Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tja....kolejny szrot od M$....ponoc bez FF xD

 

Inaczej. Jestem fanem GT5 bo ta marka jest w moim życiu od wielu lat. I każdą część rwałem ostro. mam pewien niedosyt po GT5. Jak dla mnie FM3 była już tym czymś dla której kupiłbym X'a. Niestety swoje G27 mógłbym sobie wsadzić w 4 litery. Jak Forza 4 będzie obsługiwać G27 i model jazdy będzie poprawiony.... będę szukał taniego x'a :D

Odnośnik do komentarza

gdyby MS odblokował w jakiejś łatce inne kierownice to byłby dobry kierunek, w ten sposób mogliby wyrwać trochę fanów GT którzy mają swoje kierownice, bo tak to mało kto kupi drugą ale można pomarzyć.

To nie jest kwestia prostego odblokowania, które można załatwić łatką. O ile dobrze wiem to Microsoft coś namieszał z FF i kiera musi być przygotowana do obsługi x360.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trailer zajebisty. A ten motocykl tylko potwierdził, że Turn10 może mieć niespodzianki i na dzień dzisiejszy żadne nowe ficzery nie mogą być wykluczone :)

 

Trzeba czekać jak z targów pojawią się gameplaye i wywiady z Greenwaltem.

 

Moja uwaga: Jeśli będą wyścigi motocyklów z motocyklami to zaliczam to na plus, a jeśli będą mieszane tak jak w PGR4 to raczej na minus :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

16 aut, tor top geara i grafika lepsza niż w FM3 = mają mnie kurfa.

 

A ja im nie wierzyłem :D

 

Nie podniecaj się tak grafiką. Wiem, że tam napisali "actual in game fotage", ale to także oznacza podrasowane replaye i photo mode, które wyglądają dużo lepiej niż gameplay :)

Odnośnik do komentarza

A ten motocykl ....

Moja uwaga: Jeśli będą wyścigi motocyklów z motocyklami to zaliczam to na plus, a jeśli będą mieszane tak jak w PGR4 to raczej na minus :P

 

... który motocykl?

nie ma co nawet myśleć o motocyklach w tej grze. PGR spoko bo arcade, momentami wymagający ale arcade. We Forzie, jako grze symulacyjnej to kompletnie tego nie widzę. nie mówiąc już o konieczności dostosowania fizyki czy chociażby symulacji wypadków. no ni chu chu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...