Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Grałem z gościem,który obecnie zajmuje 10 miejsce w rankingu EL_SIERRENO_1 ,wybrał drużynę América ( chyba gwiazdę mają),ja wybrałem Legię.Szybkie rozpoczęcie,a jakież było moje zdziwienie jak zorientowałem się,że biegają tam zawodnicy Realu Madryt.Gość naprawdę był kiepski pomimo,że wpakował mi 6 bramek,a dotrwałem tylko do końca z tym oszustem,bo po cichu liczyłem na rewanż (niestety nie podjął).Kurde jak mogła zaistnieć taka sytuacja?

 

http://img225.images...0110116594.jpg/

Odnośnik do komentarza

 

Bo na większość topowych teamów w hotelach czekają już przygotowane TV z FIFA. Nie doceniasz marketingu EA, który pakuje więcej kasy w tę dziedzinę niż w samą grę co jest dla mnie maksymalnym kuriozum. Możesz się śmiać, ale to jest chore dla mnie, że producent ładuje więcej w reklamę niż w produkcję. To świadczy jaka to firma. Zresztą co tu dużo mówić FIFA lata temu( 1998-2006) sprzedawała się rewelacyjnie nawet wtedy kiedy była mega gniotem. Dlaczego? Odpowiedz sobie sam na to pytanie......... zanim zaczniesz śmiać się z tego marketingu i licencji.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Smiac to mi sie chce w Twoim ciaglym przekonywaniu, ze wszyscy graja w FIFE przez licencje i reklame... A moze chlopaki po prostu lubia grac w FIFE, jak ja np. ? jak kiedys Henry napieprzal w PES'a 4 i mowil o tym w wywiadach, bedac na okladce FIFA, to co, wtedy tez w hotelach stala konsola Sony i PES ? nope...

Odnośnik do komentarza

Smiac to mi sie chce w Twoim ciaglym przekonywaniu, ze wszyscy graja w FIFE przez licencje i reklame... A moze chlopaki po prostu lubia grac w FIFE, jak ja np. ? jak kiedys Henry napieprzal w PES'a 4 i mowil o tym w wywiadach, bedac na okladce FIFA, to co, wtedy tez w hotelach stala konsola Sony i PES ? nope...

 

Ja wcale nie uważam, że ludzie grają w FIFA tylko przez licencje i reklamę, ale te czynniki mają olbrzymie znaczenie dla bardzo, bardzo wielkiej rzeszy ludzi grających w tę grę. Dowodem tego jest milionowa sprzedaż tej gry w okresie 1998 - 2007 i bynajmniej powodem tego nie był żaden gameplay bo gra była mega gniotem. Przecież oczywistym jest marketing i licencje. Nie ma nawet co dyskutować na tą oczywistością.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem swoją kopie FIFY ,głownie zależało mi na multi no i wszystko ok po za jednym małym szczegółem który bardzo rzucił mi się w oczy .

Chelsea Londyn nadal jest napaowana jak w FIFIE10 , poprawili inne zespoły REAL,BARCA gra się nimi i przeciwko nim normalnie ,ale chelsea to przegięcie . mijasz zawodnika chelsea wychodzisz na wolne pole a tu mega noga z tyły i odbiór piłki , podajesz piłkę na dobieg masz swoim zawodnikiem kilka metrów przewagi na ostatnim obroncą i tak cię dogoni zanim zdążysz dobedz do 16 metra masakra .

Odnośnik do komentarza

No nie wiem , pograłem kilka meczy tą chelsea i bez 2 zdań zespół na sterydach ,brałem rywali na szybkość każdym zawodnikiem Chelsea nie wspomne już o drogbie czy anelce .Przez obronę też się ciężko przebić ,przepchnąć któregoś z obrońców to naprawdę cud ,piłki odbierają bez wysiłku . Identyczna sytuacja jak w Fifie 10 co mi się bardzo nie podobało ( identycznie było z barcą ,RM ,Interem ) .

Ale widzę ze w przeciwieństwie do F10 ludzie grają różnymi zespołami nie jak to było w poprzedniej odsłone na multi spotykałeś tylko RM,Barce ,Chelsea, MU i tak w koło :).

Teraz to przynajmniej z kulturą można pyknąć :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem , pograłem kilka meczy tą chelsea i bez 2 zdań zespół na sterydach ,brałem rywali na szybkość każdym zawodnikiem Chelsea nie wspomne już o drogbie czy anelce .Przez obronę też się ciężko przebić ,przepchnąć któregoś z obrońców to naprawdę cud ,piłki odbierają bez wysiłku . Identyczna sytuacja jak w Fifie 10 co mi się bardzo nie podobało ( identycznie było z barcą ,RM ,Interem ) .

Ale widzę ze w przeciwieństwie do F10 ludzie grają różnymi zespołami nie jak to było w poprzedniej odsłone na multi spotykałeś tylko RM,Barce ,Chelsea, MU i tak w koło :).

