Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Orson, im wyżej w rankingu, tym, procentowo rzecz jasna, rośnie liczba zje.bów, grających one-one-two :/ Dzisiaj z takim dupkiem grałem mecz Zenit- CSKA, wygrałem mimo zmarnowania karnego, ale mecz bardzo trudny i mało realistyczny. Natomiast grając rankingi z gościami na ręcznych, gra się, hmmm, dziwnie. Odnoszę wrażenie, że już się pojawiły w tych meczach paściarskie schematy, psujące zabawę, a ci 'lepsi' gracze w obronie prezentują zupełnie nierealistyczny styl gry.

Odnośnik do komentarza

jakie to schematy?

 

zastanawiam sie nawet czy by nie było lepiej dla tej gry gdyby wogóle wywalono 1-2, no wiem przesada ale strasznie meczy ...

 

dorobiłes pi/zdzie uszy w tym momencie :)

nie można z tego zrezygnować bo to jedna z podstawowych akcji w piłce nożnej,...jedyne co to to że jest to za łatwe do wykonania...ale na manualu już nie jest takie łatwe i tym bardziej cieszy jak takie zagrania wychodzą

Odnośnik do komentarza

EA musi popracowac nad serwerami. Gram wczoraj z typem, wygrywam 2:1 i nagle trace polaczenie z serwerami FIFA. Patrze w staty i mam zaliczona porazke z nim 0:3 :/ Wkurza mnie to niesamowicie :/

miałem wczoraj chyba 3 razy to samo i za każdym razem to ja prowadziłem(raz nawet 4-0 i była 88 minuta meczu)...to też był jeden z powodów,że tak się w(pipi)i.łem że nawet z Tobą nie grałem i zacząłem relaksować się przy Tumble :P. Akurat gdyby nie to to w pierwszym z tych przerwanych meczów wpadłby mi trofik za wygrane z rzędu :/

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj długooo siedziałem nad grą (btw musze znów przerwe zrobic bo mnie leje wszyscy jak popadnie;-) i nic sie nie działo złego...

 

 

a co sądzicie o gosnym mysleniu, ze tak to ujme- Petera Moora, jakoby fifa 12 miała ukazać sie nie na płycie, jako zupełnie nowa gra a...dlc z usprawnieniami i nowymi składami?

 

Heh to znaczy jedno wg mnie- skoro EA mysli o rezygnacji z kasowania 50 euro za gre na płyci to znak, ze nie maja juz pomysłu na te gre

Odnośnik do komentarza

proste, koło 2012 pewnie wyjdą nowe konsole i developing przerzuci się na nie.

 

Na obecną generację dalej będą wychodzić nowe Fify różniące się jedynie aktualizacją składów(do dziś przecież wychodzi Fifa na ps2 czy też Pesy) i tutaj właśnie widnieje szansa dla pomysłu Moora. Zamiast kupować "nowy produkt" w połowie ceny w wersji pudełkowej będą łatki z sieci

Odnośnik do komentarza

proste, koło 2012 pewnie wyjdą nowe konsole i developing przerzuci się na nie.

 

Na obecną generację dalej będą wychodzić nowe Fify różniące się jedynie aktualizacją składów(do dziś przecież wychodzi Fifa na ps2 czy też Pesy) i tutaj właśnie widnieje szansa dla pomysłu Moora. Zamiast kupować "nowy produkt" w połowie ceny w wersji pudełkowej będą łatki z sieci

 

oj żebyś sie nie zdziwił...ja czytałem wiele publikacji gdzie był poruszany własnie temat nowej generacji konsol. Do tej pory zmiana generacji na nowszą miała miejsce mniej wiecej co 5 lat ale teraz jest tak duży skok i tak duże nakłady na produkcje że nie opłaca się rezygnować tak szybko z obecnej generacji. Najszybciej ma mieć to miejsce w 2015 roku. Można dać na przykład PS3 które jeszcze nie wykorzystuje pełni swoich możliwości...dochodzą nowe dodatki takie jak PS move...dlatego nie widze na horyzoncie nowej generacji...a już na pewno nie w 2012 roku :)

 

co do dlc...wszystko zależy od jego rozmiaru...jesli będzie wystarczająco duży to może dużo w grze zmienić. Silniku chyba nie ma sensu zmieniać bo jest dobry...wystarczą tylko ulepszenia trybów gry, pozbycie sie obecnych archaizmów noi sukcesywne zmiany w składach.

 

Ja jestem za dlc z zespołami narodowymi...ale trzeba zauważyć że licencja na wszystkie narodowe reprezentacje była przy okazji licencji na Mistrzostwa Świata. Dlatego mieliśmy np Japonie której nie mamy w 11.

 

Także dlc dlc'owi nie równy i nie można od razu negować tego pomysłu...jeśli zmiany były by porównywalne co miedzy WC a fifą 11 to ja jestem za tańszym DLC niż nową płyta w pudełku. Spójrzmy także na to ze strony dystrybucji i logistyki...zdecydowana przewaga DLC.

