bawiłem .a przy PL to juz w ogole odplynałem. Nigdy nie zapomne jak sie bralo furke ,jechalo na czołówe i w ostatnim momencie bralo te zwolnienie i podziwialo genialne Crashe ,ojoj dawac mi to!

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy w dzisiejszych czasach jest możliwość stworzenia Drivera tak by opierał się stricte na misjach jeżdżonych. Piszę to temu, że strasznie nie chciałbym, żeby był to klon GTA. No i akcja - licze po cichu na Miami, moje ulubione miasto w serii :)

 

Ciekawie byłoby gdyby Sony wyskoczyło z Gateaway 3 na E3 , hihi.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy w dzisiejszych czasach jest możliwość stworzenia Drivera tak by opierał się stricte na misjach jeżdżonych. Piszę to temu, że strasznie nie chciałbym, żeby był to klon GTA. No i akcja - licze po cichu na Miami, moje ulubione miasto w serii :)

No co ty? Gra bez wysiadania z samochodu w 2010? To nie Gran Turismo. W czwartej części choć gra nie stawiała na walkę na piechotę, akurat ten element nie był źle rozwiązany. Można było nawet prowadzić ogień z wozu (podobnie jak w trójce).

Bardzo dziwi mnie, że tak mało osób na forum grało w czwórkę, za to zupełnie inaczej jest z trójką. Powinno być zupełnie na odwrót, bo Paralell Lines to bardzo dobra gra.

Odnośnik do komentarza

OMFSJG !!! co to jest ? grafika to jakis koszmar , kaszana na calego , uff no dobra fajny zart od ubi , ciekawe kiedy pokaza prawdziwego drivera...

 

ok gra smiga w 60 klatkach , ale otoczenie jest puste , a grafika plastikowa, samochody wygladaja jak zabawki, nie wspominajac juz o takich archaizmach z PS1 jak uciekajacy sprzed maski ludzie... mam nadzieje ze to jest jakis biuld alpha w innym przypadku trzeba olac ta gre,

 

Fabula tez nie zacheca , nie lubie gie ktore dzieja sie we snie (pamieta ktos SMB2 :P )

 

Skany w dobrej rozdzialce :

http://ppe.pl/news-1402-Nowy_Driver_z_naciskiem_na_jazde.html

Grafa to taki koszmarek ( sen Tanera ? :) ) z PS2 , niska rozdzialka , slabe tekstury i do tego zabki jak u pirani , ale taka jest cena zza 60 fps ...

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, wygląda i rusza się to wystarczająco dobrze. Model jazdy jest współeczesny, trudno żeby było inaczej skoro dziś w takie gry grają casuale. Teleport jest dość ciekawy, ale w czymś w rodzaju misji arcade. Próba tłumaczenia tego fabularnie i co najgorsze wrzucania do fabuły jako jakaś umiejętność Tannera jest bardzo słaba.

Wrażenia jednak mam jak najbardziej pozytywne i nie wiem jak można się na siłę czepiać do takich rzeczy jak ludzie uciekający z przed maski.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, wygląda i rusza się to wystarczająco dobrze. Model jazdy jest współeczesny, trudno żeby było inaczej skoro dziś w takie gry grają casuale. Teleport jest dość ciekawy, ale w czymś w rodzaju misji arcade. Próba tłumaczenia tego fabularnie i co najgorsze wrzucania do fabuły jako jakaś umiejętność Tannera jest bardzo słaba.

Wrażenia jednak mam jak najbardziej pozytywne i nie wiem jak można się na siłę czepiać do takich rzeczy jak ludzie uciekający z przed maski.

Ok fabula jak fabula jakas musi byc by pchac gre do przodu ,ale driver zawsze staral sie byc ,, realistyczny'' filmowy i to z tym snem i teleportem do seri poprostu nie pasuje

 

A co do uciekajacych ludzi, w trojce tez uciekali ale mozna ich bylo nadziac na maske , a na tych filmikach jest to samo co bylo w Driver 1...

Na ppe.pl pisza ze gra jest we wczesnej fazie produkcji, tylko po co teraz pokazali ten koszmarny biuld :/ ?

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Ubisoft raczej będzie dbało o niski rating swojej gry, wiec o rozjeżdżaniu przechodniów w akompaniamencie latających mózgów i bryzgającej krwi możesz zapomnieć. Zobaczymy jak to z tym teleportem będzie. Jeżeli gra jest we wczesnej fazie produkcji to kto wie czy po fali krytyki nie powrócą do starych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/driver-san-francisco-wyglada/48103/#more-48103

 

Po oglądnięciu tego gameplaya powiem tylko tyle, że te przełączanie podczas snu samochodów to jakaś paranoja. Dla mnie, to położyło już ten tytuł. Może z tego zrezygnują ? ale wątpię bo wygląda to na dość zaawansowany kod.

 

Szkoda bo po cichu liczyłem, że będzie to duchowy następca Driverów z PSX...

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że wciąż lansują ten cały channeling czy jak się to ma nazywać. Kompletnie nietrafiony pomysł, naprawdę dziwię się oficjelom z Ubisoftu, że wyłożyli kasę na coś takiego. Już lepiej sprawdziłby się klasyczny styl Drivera w jakiejś porządnej oprawie.

 

Dokładnie. Mi też jakoś za bardzo nie podchodzi te przeskakiwanie do auta przeciwnika. Przez taki motyw mogą popsuć całą frajdę płynącą z rozgrywki ehh. A już liczyłem na powrót starego, dobrego Drivera. No nic, zobaczymy co będzie dalej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez obrazy ale trzeba być idiotą, żeby nie dostrzec potencjału jaki niesie ze sobą system "shift". Dzięki temu akcja będzie płynniejsza i mniej stresująca. Pamiętam jak w części pierwszej zahaczenie o byle latarnie równoznaczne było z powtarzaniem całej misji. Ktoś wcześniej pisał, że nie mógł przejść nawet testu na parkingu. Czasy się zmieniły i potrzeba nowych rozwiązań. Nikt nie będzie się męczył 2 godzin, żeby móc przejść do gry właściwej. Dzięki temu rozwiązaniu każdy będzie mógł grać jak chce. Jak nie chcesz używać shift to nie musisz. Jak jesteś zmęczony pościgiem to przełączać się na 18-sto kołowca, stajesz w poprzek drogi i patrzysz na efektowną kraksę. Driver przecież na tym polega na dynamicznych pościgach i efektownych kraksach. Na tym właśnie skupiają się twórcy. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to wykonanie. Grafika mogła by być lepsza. Jak ktoś jeszcze nie jest przekonany niech obejrzy poniższy film.

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-driver-san/701015

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...