Teraz to przynajmniej z kulturą można pyknąć :)

polemizowalbym... Przepychanie jasne, ale Drogba szybki ? Od kiedy ? Nie raz, jak mu puscisz za dluga prostopadla to predzej pluca wypluje niz dobiegnie przed obrona. Taki Ronaldo, zas, nawet z pilka u nogi jest szybszy niz Drogba gdy chce do niej dobiec. Obrona - w 100% sie zgadzam silne chlopy, nie do porownania z innymi zespolami, ale dla mnie atak/pomoc typu Esien, Mikel, Malouda, Anelka, Drogba w cale nie jest lepszy, niz Ronaldo, Kaka, Ozil, Khedita, Benzema, czy Higuaín...

Kwestai kto jakim stylem gra.

 

 

hmm, jak to sie stalo, ze nie ma mojego linka? Najwiekszy turniej w FIFE 11 na Xbox LIVE !

 

http://liveleague.pl/turniej/fifa-11/

 

 

1 dzien, a juz prawie zapisy sie skonczyly !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Witam, podobno tylko świnie nie zmieniają zdania, więc i ja zamówiłem wczoraj Fifę.. Rozegrałem ok. 1500 gier online w nowego PES'a i chcę dać szanse fifie - animacja i wychodzenie na pozycje to coś pięknego.. (gram od 5h w demo wyczekując kuriera..).

Klika pytań do Was:

 

1. Jak skonfigurować ustawienia? Chcę grać na manualu online i ucząc się na demie mam takie ustawienia:

Auto switching: Manual

Auto switching move assistance: (tutaj nie wiem) dałem non

Passing power assistance: off

Pass assistance: manual

Through Pass assistance: manual

Shot assistance: manual

Cross assistance: manual

(Od fify 97 nie tykałem kijem tej serii, więc nie mam pojęcia.. :) a chcę skonfigurować w taki sposób i ćwiczyć na demie jak ciupie się online (chyba oddzielili graczy z auto od manu?)

 

2. Jak jest z kamerą - osobiście podoba mi się: broadcast, ale pewnie gra się na tele?

3. Triki robią wrażenie, ale nie bardzo wiem jak się je wykonuje (znacie może strony gdzie ktoś to sensownie rozpisał?). W razie czego pozostaje youtube.

4. Może jest coś co powinienem wiedzieć? :) Od 97 gram tylko w PES'a.

 

Z góry dzięki za pomoc. Pozdr.

Odnośnik do komentarza

daj wszystko na manual - jesli sdasz rade. najwiekszy funa ale mega trudno. na reszte masz odp na priv

(dobrze ustawiasz, nie ma tu innej filozofii)

 

 

kamera- nie pamietam jak sie nazywa ale ta z najwiekszym oddaleniem i rzutem izometrzycznym. Musisz miec w miare duzy tv bo piłakrzyki staja sie malutkie ale masz mega kontrole nad meczem!!!!!!!!!! ja grałem na takiej i potem jak zaczełm w pesa pykac to ta kamera , która sie tam pojawiła była dla mnie zabójcza z poczatku (nic nie widac)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki. Właśnie kamera tele na zero ustawia sprawę. Ja pierniczę gram w fifę i (pipi) mi się podoba - manual oddaje 100 x bardziej relizm od tego co mamy w PES, a gram dopiero 5/6h, więc kaleczę i mam radoche z tego, że moje podanie jest niedokładne bo brakuje mi jeszcze skilla.. ;)

Załamałem się po włączeniu z miejsca rozgrywki na auto. Dobrze, że doczytałem o manualu w sieci to w ogóle inna gra. Straszny jump..

Odnośnik do komentarza

heh-a czy to nie Ty tydzien temu pisales w kaciku PES'a , ze FIFA (pipi) Cie interesuje ? :teehee:

 

 

Prawda jest taka, że nie grałem od 97 w fife, wkurza mnie to, że nie ma serwerów dla polskich graczy PES (zainwestowałem w łącze (20MB, okablowanie, X interwencji dostawcy itd.. i ciupie bez lagów z graczami z Europy, losuje mi rodaka i gramy na ok. 60% szybkości gry.. Konami leje na polskich graczy, pomijam licencje i bajki o których czytamy przed każdą premiera nowej odsłony). Dużo dowiedziałem się o fifie, grałem w tym roku, ale na AUTO.. Gdyż wiedzy nie miałem.

Ta gra na manualu smakuje (pipi) dobrze, rozegrałem w ciul meczy w PES'a online, lekko ok. 1500 + ok. 300/400 2v2 z ziomkiem z włoch/grecji (sorry, ale nasi ciupią na lagach - łącze 2 - 6 MB to jakiś żart przy uploadzie 250 - 500kb/s BEZ SERWERA IN POLAND). Wierzę mocno w fifę - rozgrywki online, mecze z rodakami na europejskim poziomie (czego sorry - konami dać nam nie może, a tłumaczenie "da się pograć", "nie lagowało aż tak bardzo.." - polskie realia.. Szkoda gadać!). Poza tym gram praktycznie tylko w piłkę na konsoli, a że dużego wyboru nie ma..;) Przy czym szczerze - fifa urosła w moich oczach po kilku godzinach ogrania, krótko wierze w ten tytuł i na bank coś napiszę po rozegraniu ok. 2000 meczy.

 

PS. Ludzie ta animacja i wychodzenie na pozycję.. Przy tak nagłej przesiadce z PES'a - wali po oczach i uruchamia 6-ty zmysł.. ;) Dobrze jest ograć tutuł konkurencji, tak żeby mieć kontrast.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...