Odnośnik do komentarza

nowe konsole w 2012 r? nie ma opcji, nie po to MS pakuje szmal w kinecta i sony w move i łączą je z OBECNĄ generacja -tzn ofkorz nie na stałe, ale wiadomo -promują je jako cos do current-genów a nie do next genów by za rok wydac nowe konsole...

 

 

patch , który by DUŻO zmieniał? DLC póki co nie moze kosztować 50 euro, ludzie nie są przyzwyczjeni- a skoro miałby DUŻO wniesc- EA pyknełaby wersje w pudełku i skroiliby znów 5 mln sprzedanych kopii...

 

cos mi sie zdaje,ze maja tam impas twórczy. Uhardkorowic gry juz nie chcą chyba - pisałem o tym- nie łudźmy sie, przecież od lat ludzie zala sie na pressing, mogliby to zdjąc kilkoma prostymi koderskimi posunieciami, jednak z jakichs powodów nie chcą (kazdy sobie njiech sam odpowie z jakich). Grafiki tez juz nie poprawią zbytnio, trybów nowych raczej nie dodadzą- ok mogliby dodac reprezentacje i Lige mistrzów i LE ale to kwestia licencji...

 

 

z inneju beczki, rozmawialismy juz o tym asle teraz jestem pewny niemalze odpowiedzi. Tempo gry...gram wczoraj z randomem, ja dołaczam z opcji quick ranking match on - nie wiem, moze z pokoju , moze tez z quick ranking matchu. Gram Man City on milanem. Goli mnie gładko XD ale gram dwa kapitalne mecze, cóż, chce sie zrewanżowac i gramy trzeci- nagle gra WYRAŹNIE przyspiesza.

 

I teraz tak: jesli nawet typ zakładał własną sesje, z własnymi warunkmi to nie mógł ich zmieniac przecież miedzy meczami - a tu nagle, z niewyjasnionysch przyczyn gra dostała speeda. Czyżby serwery , które na ogół są obciązone a czasem "mają luz" i dlatego taki boost? Wqurwiające enyway

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

EA musi popracowac nad serwerami. Gram wczoraj z typem, wygrywam 2:1 i nagle trace polaczenie z serwerami FIFA. Patrze w staty i mam zaliczona porazke z nim 0:3 :/ Wkurza mnie to niesamowicie :/

miałem wczoraj chyba 3 razy to samo i za każdym razem to ja prowadziłem(raz nawet 4-0 i była 88 minuta meczu)...to też był jeden z powodów,że tak się w(pipi)i.łem że nawet z Tobą nie grałem i zacząłem relaksować się przy Tumble :P. Akurat gdyby nie to to w pierwszym z tych przerwanych meczów wpadłby mi trofik za wygrane z rzędu :/

 

 

U mnie to samo :/ Prowadziłem 1-0 i w drugiej połowie mnie wywaliło, patrzę statsy a tam 0-3 dla przeciwnika :/

Odnośnik do komentarza

Dobra, ponarzekam.

Zaczyna mnie ta gra wpipiac. Multi mnie powoli przestaje rajcowac ze wzgledu na te chulerne lagi i klatkowanie. Wpipia mnie tez to, ze wygrany mecz przegrywam i zdarza mi sie to zbyt czesto (wlasnie zaliczylem 5 porazek z rzedu). Wpipia mnie tryb kariery, gdzie prawie kazdy mecz wygrywam 1-0 przy 5 "setkach" i 70% przy pilce. Wpipia mnie to, ze gdy podaje do swojego zawodnika on nagle zle pilke przyjmuje (odskakuje mu) a przeciez nie mam na to wplywu i oczywiscie opoznia nastepne podanie nie w ta strone gdzie wczesniej skierowalem galke. Wpipiaja mnie nieruchomi obroncy przy dosrodkowaniach.

No i narazie tyle.

Odnośnik do komentarza

Hehe, utworzyłem grę online na full manualne sterowanie, do gry dołączył jakiś typ. Udało mi się wygrać 1-0. Chciałem zagrać ponownie, to koleś wybrał "nie", po czym utworzył grę na normalnym sterowaniu z asystami i wysłał zaproszenie. Nie zareagowałem na nie, bo grałem z kimś innym. Po chwili otrzymałem od niego wiadomość "Co? Teraz nie chcesz grać? Na normalnym sterowaniu bym cię zniszczył." :P

 

 

EDIT:

 

Wkurzające jest też to, gdy się trafi na gracza kompletnie nie ogarniętego w sterowaniu manualnym :/ Można go łatwo rozpoznać, bo po pierwsze ma trudności z celnością podań, dośrodkowań i strzałów, a poza tym po 90 minutach, gdy jest 0-0, to kończy mecz remisem, po czym nie chce rewanżu :/

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Po chwili otrzymałem od niego wiadomość "Co? Teraz nie chcesz grać? Na normalnym sterowaniu bym cię zniszczył." :P

 

jaki odważniacha !

 

Zniszczył by Cie przy pomocy sztucznej inteligencji !! Rozumiesz?! ZNISZCZYŁ BY CIE !! DAWAJ NA RING !

