Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku meczach rozegranych w demo (na PS3) juz wiem, ze warto qpic nowa odslone tej gry. Animacja pilkarzy jest po prostu swietna, a konstruowanie akcji to czysta przyjemnosc. Te Pro passing to na razie wedlug mnie troche przereklamowane, ale troche zmienia to sposob gry. Jest kilka smaczkow, dla ktorych nowa odslona jest lepsza od poprzedniej. Na pewno jest to bardzo dobra ewolucja. Trzeba jeszcze zaznaczyc, ze demo to pewnie gra ukonczona w 70%/80%?? Czekam na premiere i az do domciu trafi preorder :) Moze sciagne sobie demo nowego PES-a, ale jego czas minal chyba bezpowrotnie.... na tych konsolach zdecydowanie kroluje futbol od EA. 

Odnośnik do komentarza

Proszę o nie sianie herezji - FIFA 11 na PC a FIFA 10 na PS3 to inne gry. Loby nie wchodzą tak dobrze (bramkarz nie wychodzi już jak poje.bany do piłki), poza tym samo rozgrywanie piłki i strzały w trybie ręcznym (jedynym słusznym) w tych wersjach to dwie różne sprawy (w 11tce jest znacznie trudniej).

Natomiast nie mam porównania FIFA 11 PC vs FIFA 11 PS3, więc się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie Pro Passing działa. Nie da się już tak szybko i bezproblemowo wymieniać piłkę między zawodnikami jak to miało miejsce w FIFIE 10, nawet grając Barcą. Personality + faktycznie nie zachwyca, choć taki np. Sissoko z Juve jest o wiele bardziej podobny do realnego odpowiednika, bo rok temu był zbytnio przypakowany. Grafika lepsza niż w zeszłym roku, przede wszystkim, jeśli chodzi o wersję na PS3. Bardzo podoba mi się to, że wszystko chodzi szybciej (wchodzenie do Menu), płynniej, a i przy zmianie loading jest sprytnie ukryty (statystyki meczowe danego piłkarza). Szkoda, że tych międzymeczowych animacji jest mało i po chwili się powtarzają. Mam nadzieję, że to wina dema. To wciąż świetna gra, FIFA 10 pozbawiona swoich największych błędów (ping-pong i loby) z jeszcze lepszą animacją, grafiką i gameplayem :)

 

W temacie PES 11 narzekałem na to, że w piłkach od EA nie da się walić aż tak soczystych brameczek jak w tasiemcu od Konami. A tu proszę, dzisiaj mi się udało całkiem niezłą wbić. Świetne dośrodkowanie Ronaldo (kopnięcie lewą zza prawej) i bardzo plastyczna i realnie wyglądająca (wraz z poprzedzającą ją małą przepychanką) przewroteczka :)

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/36510051

 

Edit: nie wczytuje się cały filmik u mnie na komputerze, mam nadzieję, że innym będzie działać

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

jako taka - mega nienaturalna : )

 

keetiv - nam tez nie :teehee: Im dluzej gram tym bardziej jetem przekonany. Dzisiaj zagralem z wice-mistrzem ping ponga poprzednich edycji (Whan jest niedoscigniony) Matinxem i stwierdzilem, ze w 11tce zagrania z pierwszej pily w ogole mi nie przeszkadzaja. Fakt, ze nie mial swojej formacji, ale z reguly brakowalo 1-2 podan by tak jak w 10tce umiescic pilke w siatce.

 

Czekam na pelne wersje, a poki co wracam do HALO :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

jako taka - mega nienaturalna : )

 

keetiv - nam tez nie :teehee: Im dluzej gram tym bardziej jetem przekonany. Dzisiaj zagralem z wice-mistrzem ping ponga poprzednich edycji (Whan jest niedoscigniony) Matinxem i stwierdzilem, ze w 11tce zagrania z pierwszej pily w ogole mi nie przeszkadzaja. Fakt, ze nie mial swojej formacji, ale z reguly brakowalo 1-2 podan by tak jak w 10tce umiescic pilke w siatce.

