Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos ma ostatni nr pe , to zaglądnijcie do relacji kosa , który opisuje fife. Pro-passing jest taki jak to opisał- czyli nie działa za bardzo. Otóż nie wazne czy grając Chelsea czy Lyonem notowałem celnosc podan na 85 %. Czyli po staremu raczej. (opceje miałem na semi)

 

ale konkluzja jest taka: tempo meczu jest odpowiednie, nie jest zbyt szybko nie jest zbyt ślamazarnie. I co wydaje się najwazniejsze- WYDAJE SIĘ (podkreslam WYDAJE , bo nie sposób tego ocenic po kilku meczach i do tego z konsolą) że bardo dobrze zbalansowano priorytet ataku-obrona. WC faworyzował znacznie atak, fifa 10 też (choć mniej niz wc) a tu WYDAJE się być to fajnie wyśrodkowane

 

Grafika troszke usprawniono względem WC, gra rusza się kapitalnie.

 

Ciekawe czym bedzie róznic się pełna wersja, mam nadzieje ze router nie zwariował i nie przyspieszy rozgrywki.

 

Fifa 10 demo miała wolniejsze niż pełniaka

Odnośnik do komentarza

zagralem juz kilkanascie meczy i... dla mnie to jest WC w stojach klubowych. Cyborgi dalej wymiatają (Drogba, Anelka), ping pongi mozna napierdzielać, bez zadnych zmian w stosunku do WC, tempo rozgrywki wcale nie zostalo zmienione (moze podczas normalnego biegu owszem, ale grajac ping - pongiem gra zaiwania jak szalona), zadne personality plus w moim odczuciu nie istnieje. Podczas przepychania sie w walce o piłke zawodnicy dalej wyglądają, jakby jeździli na łyżwach a nie biegali po trawie. A i zapomnialbym dodac - nadal mamy do czynienia z milionem poprzeczek i slupkow.

Czyli, z szumnych zapowiedzi wyszlo... bardzo niewiele. Jedyna zmiana jaką odczuwam jest taka, ze pilka wydaje sie byc nieco "cięższa". Jak ktos lubil WC, moze brac bez zastanowienia ta gre, a jesli ktos oczekiwal powazniejszych zmian - bedzie bardzo rozczarowany.

a tu moja bramka. Tego typu akcje to norma, w zasadzie na nich opiera sie gra. Jakosc filmu co prawda beznadziejna, ale to co chcialem pokazac widac w sam raz.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Co wy chcecie zrobić z tego totalnie niegrywalną piłkę ? Chcielibyście się w(pipi)iać i grając jakimś ciut słabszym zespołem mieć 80 % niecelnych podań ''bo tak jest realistycznie'' ? Bez jajec, wtedy to dopiero byłby płacz , że zrobili kaszane. Moim zdaniem gra jest ładnie wyważona , nie jest ani za szybka ani za wolna , dodano kolejne animacje , poprawiono strzały i podania i naprawdę gra się bardzo przyjemnie. Teraz muszę tylko sciągnąć demko PES'a i porównać

Odnośnik do komentarza

 Kurde no świetna piłeczka, ale za wolno czemu zmniejszyli speed meczy? :/ Za wolno jak dla mnie no ale muszę rozegrać więcej meczy to może ten zmiejszony speed docenie.

 

Co do realistki - no tak to można się zapędzić fo pełnych realistycznych 90 minut gry bo kto widział 10 minutowe mecze z wynikami 3-2 itp? No chyba na szkolnym boisku ;) To tylko gra i ślepe pchnięcie się w realność w każdym aspekcie może być zgubne ;p

 

 

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Szybka? Wg mnie jest wolna. Za wolna.

Podobało mi się szybkie tempo WC a teraz jest wolniej niż w 10.

 

Rozegrałem dopiero kilka meczy i na razie średnio mi się podoba. Za trudno jest. Dobrze że usunęli możliwość lobowania ale teraz bardzo trudno strzelić gola nawet w sytuacji sam na sam, wszystko bramkarz odbija :/ no, jak zmniejszyłem poziom trudności to jedna czy dwie brameczki na mecz wpadają ale na najwyższym nie mam startu :/

Odnośnik do komentarza

Matinx - grasz na asyscie nie ? przelacz sobie na Semi i powiedz mi, ze pila chodzi tak samo jak w WC. Dales fajny link, w kaciku PES'a ludzie daja identyczne zagrania, gdzie idzie po 5-6 podan z pierwszej, ale tam to jest nazywane 'pieknymi akcjami". Za malo poki co pogralem, by sie wypowiadac ostatecznie, ale dla mnie PP dziala - wlasnie na takiej zasadzie, ze przy klepce pilka nie leci jak na halowce. Jak jestes zle ustawiony, po prostu kozluje, leci za wolno itp., co spowalnia skutecznie akcje (jest czas na ustawienie sie obronca i przeciecie podania np.)

Tempo meczu dla mnie jest IDEALNE - graficznie i w ruchu o wiele lepiej niz w WC.

 

Jestem zdecydowanie na TAK - teraz sciagam demo PES'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...