Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ok. rozegrałem kilka meczy i co mogę powiedzieć. Gra lepsza od edycji 10 i to sporo. nie porównuję do PES'a.

Graficznie wreszcie prezentuje się ładnie. Animacje są jeszcze plynniejsze. Pro-passing działa i tego jestem pewien. Nigdy nie miałem tylu przechwytów, 70% celnych podań. Priorytet obrońcy nad napadziorem. Nie dało rady mijać obrońców Ronneyem jak tyczek. Wyraźnie czuć zmęczenie. Fajnie przemodelowany tryb menadżerski.

Odnośnik do komentarza

Ok. rozegrałem kilka meczy i co mogę powiedzieć. Gra lepsza od edycji 10 i to sporo. nie porównuję do PES'a.

Graficznie wreszcie prezentuje się ładnie. Animacje są jeszcze plynniejsze. Pro-passing działa i tego jestem pewien. Nigdy nie miałem tylu przechwytów, 70% celnych podań. Priorytet obrońcy nad napadziorem. Nie dało rady mijać obrońców Ronneyem jak tyczek. Wyraźnie czuć zmęczenie. Fajnie przemodelowany tryb menadżerski.

mam te same spostrzeżenia po 3 dniach grania. Fajne jest też to ,że praktycznie nie zdarzają się wyniki hokejowe- w online gra się super(zagrałem dotychczas 5 meczów z czego w 3 nie doczekałem ostatniego gwizdka bo przeciwnik uciekł przed końcem bo przegrywał). Jest dużo niedokładności, przechwytów, często zdarzają się "klasyczne mecze walki". Do tego ciężej wykorzystuje się sytuacje podbramkowe(albo ja straciłem wprawę od Fify09), z paru setek na mecz wykorzystuje przeważnie 1-2.

 

I słabszymi drużynami w trybie kariery gra mi się przyjemniej niż dawniej. W starych fifach gra Ruchem była tragiczna,a tutaj nawet przyjemnie pyka się polskimi grajkami i da się fajną akcję sklecić.

Odnośnik do komentarza

Co do błędów gry.

Czasami po wczytaniu gry lub po zakończonym meczu w lidze angielskiej, menu się zawiesza i widać białe kratki.

 

 

Powielam pytanie, może ktoś zna odpowiedź :)

 

JAKI WYBRAĆ PUCHAR W LIDZE ANGIELSKIEJ ABY GRAĆ LIGĘ + LIGĘ MISTRZÓW ?

 

I nowe pytanie, gdzie jest ten tryb menadzerski ? :)

Odnośnik do komentarza

Co do błędów gry.

Czasami po wczytaniu gry lub po zakończonym meczu w lidze angielskiej, menu się zawiesza i widać białe kratki.

 

 

Powielam pytanie, może ktoś zna odpowiedź :)

 

JAKI WYBRAĆ PUCHAR W LIDZE ANGIELSKIEJ ABY GRAĆ LIGĘ + LIGĘ MISTRZÓW ?

 

I nowe pytanie, gdzie jest ten tryb menadzerski ? :)

 

tryb menadżerski jest jak wybierasz kariere - masz 3 do wyboru jako gracz ,grajacy menadżer i tylko menadżer :)

Odnośnik do komentarza

a jak jest z live season?w starych fifach był kod na jedną ligę za free dla której forma zawodników odpowiadała tej realnej. Tutaj jest coś takiego czy musimy kupować ?

 

 

W 09 był kod na jedną ligę za free, w 10 miałeś "trial" live sezon na 3 mecze bodajże. W 11 trzeba kupić :) Pakiet 36 zł, jedna liga 18 zł.

Odnośnik do komentarza

EDIT: probowalem grac na kamerze co-op i nie moge sie przyzwyczaic, nic nie widze w gornej czesci boiska (mam 40cali; ja chyba slepy jestem). Wole kamere TV. A Wy na jakiej gracie?

Tez tak mialem, ciezej kiwnac, trudniej sie gra w obronie, ale za to widac cale boisko. Na Xboxie dzieki temu, ze gra jest skalowana do 1080p wystarczy telewizyjna przestawic z domyslnych na wlasne ustawienia i dac Zoom na minimum. O wiele lepsze rozwiazanie.

piszesz o momentum. No jest...przydarzyło mi sie raz - tzn było EWIDENTNE. Prowadziłem z kolesiem 1-0 , do 70 minuty on nie istniał i nagle...o jakiego boosta dostał, masakra. Ale jako, ze tu sie fajnie broni to dowiozłem zwyciestwo;-)

 

Ale z drugiej strony zastanawiam sie...moze to nie koniecznie było momentum? Bo ja przez 70 minut mialem sporą incjatywe, piłkarze sie podmeczyli, moze typ dał ustawienie superofensywne + superofensywne suwaki wybrał- w sumie takie cos mozna fajnie skontrowac, czego byłem bliski (na jego połowie zostawali tylko srodkowi, boczni szli do przodu)

 

Trudno mi stwierdzić, byłem w kazdym razie przygotowany na to, tak ze szat nie rozdzieram