 

Czekam na pelne wersje, a poki co wracam do HALO :thumbsup:

po kilku meczach z kompem stwierdzilem brak ping-ponga, dzisiaj pogralem ze szwagrem i stwierdzam ze ping pong jest , ale w mniejszym stopniu niz w fifie10 , trzeba wiecej ograc zwaszcza z zywym przeciwnikiem i wtedy wyrobic zdanie. Napewno fifka11 jest lepsza, czy whan to mistrz ping ponga? raczej nie on tylko wykorzystuje bugi gry, "lepszym graczem" grajacym ladna pilke jest mar(pipi)eusz :) pozdrawiam kolege whana

Odnośnik do komentarza

Teraz ja się podzielę swoimi spostrzeżeniami, bo praktycznie od środy gram non-stop w demo na Legendzie i co nieco mogę napisać.

Pro-passing nie działa w ogóle, dla mnie bardziej zmienili fizykę podań, częściej gracze się mylą, podają niedokładnie itp. Podobają mi się zmienione strzały, bramkarze już nie puszczają strzałów z 30 metrów, bo są wysunięci i piłka ich lobuje, trzeba naprawdę niezłego strzału żeby zmusić go do interwencji zakończonej wybiciem na róg, a żeby strzelić bramkę no to hoho. Odnośnie ping-pongera. Na pewno jest mniejszy niż w 10, ale wciąż jest obecny. Prawdę mówiąc nigdy mi nie przeszkadzał, więc niech sobie taki malutki będzie. Osobiście odczuwam wrażenie, że boisko jest mniejsze, wszędzie jest gęsto, ciężko doprowadzić do sytuacji w której ma się czysty strzał, więc przerzuty są w końcu miarę przydatne, to na plus. Podobają mi się także detale jak zgrania klatą, albo podania z piętki itp, po których zawodnik od razu idzie do przodu. Najgorsze są oczywiście cieszynki, przez partnerów, którzy wkładają nam ręce w brzuch itd. Aha, a w związku z tym opcja "ręki" jest do dupy. Ostatnio grałem mecz przeciwko Chelsea, długa piła na dobieg w pole karne, Drogba dobiega, przyjmuje na klatę i równocześnie w tym momencie mój obrońca przebił go dłonią i dotknął piłki ręką. Efekt? Karny.

 

Ogólnie jest dużo lepiej niż w poprzednim roku. Też się podzielę, moimi "najlepszymi" jak do tej pory bramkami. (Przy wysyłaniu naprawdę najlepszej zawiesiła mi się gra)

 

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/36483851

 

 

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/36481848

 

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/36136639 (w tej akurat rozegranie było fajne)

Odnośnik do komentarza

Pro-passing nie działa w ogóle, dla mnie bardziej zmienili fizykę podań, częściej gracze się mylą, podają niedokładnie itp.

 

czyli...jest pro passing ("zmienili fizykę podań, częściej gracze się mylą, podają niedokładnie itp"), to o czym mówisz :turned:

Odnośnik do komentarza

Nadal działają super podania na drugą stronę boiska gdy jesteś odwrócony, pasek siły nie ma gigantycznego znaczenia, zwykłe podania tyłem też wychodzą, wcale nie trzeba zawsze przyjąć i przygotować podania, więc twierdzę, że PP nie ma. Ale w grze podaje się zdecydowanie inaczej niż w 10 w moim odczuciu. Być może trzeba wstawić cały skład z rezerw, to wtedy da się to odczuć na słabszych graczach. Chociaż z drugiej strony zawsze rozgrywając szukam Fabregasa albo Nasriego, żeby jakąś fajną piłeczkę rzucili. Więc dobra. Może troszeczkę ten pro-passing działa, ale nie tak jak założyli sobie twórcy, 8)

 

A tak przy okazji. Zmieniła się ta stronka na której oglądamy powtórki i zniknęła opcja "Download". Wiecie czy nadal można ściągać te filmiki bo zwykle zrzucałem sobie na dysk, bo tylko 5 slotów jest dostępnych?

Edytowane przez Diverso
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten PP działa . Jak mam gościa odwróconego i chce podać do tyłu to piłka się toczy powoli i najczęściej przeciwnik ją przejmuje. Mocna podania po obrocie zdarzają się bardzo rzadko , przynajmniej u mnie. Być może jest to "wina" tego, że gram na full manualu a goście co mówią , że wszystko im dochodzi grają na asystach.

Ogólnie gra fajna, denerwują mnie tylko kiwki CPU , w każdym meczu widzę dwie trzy ruletki i inne tego typu triki, których w prawdziwej piłce nie widzę zbyt często.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...