Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś...własnie możesz cały czas monitorować jak idzie w innych ligach :)

mam nadzieje że widoki typu chelsea walczące o utrzymanie z drogbą cechem lampardem w składzie nie będą sie zdarzać.

 

Niby wykastrowany...ale dodali dużo...może pomysleli "coś za coś" :/ nie wiem...transfery są mega realistyczne.

 

Oprócz modyfikowania zaplecza brakuje mi także FORMY piłkarzy...w fifie 10 była to nowość...każdym meczem budowało się forme piłkarzy...teraz tego nie widze :/

Czyli nie ważne jak sie zagra...w następnym mecz i tak możesz zagrać na pełnej &%^$*

 

Kolejny błąd jaki zauważyłem łączy się z ciekawą jak dla mnie nowością. Mianowicie "zagranie ręką". Ostatni raz widziałem coś takiego w This is Football. W fifie dali możliwość włączenia lub wyłączenia tego aspektu. I BARDZO DOBRZE ! Powinni tak myśleć co rok wprowadzając jakieś nowości/urozmaicenia...powinni dawać graczom wybór a nie narzucać różne rzeczy. Wielki plus dla EA.

 

Co do tego błędu...trzy razy byłem świadkiem jak faulując zawodnika w polu karnym przez spóźniony wślizg (ręka włączona na całym boisku/tryb menadzerski) piłkarz faulowany upadając dotyka piłki ręką...sędzia odgwizduje rzut wolny dla mnie zamiast karnego dla przeciwnika. Przykrę :/ Ale da się ten błąd zniwelować przez wyłączenie zagrania ręką jednak chciałbym aby było możliwe wydanie łatki na ten element przez EA...ale wątpie

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze EA nie ma licencji na lige mistrzow, mogliby ja wykorzystac online, jak mistrzostwa swiata w WC (najlepszy tryb dla mnie w FIFA), bo pojedynki rankongowe malo mnie interesuja (licze MacGyver na szybki start ligi : ). Czego jeszcze zazdroszcze konkurencji ? - ML Online. Znajac zycie EA zrobi cos podobnego, ale jak zwykle jako DLC za dodatkowa kase...

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze EA nie ma licencji na lige mistrzow, mogliby ja wykorzystac online, jak mistrzostwa swiata w WC (najlepszy tryb dla mnie w FIFA), bo pojedynki rankongowe malo mnie interesuja (licze MacGyver na szybki start ligi : ). Czego jeszcze zazdroszcze konkurencji ? - ML Online. Znajac zycie EA zrobi cos podobnego, ale jak zwykle jako DLC za dodatkowa kase...

 

 

no, fajne by było pograc w CL na licencji czy mistrzostwa swiata. mozna je zrobic samemu ale to troche uciązliwe.

 

a takie dlc jak nmaster league online łyknąłbym bez popity :whistling:

 

W PES 6 była kapitalna opcja turnieju online. Byl limit np 8 gwiazdek dla zespoów , trzeba było wybrac 3 druzyny. I dylemat- czy wziąsc jedną 5 gwiazdkowa (max) i jedną dwu gwizazdkowa i trzecią -jedno, czy inaczej rozłozyc siły.

 

dopiero wczoraj to zauważyłem; ZSPIEWY, o jaaa, kto to tłumaczy :ninja:

 

 

za to polski komnetarz...jest ok, ale mam wrażenie jakby niemal nic nowego nie dograno. Nie ładnie

Odnośnik do komentarza

Co do wypowiedzi Orsona...nei ma nowych tekstów nagranych komentatorom ?

ile meczy zagrałeś ?

 

a tekst..."skubaniutki" albo "dobrze szło i sie ze....zepsuło" ... "jak mawiała moja babcia...co za dużo to i świnia nie zeżre"

Dużo jest nowych tekstów...nie mówie tutaj o ich jakości :/

Dalej są błędy tupu bramkarz łapie dośrodkowanie a szpaku że piąstkował i że jest dalej neibezpiecznie...żal poslki oddział EA...ŻAL !

 

Jozi...co do tempa:

 

Wg mnie...pisałem to już wielokrotnie...fifa daje dużo możliwości...tempo sam możesz narzucić taktyką...jeśli chcesz grać szybko to bedzie szybssze tempo...jeśli wolniej to wolniejsze...jeśli Twój przeciwnik zapieprza jak dziki to już jego sprawa. Nie można sobie narzucić cudzego stylu gry :)

 

Ty jesteś panem swojego losu i tempo zależy od Ciebie. Dodam że są jeszcze 3 opcje wyboru tempa...normalne jest domyślne.

