Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiona grafa, poprawiony model jazdy, 16 aut na torze - jak ja się już nie mogę doczekać :D. Żeby jeszcze tylko dali jakiś ciekawy tryb kariery :)

 

No i mam nadzieję, że w maksymalnym stopniu wykorzystają możliwości kierownic Fanatec'a, bo FM3 w tym aspekcie wypada dość słabo (widać skupiali się głównie na szrocie M$).

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W pierwszej chwili myślałem, że to kiera tylko o takim dziwnym wyglądzie, ale później patrzę, że to nie jest do niczego przymocowane :teehee:

 

W głowę zachodzę jak to działa. Jak Wiilot z motion plus ?

Odnośnik do komentarza

Na to wygląda, przynajmniej tak to opisują. Dam im jeszcze szansę, czekam na announcment związany z projektowaniem kozackiego koła kierowniczego :). Jak można mieć grę, która staje w szranki z legendą jaką jest GT, a nie wyprodukować kierownicy za przystepne pieniądze. Brrrrrr. Aż mnie nosi ze złości.

Odnośnik do komentarza

Przerobi się wieszak na kapelusze i już będzie dobry stojak na to dziwadło :teehee:

 

A tak poważnie, to wielkie zje.by należą się M$, że zamiast skupić się na opracowaniu jakiejś porządnej kierownicy w klasie średniej (coś na wzór DFGT), to wypuszczają takie uj wie co i uj wie dla kogo toto jest. Przecież już większa precyzja i wygoda jest na padzie, więc zupełnie nie pojmuje w jaki target odbiorców celują tym dziwolągiem. Może jakieś małe dziecko by się tym pocieszyło kilka minut, po czym pierdyknęło toto w kąt i strzeliło focha.

Odnośnik do komentarza

... którego zakup w chwili obecnej graniczy z cudem :teehee:... a co dopiero będzie się działo w okolicach premiery FM4. Fanatec to bardzo malutka firma i maja ogromne trudności z wyprodukowaniem odpowiedniej ilości egzemplarzy.

 

Całe szczęście ja swoją GT2 zamówiłem przed premierą i z kierownicą mam już od dawna spokój 8)

 

Mimo to dalej bardzo wkurza mnie fakt, że nie ma do Xa porządnej kierownicy za rozsądne pieniądze. Jedynie świry i takie maniaki wyścigów jak ja są w stanie poświęcić ponad 1000 zł na kierownicę do konsoli :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...