No ja tez bym sie nie doszukiwal jakis niestworzonych rzeczy. Widzisz w 10tce momentum dzialalo na takiej zasadzie, ze jak grales u siebie i strzeliles 1-2 bramki Twoi zawodniycy dostawali boosta, stad nazwa - mieli jakies momenty za(pipi)istej gry nagle. Tutaj niby na jakiej zasadzie mialoby to dzialac ? koles dostal boosta od konsoli, bo przegrywal i go loiles ? O wiele bardziej prawdopodobne jest chyba to, ze zmienil formacje, dal wszystkich na ultraofensywe i postawil wszytsko na 1 karte. :whistling: Sam tak czesto robie w 75 minucie i czasami udaje mi sie wyrownac, bo do akcji z przodu nagle biegna prawie wszyscy. Oczywiscie w razie kontry masz wtedy 2 obroncow pod swoim polem :thumbsup:

 

 

Co mnie w tej grze ostatnio rozwalilo - to twarze. Teraz pilkarze maja wypisane emocje na twarzy, przy faulu, spojrzcie na bramkarza, jak wybroni wam bombe, bo zaden pilkarz nie podbiegl do strzelajacego, marszczy brwi, zaczyna sie wydzierac - przekozak.

 

Wroce tez do PP na moment. Niby nikt ich nie widzi w FIFA, za to wszyscy dostrzegaja w PESie. Tutaj widze pomysl EA ukradl wlasnie Konami - PP dziala takze za pomoca kart. Spojrzcie na zachowanie Rooneya i Berbatova na boisku. Rooney caly czas zapieprza, wraca sie do obrony, kazda pilke stara sie odebrac, nawet jak sie na niego nie przestawicie, taki Berbatov zas drepcze po murawie i czeka, az ktos mu pilke do nogi zagra, taki Ronaldo jak mu cos nie wychodzi, badz go sie kopie zaczyna prawie plakac, strzela fochy, obraza sie na swoich zawodnikow. Smaczki zaciagniete z PES'a, ale daja rzeczywiscie fajny obraz pilki na boisku. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z samego rana pojechałem do Auchan i dorwałem Fifę :)

 

Demo mnie trochę rozczarowało ale pełna wersja jest jak na razie idealna. Multum opcji pozwala dopasować grę w każdym aspekcie do potrzeb gracza. Poziom trudności idealny, dla wymagających poziom legendary jest naprawdę trudny a w mój gust idealnie trafił professional.

Komentarz wg mnie dużo lepszy niż w 10, nie wiem czemu mam wrażenie że dodali sporo nowych tekstów i rzadziej się mylą.

Na razie ocena 9,5/10 :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem taki kwiatek komentatorski.

 

Po 90 minutach było 1-1 w meczu, więc dałem karne. Sytuacja w karnych 3:1 dla CPU po 3 seriach rzutów karnych. Szpaku mówi, że to decydująca chwila, blablabla. Bronię strzał CPU, a Szpaku wylatuje z tekstem "Obronił! To już koniec! Dziękują za mecz Szpakowski & Szaranowicz" (w czasie jak dziękowali to ja oddałem strzeliłem w kolejnej serii gola) Oczywiście karne dalej trwały. :whistling:

 

PS. Działają wam serwery EA? Próbuję od 10 minut się połączyć i dup.a.

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza

komentarz tak od FIFY10 jest zabugowany ostro, odpalają się zupełnie nietrafione komenty (dostaje żółta kartke a Szpaku "i wylatuje słusznie z boiska!" miałem to już z 3x strasznie mylące liczę ludki na boisku przez Szpaka), przy wejściu na boisko w ang komencie leci potok tesktu a tutaj często cisza...doliczyć do tego czerstwe teksty typu

 

"jak mawiała moja babcia co za dużo to i świnia nie zeżre"

"i strata...pum pum pum pum" WTF?? :teehee:

powtarzane tak 30x w meczu "ciekawe czy mu się uda odebrać piłkę" "ciekawe czy mu się uda"

 

nie wiem po co chcieli tak ożywić komentarz i zrobić go na fifowo-młodzieżowo ale wyszło to słabo

Odnośnik do komentarza

 

 

JAKI WYBRAĆ PUCHAR W LIDZE ANGIELSKIEJ ABY GRAĆ LIGĘ + LIGĘ MISTRZÓW ?

 

I nowe pytanie, gdzie jest ten tryb menadzerski ? :)

 

Czy ty żartujesz?

Jaką masz wersję ? PL ?

Jeśli ANG to jest coś takiego jak słownik

 

Wejdz w tryby gry / game modes --> tam masz menager mode/ tryb kariery --> wybierasz kariere menadzera, zawodnika lub grającego trenera.

 

Wyjaśnij o co Ci chodzi w pytaniu "JAKI WYBRAĆ PUCHAR W LIDZE ANGIELSKIEJ ABY GRAĆ LIGĘ + LIGĘ MISTRZÓW ??

 

bo dal mnie jest to neizrozumiałe,,,,zeby grać w lidze mistrzów najlepiej zająć miejsca 1-3 w lidze...nie rozumiem pytania wybacz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...