Odnośnik do komentarza

NIEMAL nic, czyli bardzo niewiele, lwia czesc sie powtarza. Moze w trybie menadżerskim cos doszło, nkie wiem nie gram z konsola

 

 

mc gyver- masz opcje ODPOWIEDZ , uzywaj jej- tak na przyszłośc, tak jest przejrzysciej

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszedł pre-order , pograłem kilka spotkań i jestem zachwycony niesamowity progres na przestrzeni kilku lat , wyraźnie zwolniona rozgrywka (nawet względem dema sporo zmian) , czekam na weekend i więcej osób on-line bo na razie ciężko wygrać z tymi terminatorami heh (bilans 4-5); gorąco polecam i wracam trenować , pozdrówki

Odnośnik do komentarza

Zagranie ręką to fajna nowość, ale polecam zostawić na ON z wyłączeniem rzutów karnych, z pełnym ON miałem po minimum 2 karne w meczu, bo piłkarze blokując np wrzutkę czy strzał rozstawiają ręce jak w poprzednich częściach. Bez rzutow karnych jest fajnie, czasem przy walce o górne piłki w środku pola piłkarze zagrywają ręka, więc tutaj to tak nie wkurza ;)

Odnośnik do komentarza

heh śmieszna sprawa bo recenzenci rozpływają się w zachwytach a na forach są mocno mieszane opinie, ludzie wyłapali już sporo bugów i EA jest jechane jeszcze przed premierą :blush:

 

że gra za szybka, że pro passing, P+ to syf, że można włączyć asystę (pod pauzą) w manual meczu (lolz), że stamina nic nie zmienia, pressure/aggression 100% dalej online

 

mi się gierka podoba, nie oczekuję od fify żeby była pesem i mam fun i tyle, i trochę jestem zdziwiony ostrymi pojazdami (nie licząc jęczenia na bugi bo to słuszne)

 

http://forum.ea.com/uk/forums/show/34.page (z 10 stron forum to jęczenie :teehee: )

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=58260&page=213 (i 10stron w tył)

Odnośnik do komentarza

heh śmieszna sprawa bo recenzenci rozpływają się w zachwytach a na forach są mocno mieszane opinie, ludzie wyłapali już sporo bugów i EA jest jechane jeszcze przed premierą :blush:

 

że gra za szybka, że pro passing, P+ to syf, że można włączyć asystę (pod pauzą) w manual meczu (lolz), że stamina nic nie zmienia, pressure/aggression 100% dalej online

 

mi się gierka podoba, nie oczekuję od fify żeby była pesem i mam fun i tyle, i trochę jestem zdziwiony ostrymi pojazdami (nie licząc jęczenia na bugi bo to słuszne)

 

http://forum.ea.com/uk/forums/show/34.page (z 10 stron forum to jęczenie :teehee: )

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=58260&page=213 (i 10stron w tył)

 

Wiesz to nic dziwnego. Zobaczysz za 3 miesiące jak minie histeria i szał. Ludzie zaczną na chłodno podchodzić do oceny gry. Pierwsze wrażenia FIFA zawsze są pozytywne i maskracyjne, gorzej po 2-3 miesiącach. Nie wydaje mi się, że będzie inaczej z FIFA 11. Kurde ile razy muszę oglądać reklamę FIFA 11 na TVN 24? Wiecznie jest ta reklama. Zaraz w sklepie spożywczym będą wisieć bilbordy :potter: Ile oni kasy mają :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zrobiłem ostateczne testy z przyśpiewkami (lub jak kto woli - zaśpiewami). Te wrzucane przez nas są bardzo rzadkie - w 4 minutowym meczu jest ich 3-4 max niestety. Dlatego ja mam włączonych deflautowych kibiców na połowę głośności i muzykę na maksa. Ale i tak najbardziej cieszy mnie wychodzenie na murawę Liverpoolem na Anfield przy ryku You'll Never Walk Alone!

 

BTW. Wie ktoś, czy na PS3 można się dzielić Live Seasonem kupionym? Będzie to działało? Bo zawsze to taniej w pięciu:)

Odnośnik do komentarza

Super gierka, zacząłem sobie grać w karierę jako manager i muszę przyznać, że super wyglądają menusy, fajnym motywem jest też przeglądanie tabeli innych lig, podawanie wyników innych drużyn z naszej ligi w trakcie rozgrywania meczu. Dosyć ciekawie wygląda sposób przeprowadzania transferów, moim zdaniem jest dużo bliższy temu prawdziwemu, bo nie ma jakiegoś paska zadowolenia z oferty, który wystarczyło dać na 80% i już zawodnik był mój. Sama rozgrywka jest dość wolna i na początku faktycznie ciężko oddać więcej niż 5 strzałów na mecz w światło bramki przy 5 min połówce, ale pewnie zmiana takiej sytuacji jest tylko kwestią czasu. Rozegrałem bodajże 6 meczów na zawodowcu z czego wygrałem 4 nie tracąc żadnej bramki ale też strzelając 6... chyba sobie zwiększę poziom trudności :tongue:. Ogólnie jak co roku FIFA spełnia moje oczekiwania i nadzieje z nią wiążące i po tych paru meczach szczerze polecam ją każdemu miłośnikowi kopanej, choć wiadomo na wystawianie jakiś konkretnych ocen jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zrobiłem ostateczne testy z przyśpiewkami (lub jak kto woli - zaśpiewami). Te wrzucane przez nas są bardzo rzadkie - w 4 minutowym meczu jest ich 3-4 max niestety. Dlatego ja mam włączonych deflautowych kibiców na połowę głośności i muzykę na maksa. Ale i tak najbardziej cieszy mnie wychodzenie na murawę Liverpoolem na Anfield przy ryku You'll Never Walk Alone!

 

BTW. Wie ktoś, czy na PS3 można się dzielić Live Seasonem kupionym? Będzie to działało? Bo zawsze to taniej w pięciu:)

Ano niestety tak jak piszesz leci ich tylko kilka, ale i tak fajny bajer, bo wejsciowka czy po bramce poleci zawsze :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...