Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Kopie gry Forza 4 z pierwszej produkcji będą zawierać 5 dodatkowych aut. Lista poniżej:

 

 

1. Ford Mustang GT Coupe 1965: Take to the road in this classic American stallion, one of Ford's most successful launch cars behind the Model A.

 

2. Koenigsegg Agera 2011: "The Agera–from the Swedish verb "to act"–celebrates 15 years of Koenigsegg's uncompromising philosophy of making dream cars."

 

3. Lexus SC300 1997: A classic personal luxury coupé, the SC300 combines a powerful racer with a 225hp I6-powered engine.

 

4. RUF RGT-8 2011: The spectacular RGT-8 is powered by a 4.5-liter V8 engine that has been fine tuned to deliver unmatchable sports car power and curb appeal.

 

5. Tesla Roadster Sport 2011: For luxury car fans, the Roadster Sport is electric heaven. Get behind the wheel of this electric two-seater and go zero to 60 mph in 3.7 seconds with a peak rating of 288 horsepower.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Też nie sprecyzowałem. Chciałem napisać, że martwi mnie ewentualna utrata licencji na Porszawki. Byłby to duży cios bo w Fm3 bardzo dużo aut było tej właśnie marki, a jedno z nich było moim ulubionym wozidełkiem w wyścigach online ;) Porsche na 90% będzie w Fm4, więc fani powinni się cieszyć. Ja jakimś wielkim entuzjastom niemieckiej marki nie jestem, ale lubię te autka. Mają urok.

Odnośnik do komentarza

Tez czytalem ze EA ma wylacznosc na porsche.....ale ponoc maja ja juz od 2000 roku (NFS: Porsche Unleashed) a jednak w FM wozy tej marki zawsze byly...o ile pamietam to w materialach promocyjnych FM3 tez nie bylo zadnych fur tej marki i byly domniemania jakoby w FM3 nie bylo Porsche. Moze w tym przypadku jest podobnie....kto wie. Szczerze.....nie bede plakal.....w FM3 i tak nie objezdzilem wiecej niz 20% fur :whistling:

Odnośnik do komentarza

Tez czytalem ze EA ma wylacznosc na porsche.....ale ponoc maja ja juz od 2000 roku (NFS: Porsche Unleashed) a jednak w FM wozy tej marki zawsze byly...o ile pamietam to w materialach promocyjnych FM3 tez nie bylo zadnych fur tej marki i byly domniemania jakoby w FM3 nie bylo Porsche. Moze w tym przypadku jest podobnie....kto wie. Szczerze.....nie bede plakal.....w FM3 i tak nie objezdzilem wiecej niz 20% fur :whistling:

 

chyba masz racje na żadnym oficjalnym trailerze/screenach FM3 od T10 nie było Porsche.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Magik, nie siej paniki. Specjalnie policzyłem teraz na slo-mo: na trailerze pokazali 67-70 producentów aut, a mowa była o ponad 80 czyli co najmniej kilkunastu nie pokazali.

 

:thumbsup:

 

 

EDYTA: Na trailerze była mowa, że będzie ponad 80 producentów i to więcej niż w jakiejkolwiek grze. Nie podkoloryzowali przypadkiem ? Przecież w grze ma być trochę ponad 500 aut, a w GT5 jest ponad 1000 więc producentów powinno być więcej niż w Forza 4. Widać, że ten trailer nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego bo takie coś w oficjalnym materiale by nie przeszło - tak samo jak niektóre urywki wykorzystane z Forza 3.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

tylko pamiętaj że ilość aut/modeli nijak się ma do ilości producentów. biorąc pod uwagę że np samych Nissanów było kilkadziesiąt to nie można się tym kierować.

może tym razem podejdą do tematu bardziej praktycznie. podejrzewam że podobnie jak większość graczy sam objechałem ze 40% aut, może ciut więcej. reszta jakoś kompletnie mnie nie interesowała i nie było potrzeby jeżdżenia nimi. teraz może dadzą więcej producentów ale za to lepszą selekcję modeli zrobią. bo i na co komu kilkanaście niemalże identycznych Skyline'ów, 911stek itd. taką mam przynajmniej nadzieję. wolałbym nawet 300-400 naprawdę ciekawych samochodów, którymi wszystkimi chciałbym się przejechać, zamiast od cholery modeli na których większość nawet nie spojrzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ Don

Ooo...nie liczylem....dzieki :D

Czyli jednak nie wszystkie loga byly...moze na tym polega umowa miedzy M$ a EA ktorzy maja wylaczne prawa do marki. Mozliwe ze T10 nie moga pokazywac tychze samochodow w materialach promocyjnych...to by tlumaczylo ich brak w promocji poprzedniej czesci FM.

No nic.....zobaczymy.

Co do twojej edyty...po prostu w serii GT wiele fur jest powielanych w roznych wersjach. Oczywiscie w FM3 tez ma kilka wersji niektorych wozow, jendak nie ma mowy o czyms takim jak 50 Skyline'ow itp. Stad tez taka roznica w ogolnej ilosci dostepnych pojazdow.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...