Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że pewnie od jednego producenta będzie 1-2 auto, a od innych kilkanaście ;) w trójce też nie ma równowagi. Nie wiem czy było mówione, ale kawałek trasy, który widać na okładce to Indianapolis. Tor, który był w GT Academy oraz odbywały się tam zawody Formuły 1 choćby w 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A na forum pod tym nikt z USA nie napisał co tam jest ?

 

EDYTA: there is about 50+ secs of footage, it shows in-car view of the 458 Italia in Suzuka , it shows head-tracking, and an offscreen video of possibly the new forza 4 Home screen.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Też mi się tak wydaje, nawet przed chwilą sobie odpaliłem jeden wyścig by to porównać. Do tego materiał jest słabej jakości.

 

Jeżeli chodzi o Headtracking to prezentował się bardzo dobrze.

 

A jak oświetlanie jest lepsze to i samochody na trasie nabiorą rumieńców :)

Odnośnik do komentarza

właśnie obejrzałem ten materiał na XBL, ciężko to ocenić bo materiał to nagrywanie fm4 w akcji na innym TV (słaba jakość, przekłamane kolory) a nie bezpośredni zrzut ale i tak kokpit wygląda wyraźnie lepiej od fm3, oświetlenie kokpitu, ładne cieniowanie pojedynczych elementów w zależności z której strony pada słońce no i oddalona kamera.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Postanowiłem zebrać nazwy wszystkich nowych tras jakie widzieliśmy (czy wydaje się, że widzieliśmy) w dotychczasowych materiałach:

 

- Indianapolis (okładka)

- Top Gear Test Track

- Hockenheim

- Transfagarasan albo Stelvio Pass (są do siebie podobne)

- Willowsprings / Infineon Raceway Sonoma (to chyba to samo :P)

- Bathurst

- Michelin Test Track (na moje oko)

- Jakaś nowa miejska trasa

- Jakaś fikcyjna trasa w górach

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to wygląda to dokładnie jak Forza 3. Trochę kibel.

 

 

Nie zapominaj że to jest zeszłoroczny E3 build dla potwierdzenia tego tekstu z forum forzy net

 

Looks epic to me.

 

Don't forget that this is the E3 build (or even pre-E3), so what you'll get off the shelf may not be accurately represented here.

 

i źródło http://forums.forzamotorsport.net/forums/2/4648163/ShowThread.aspx#4648163

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to wygląda to dokładnie jak Forza 3. Trochę kibel.

 

 

Nie zapominaj że to jest zeszłoroczny E3 build dla potwierdzenia tego tekstu z forum forzy net

 

Looks epic to me.

 

Don't forget that this is the E3 build (or even pre-E3), so what you'll get off the shelf may not be accurately represented here.

 

i źródło http://forums.forzam...ad.aspx#4648163

 

 

chyba tegoroczny build pre-E3

 

różnica jest duża w oświetleniu (jak słońce odbija się od kierownicy, wylotów powietrza, tablicy rozdzielczej, itd.) bo więcej nie widać na tym filmie, w fm3 takie oświetlenie nie istniało, dla porównania:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xhp2DCjLI_E

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A mialo by 5 nowych.

 

Miało być 5 ZUPEŁNIE nowych - to znaczy nowych dla serii Forza Motorsport. Wiem, że przynajmniej Bathurst już wcześniej w serii było, co do pozostałych to nie wiem. Tak czy siak:

 

partytimetop.gif

Odnośnik do komentarza

Oświetlenie faktycznie sporo lepsze, ale nadal mamy czerstwą animacje kręcenia kierownicą jak i animację rąk. Uchwyt jakiś z dupy no i rękawice mogli by jakieś kupić Alpinestar, albo co. Lepiej to wygląda, ale ja się pytam co robili tyle czasu. Na razie rozczarowanie, ale wiem, że to nie finał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez te poltora roku T10 zrobili spory postep. Nie zapominajmy ze konsole maja swoje ograniczenia a oni nie tylko znaczaco polepszyli oswietlenie ale dali dwukrotnie wieksza liczbe fur na torze. To jest znaczny boost w ilosci przeliczanych polygonow i przy tym spore obciazennie dla silnika. Zobaczymy co pokaza na e3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...