Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Po Waszych opiniach spodziewałem się kalki Fify 10,a dostałem prawdopodobnie najlepszą grę piłkarską tej generacji. ( Nie grałem jeszcze w PES 2010 Demo)

Zacznijmy od początku. Demko musiałem wypalić na płytę, bo nie mam dostatecznie dużego Pen Drive'a i dałem radę zagrać tylko 6 meczy bo z płytki muli niemiłosiernie. Mowa o menusach, sam mecz chodzi płynnie oprócz scenek przerywnikowych. Nie wiem co mam powiedzieć bo od 10 zmieniło się niemal wszystko. W tej chwili mecz przypomina relacje.. Tempo meczu na plus. Jak dla mnie jest po prostu idealnie. Nie za wolno nie za szybko. Animacja to najwyższa półka. Cieszy znacznie poprawiona fizyka piłki, która wreszcie ma swój ciężar. Świetna grafika. W Fifie 10 goście od grafiki chyba za ostro jarali bo gra wyglądała gorzej od edycji 09, ale w tym roku jest progres i to duży. Nie ma ząbków, wszystko jest idealnie ostre, twarze zawodników są po prostu kapitalne. Czegoś takiego oczekiwałem. Pro-passing. Poezja. Nie wiem czego niektórzy się spodziewali, ale jest tak jak powinno być. Teraz idzie wymienić maks 3 podania z klepy a 4 podanie do tyłu jest już tak niedokładne, że zawsze ktoś przetnie.. Zawodnicy mylą się o wiele częściej przy podaniach na dobieg. Grałem na asyście, a poprawa jest i tak bardzo widoczna. Przypomnę tylko, że pizgałem Barcą czyli teamem, który ma jedno z lepszych wyszkoleń technicznych ever.. Mega gra. Nie mogę doczekać się fulla

Odnośnik do komentarza

a ja ubolewam nad jena rzeczą..szkoda że Rutter (tak :potter: ) nie zdecydował się na odwazny krok i nie ZMUSIŁ graczy do gry na ustawieniach semi.

 

Bo w obecnym kształcie online znów bedzi ping pong jak rok temu 9zakładam, ze mase osób zagra na auto ustawieniach)

Odnośnik do komentarza

Będzie to co w 10, czyli zapis i wysłanie do witryny EA. Ale oprócz tego będzie można zapisywać bramki online, albo po meczu jeśli "zapomnimy"

nie grałem w 10, ale rozumiem przez to że na dysk nie będzie dało się zapisywać? Jeżeli tak to czemu tak jest w straszych fifach na pc i ps2 można to było robić bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem trochę i jak dla mnie znowu FIFA zwycięska. Fantastyczna oprawa to pierwsze co rzuca się w oczy. Twarze są genialnie animowane. Komputer gra dobrze, lepiej niż kiedykolwiek. Trochę denerwujące jest nadużywanie zwodów, ale to pewnie konsekwencja czasu gry. Niby rywal robi zwód co 2 sekundy, a tak naprawdę w meczu mija 7 minut :F .

 

No właśnie, czas gry. Jak dla mnie porażka i jawna kpina, nie można tak olewać graczy. W 3 minuty to ja sobie mogę zwalić, a nie rozegrać porządną połowę. Trochę pozmieniała się w kategorii zwodów, dryblingów itp. Na razie nie wyłapałem analogowego sprintu, z uwagi na czas dema. Same zwody przeżyły lekką metamorfozę, McGeady's Spin ma dwie odmiany, odpowiednia dla najlepszych dryblerów i tych trochę gorszych.

 

Nie wiem czym EA się kierowało podczas obdzielania gwiazdek dryblingu. Anelka, Kaka, Drogba, Fabreagas, Xavi, Iniesta, Malouda- wszyscy potężnie osłabieni, zakładam, że takich zawodników będzie o wiele, wiele więcej.

 

Pro Passing działa. Gram na półasyście i wyraźnie ciężej jest konstruować akcję. Jasne, klepać się da, ale jest bardzo ciężko i tylko najlepsi zawodnicy będą umieli dalej tak grać. Najlepsi lub ci, którzy najlepiej obcykają system podań.

 

Gra w obronie w sumie tak samo jak w 10 wygląda i to się chwali, bo tam system obronny był świetny.

 

Custom Tactics w niezmienionej formie pewnie, więc kolejny plus.

 

Jestem jak najbardziej za, chciałbym już pograć w pełną wersję. :)

Odnośnik do komentarza

nikt nie pisze o Staminie! Zobaczcie jak działa - jeszcze lepiej niz w PESie ! Jak gramy caly czas z przodu, w 70-80 minucie nasi pomocnicy i napastnicy czesto wypluwaja pluca, ba nawet animacje maja odpowiednio dobrane, a to ciezej biegaja, pilke gubia czasami, zas tyly wypoczete :thumbsup:

W PESie dla mnie zawodnicy mecza sie za szybko, 3 razy sprintu uzyjesz i w 60 minucie Messi do wymiany.

Skonczy sie bieganie z wcisnietym RT przez caly mecz !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nikt nie pisze o Staminie! Zobaczcie jak działa - jeszcze lepiej niz w PESie ! Jak gramy caly czas z przodu, w 70-80 minucie nasi pomocnicy i napastnicy czesto wypluwaja pluca, ba nawet animacje maja odpowiednio dobrane, a to ciezej biegaja, pilke gubia czasami, zas tyly wypoczete :thumbsup:

W PESie dla mnie zawodnicy mecza sie za szybko, 3 razy sprintu uzyjesz i w 60 minucie Messi do wymiany.

Skonczy sie bieganie z wcisnietym RT przez caly mecz !

no nie wiem jak tam przelatałem cały mecz z ciśniętym RT i zawodnicy owszem byli zmęczeni ale w końcówce nadal mieli "powera"

Jak trzeba było pocisnąć szybko do przodu to nie było z tym problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...