Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem wyścigów. W zasadzie omijam je szerokim łukiem zakładając, że dana gra mnie znudzi po pierwszym posiedzeniu... Demo FM4 sciągnąłem z czystej ciekawości. Spodobało mi się już samo głowne menu gry... Natomiast to, co zobaczyłem na ekranie wyboru koloru karoserii jednego z trzech samochodów wypaliło mi oczy(uszy także, świetna muzyka!). Na koniec całkowitym szokiem było ujrzenie dokładnie tego samego modelu na pieknej trasie, wraz z jedenastką innych podobnych aut, wszystko pędzące chyba przez cały czas w 60 klatkach otoczonych dbałością o najdrobniejszy detal całego obrazu(nie tylko samych wozów). Domyślam się, że dla większości osób, które utworzyły 78 stron tego tematu(nie przeczytałem nawet żadnego z Waszych postów) moje wypociny nie są żadnym odkryciem ameryki... Po prostu zostałem zhajpowany. :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj na SEC2011, gdzie odbył się pokaz tej gry. Polecam się zapoznać z moją relacją:

 

Samsung Euro Championship 2011 - dzień 2

 

 

Prowadzącym był Maciej Dowbor, który po omówieniu tytułu rozegrał partyjkę z Tomaszem Kuharem, a następnie zaprosił graczy z publiczności do wspólnej gry. Macie w tym wpisie kilkunastominutowy materiał z całego zajścia, a na koniec wpisu zdjęcia z dupeczkami w koszulkach CoD: Modern Warfare 3 <3

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

nie ma niestety takiej możliwości. W tej chwili wszystkie przydzielone nam 8 Edycji Kolekcjonerskich jest już opłaconych. Zamówienie i tak zostałoby anulowane i nie dałoby się go opłacić ze względu na brak towaru do sprzedania.

 

W przypadku Edycji Kolekcjonerskich mamy dostępną jedynie ograniczoną liczbę egzemplarzy, narzuconą odgórnie przez wydawcę, która wystawiona jest na sprzedaż. Klienci, którzy jako pierwsi opłacą zamówienia, otrzymują do niej dostęp. W innym przypadku jeden Klient mógłby zamówić od razu cały zapas takiej Edycji i nikt inny nie miałby już szansy na jej zakupy, a my tylko czekalibyśmy na wpłatę, która mogłaby w ogóle nie wpłynąć.

 

Zatem w tej chwili nie możemy już nic zrobić. Jedyna nadzieja na uzyskanie takiej Edycji w naszym sklepie na ten moment, to szansa, że ktoś zrezygnuje i zażąda anulowania jego zamówienia. Wtedy gra ponownie będzie dostępna.

 

Pozdrawiam

 

8 sztuk na sklep

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...