 

buahahahhahaha co ludzie mają tupet

 

dzięki emtebe...uśmiałem się że hej :)

 

Dream Team Glitch jest, CH.UJOWO [*]

 

skąd wiesz? czym się to przejawia ? po czym wnosisz ?

Odnośnik do komentarza

Noooo kurde, koleś nieźle wyskoczył z tą wiadomością :)

 

Szkoda, że ranking nie uwzględnia wyników po rzutach karnych, tylko zostaje wynik z '90 minut. Bo właśnie stoczyłem wyrównany trójmecz, 0-1 dla przeciwnika, 2-0 dla mnie i ostatni mecz po 120 minutach 0-0 i moja wygrana na karne. No ale w statstach pozostał wynik 0-0.

 

MacGyver, muszę z Tobą w wolnej chwili zagrać jakiś mecz na manualu. Pewnie dostane srogo w dupsko, ale może chociaż jedną bramkę uda mi się zdobyć :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Noooo kurde, koleś nieźle wyskoczył z tą wiadomością :)

 

Szkoda, że ranking nie uwzględnia wyników po rzutach karnych, tylko zostaje wynik z '90 minut. Bo właśnie stoczyłem wyrównany trójmecz, 0-1 dla przeciwnika, 2-0 dla mnie i ostatni mecz po 120 minutach 0-0 i moja wygrana na karne. No ale w statstach pozostał wynik 0-0.

 

MacGyver, muszę z Tobą w wolnej chwili zagrać jakiś mecz na manualu. Pewnie dostane srogo w dupsko, ale może chociaż jedną bramkę uda mi się zdobyć :thumbsup:

 

ja jestem adresatem takich "mistrzów" dość często :)

 

ostatnio...ja Galatasaray (4*) on Manchester (5*)

wygrywam 1-0...nie chce rewanżu....bo nie :P

dostaje wiadomość..."co boisz sie ? realem bym cie ograł ! "

 

ahhhhh :teehee:

 

 

co do meczu...to z przyjemnością...musimy sie złapać jakoś...pisz na gg...i na pewno Cie nie zniszcze :) ja cienki bolek jestem ale sie staram :) i nie gram przy pomocy SI

Odnośnik do komentarza

To co powinno EA zrobic z uciekinierami to nie tylko karanie ich przegrana 0:3 z miejsca. Bardziej oplaca im sie zwiac jak przegrywaja juz 0:5. Jezeli polaczenie zostalo zerwane nie z ich winy (jak w tym przypadku gdy mnie rozlaczylo jak wygrywalem a mam porazke) to spoko, ale jezeli uciekaja to automatycznie powinna im leciec porazka wyzsza niz 0:3 i blok na 10 dni do grania online w FIFE. Proste. Radykalne metody sa zawsze najskuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że gra nie zawsze poprawnie interpretuje rozłączenie się. Czasem interpretuje jako ucieczkę, a czasem jako utrata połączenia i nie ma na to żadnej reguły. Miewałem tak, że net wysiadł i zanotowano mi porażkę 0-3, pomimo faktu, że nie uciekłem. Ale trochę racji w tym jest, kary powinny być srogie, żeby się wreszcie nauczyli etykiety gry online.

Odnośnik do komentarza

To co powinno EA zrobic z uciekinierami to nie tylko karanie ich przegrana 0:3 z miejsca. Bardziej oplaca im sie zwiac jak przegrywaja juz 0:5. Jezeli polaczenie zostalo zerwane nie z ich winy (jak w tym przypadku gdy mnie rozlaczylo jak wygrywalem a mam porazke) to spoko, ale jezeli uciekaja to automatycznie powinna im leciec porazka wyzsza niz 0:3 i blok na 10 dni do grania online w FIFE. Proste. Radykalne metody sa zawsze najskuteczniejsze.

Ogólnie to masz rację, ale jak mieliby odróżnić zerwanie połączenia nie zawinionego od ucieczki poprzez np. wyłączenie konsoli.

Czy technicznie to możliwe?

Bo mi np. coś ostatnio szwankuje router/lub net i mnie czasem wywala, i jeśli miałbym przez 10 dni nie móc grać w Fife online z takiego powodu to dałbym sobie z nią po prostu spokój ;)

Odnośnik do komentarza

To co powinno EA zrobic z uciekinierami to nie tylko karanie ich przegrana 0:3 z miejsca. Bardziej oplaca im sie zwiac jak przegrywaja juz 0:5. Jezeli polaczenie zostalo zerwane nie z ich winy (jak w tym przypadku gdy mnie rozlaczylo jak wygrywalem a mam porazke) to spoko, ale jezeli uciekaja to automatycznie powinna im leciec porazka wyzsza niz 0:3 i blok na 10 dni do grania online w FIFE. Proste. Radykalne metody sa zawsze najskuteczniejsze.

 

 

jak ktos pisze juz- sposób zaje.bongo :potter: tylko czy mozliwy do wdrożenia?

 

tylko ze moment- mi sie ostatnio koles rozłaczył jak przegrywał o-5 własnie i mi taki wynik dopisało, nie 0-3 (była 70 minuta)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...