Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ale (pipi)ety niektórzy tutaj sadzą, że olaboga.

 

AYSTA jest po to, żeby mój kilkuletni chrześniak nie powiedział mi żebym sobie wsadził tę grę w anusa. Ta gra jest skierowana do szerokiego grona graczy a nie tylko tych, którzy onanizują sie nad technicznymi aspektami na forum. Narzekać należy na graczy, którzy graja na takich ustawieniach a nie innyc a nie na grę która chce dogodzić każdemu.

 

Ostatnio leciał mecz Portugalia Argentyna. Koleś nie strzelił do pustej bramki z odległości 1 metra. Tak więc i w realu i w grze wychodzą różne farfocle. Bramkarze strzelają sobie na wzajem bramki z odległości całego boiska.

 

Co do bronienia bramkarzy niesamowitych strzałów. No trudno żeby było inaczej. W końcu nie jesteś na boisku tylko obserwujesz wszystko z góry więc teoretycznie łatwiej jest Ci się dostać pod pole karne i wypracować sytuacje bramkową. Gdyby bramkarze nie wyłapywali "100%" goli to wyniki byłyby hokejowe. CO to za problem odwrócić się i strzelić?

 

Większość z Was oglądajac mecze w tv, mając podgląd na to co się dzieje na boisku tak jak w grze mówi sobie " co za patałach, jak on tego nie strzelił? dlaczego nie podał na wybiegającego?" życie, trzeba być na boisku, żeby ocenić jak szybko trzeba reagować i jak trudno zrobic coś dobrze.

 

chcecie realizmu w grze a zapominacie co on oznacza.

Odnośnik do komentarza

dokladnie - tak samo jak z tym klepaniem pily. Niektorzy pisza tak, jakby w ogole meczy w TV nie ogladali. Ciagle narzekanie na Ping Pong i podania od nozki do nozki - zacznijcie albo grac slabszymi zespolami, ale wbijcie sobie do glowy, ze tak graja najlepsi w rzeczywistosci.

 

http://www.metacafe.com/watch/5578206/fc_barcelona_tiki_taka_vs_real_madrid/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Ale (pipi)ety niektórzy tutaj sadzą, że olaboga.

 

AYSTA jest po to, żeby mój kilkuletni chrześniak nie powiedział mi żebym sobie wsadził tę grę w anusa. Ta gra jest skierowana do szerokiego grona graczy a nie tylko tych, którzy onanizują sie nad technicznymi aspektami na forum. Narzekać należy na graczy, którzy graja na takich ustawieniach a nie innyc a nie na grę która chce dogodzić każdemu.

 

chcecie realizmu w grze a zapominacie co on oznacza.

ok, tyle ze asysta powinna być TYLKO w singlu, bo choć mozna wybrać to cóż z tego skoro 90 % ludzi gra na asyscie? i jest to zgubne bo ktoś odpali gre, sam pogra na asyscie z innymi grającymi na asyscie i oceni gre jako denną i sprzeda gre....

 

 

lons szanuje twe zdanie ale ty ciągle powtarzasz to samo a esy odpowiada ci..,też to samoxd dlatego jak chcecie rozmawiać to znajdźcie nowy temat xd

Odnośnik do komentarza

dokladnie - tak samo jak z tym klepaniem pily. Niektorzy pisza tak, jakby w ogole meczy w TV nie ogladali. Ciagle narzekanie na Ping Pong i podania od nozki do nozki - zacznijcie albo grac slabszymi zespolami, ale wbijcie sobie do glowy, ze tak graja najlepsi w rzeczywistosci.

 

http://www.metacafe.com/watch/5578206/fc_barcelona_tiki_taka_vs_real_madrid/

 

Przykro mi Easye ale nie mogę się z tobą zgodzić. Piłka nożna oczywiście polega na klepaniu, a nie z nóżki do nóżki z taką precyzją jaka jest w FIFA. Jest klepa, ale nie na zasadzie klepania 15 podań z jednej strony i szybko riposta przeciwnika polegająca na tym samym i tak non stop. Do tego maksymalny pressing i gra zaczyna bardziej przypominać ping pong i zabawę w kotka i myszkę niż prawdziwy mecz piłkarski. Najlepsi grają piłkę szybką, ale kombinacyjną i zaskakującą indywidualnymi umiejętnościami zawodników, a nie wieczne przewidywalne klepanie kończące wykończeniem z 5 metra. Olbrzymią zaletą FIFA jest to, że daje graczowi dwa rodzaje rozgrywki. Manual jest symulacją piłki nożnej, a asysta czyli wyjściowe ustawienia jest trudną grą arcadową. Tak jak pisał wyżej kolega FIFA to gra, która ma trafić do bardzo szerokiego grona odbiorców i dlatego daje takie możliwości wyboru.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

lons nie oszukuj Siebie,bo niestety PES 2011 był gwoździem do trumny! Fifa daje DUŻO więcej możliwości! Nawet na asyście mecze mogą wyglądać jak w tv.! Wszystko zależy od przeciwnika....

mówi to były fan PESa od 1998r.! (aktualnie grający w fifę )

 

Jakbyś podał jakieś sensowne argumenty to wziąłbym ciebie poważnie. Gwoździem do trumny według ciebie jak już bo według wielu kompletnie na odwrót. Powiem więcej wielkim powrotem serii patrz KOSO.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

lons nie oszukuj Siebie,bo niestety PES 2011 był gwoździem do trumny! Fifa daje DUŻO więcej możliwości! Nawet na asyście mecze mogą wyglądać jak w tv.! Wszystko zależy od przeciwnika....

mówi to były fan PESa od 1998r.! (aktualnie grający w fifę )

 

Jakbyś podał jakieś sensowne argumenty to wziąłbym ciebie poważnie. Gwoździem do trumny według ciebie jak już bo według wielu kompletnie na odwrót. Powiem więcej wielkim powrotem serii patrz KOSO.

 

gwożdziem do trumny bedzie fakt, ze konami za mało kasy poswieca na developing. To procentuje masą bugów jak w tym roku

 

Cris: czy to temat o Pesie i Konami?

Odnośnik do komentarza

Ustawienia siatek masz w ustawieniach przedmeczowych (tam gdzie się wybiera czas meczu, arbitra itd.) :)

Witam o tym :) tyle ze nie ma tam takiego wyboru (szerokiej bramki) widzialem na filmikach i gralem juz na takich graczy ktorzy mieli tak owe siatki ustawione w grze. Dlatego pytam o precyzyjny namiar jak taka siatke wybrac by byla szeroka. Wybieralem w ksztalcie trojkatnym, rodzaj napiecia siatki ale takiej o ktorej mi sie rozchodzi nie widzialem.

taka jak ta tylko ze moze byc rowniez prostokatna nie tylko w ksztalcie trojkata - taka szerokosc http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ps3site.pl/files/2010/10/f113.jpg&imgrefurl=http://www.ambrosial.malopolska.pl/tag/pes-2011/&usg=__JH0z2zYIy0TAzjwJdZE1Pj8XS1E=&h=562&w=1023&sz=69&hl=pl&start=0&sig2=AoaBZMmdUBu04xpU-0HmYA&zoom=1&tbnid=crLifrtfioWgFM:&tbnh=104&tbnw=190&ei=H5lbTfrBIMH_4wa4k5nBDQ&prev=/images%3Fq%3Dfifa%2B11%2Bszeroka%2Bsiatka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D581%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=112&vpy=92&dur=1383&hovh=166&hovw=303&tx=168&ty=80&oei=H5lbTfrBIMH_4wa4k5nBDQ&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:0,s:0

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Zaje.biste jest to, że dzieciory z ADHD (RT+A nonstop) znalazły w nowej fifie guzik LB. Teraz gra większości ludzi wygląda jeszcze śmieszniej. A najgorsze jest to, że pomimo, iż czytam grę przeciwnika to i tak zawsze jakoś fartownie piłka mu pod nogi upadnie :potter:

 

To są tak zwane precyzyjne podania w FIFA z nóżki do nóżki o których mówił wcześniej. Nie czytaj gry bo nie ma po co tylko poczekaj na stratę i klep.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Po 7 latach PES-omanii, postanowiłem się przerzucić na Fifę. Kilka dni temu kupiłem, no i nie wiem co myśleć... Niby gra świetna, ale frustruje ;o I trochę zbyt skomplikowana :P Przeciwnicy za łatwo odbierają piłki albo przerywają podania... Czy to ja coś źle robię? :) I mam wrażenie, że to gdzie poleci strzał w bramkę to trochę random, ale to tylko moje odczcucie.

 

Ogólnie jestem zadowolony, tylko czasem gra się ZBYT uciążliwie.

Odnośnik do komentarza

Ta, tylko pomimo tego, że biegam za tymi ci.pkami to i tak jakoś magicznie piłka do nich trafia :potter:

Ziom, wez zapros mnie do znajomych i zagrajmy jutro w wolnej chwili. Nie jestem debesciak, ale udaje mi sie czytac przeciwnikow. Chcialbym przyokazji cos sprawdzic...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...