Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie samochody są zbyt nerwowe, może nawet nie do końca nerwowe ale zbyt ochoczo reagują na każde przekręcenie kierownicy, nie czuć żadnej bezwładności. No i jest parę wpadek z samym poziomowaniem samochodów (nissan gtr z lepszym PI niż nowy mclaren na przykład...).

Wpadka numer jeden - STARY Silverstone.

 

Na czym grasz ?

 

Na kierownicy z FF wszystko jest doskonale wyczuwalne... moment utraty przyczepności bardzo fajnie "smyra" i błyskawicznie możemy zareagować :). Co do bezwładności, to wciśnij sobie sprzęgło pokonując jakiś łuk... auto Ci "zeszmacieje" i utraci stabilny tor jazdy ;)

 

mam kierownicę z ff i masz rację - jest to wyczuwalne. Jest to nawet lepiej zrobione niż w FM3. Pisałem już wcześniej, że podoba mi się zachowanie na wejściu w zakręt, podoba mi się też to, że samochody są bardziej nerwowe na limicie przyczepności, podoba mi się też to, że w końcu wciśniecie hebla/sprzęgła w zakręci wytrąca samochód z równowagi (o czym pisałeś). Chodziło mi o to, że zmieniają kierunek jazdy jak za dotknięciem różdżki. Do tej pory jeżdżę M5 e39 a ona reaguje na ruchy kierownicą jak samochód f1.

Odnośnik do komentarza

muzyka jest o wiele lepsza niz w 3ce. Elektroniczne kawalki miota, szczegolnie te na pograniczu dnb i dubstepu!

Jedyne co mnie wyprowadzilo z rownawagi to ten Kinect i chyba czas najwyzszy wystawic go na allegro :( szkoda, myslalem, ze sie sprawdzi w FORZA...

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że do x'a zbytnio nie ma kierownic... Mając do wydania max 600-700zł raczej nic fajnego z force feedbackiem się nie kupi :confused:.

Oryginalne kiery MS są już niedostępne (poza tym podobno nie były najlepsze), z kolei Fanatec są cenowo jak dla mnie poza zasięgiem :(

No niestety, pozostaję czekanie na uzywana kiere od M$, albo starego Logi FX, ktory mimo braku FF na pewno sprawdzi sie lepiej niz pad, a czasem mozna wyrwac uzywke za 200-250zl. Madcatzy niestety sa dosc badziewne i tez nie maja FF.

 

A fotki z gry masakrują, jakby wziąć niektóre fotki z tego topicuhttp://forums.forzamotorsport.net/forums/6/4863926/ShowThread.aspx , usunąć watermark i pokazać ludziom nieobeznanym z grami to by się pomylili ;) Miazga :ph34r:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

muzyka jest o wiele lepsza niz w 3ce. Elektroniczne kawalki miota, szczegolnie te na pograniczu dnb i dubstepu!

Jedyne co mnie wyprowadzilo z rownawagi to ten Kinect i chyba czas najwyzszy wystawic go na allegro :( szkoda, myslalem, ze sie sprawdzi w FORZA...

a w czym masz problem ? w recenzjach bardzo chwalą zastosowanie kinecta

No jasne, jak ktos lubi jezdzic wychylonymi rekoma, to sprawdza sie bardzo dobrze, ale liczylem bardziej na opcje rozgladania sie podczas wyscigu i majac kierownice na stelarzu nijak nie idzie tego ustawic, bo wylapuje np. Twoj ruch noga przy dodawaniu gazu i kamera wariuje. Musialbys siedziec mega wyprostowany w 1 pozycji i nie ruszac glowa, ogolnie bardzo slabo to rozwiazali.

 

Gra jest piekna, model jazdy, grafika - jestem pod wrazeniem.

Czy auta z autovisty mozna odblokowac wygrywajac wyscig w karierze, czy trzeba zaliczac wyzwanie?

I czy w karierze da sie zmienic jakos poziom trudnosci przeciwnikow?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

łe, palcem bym tego nie tknął - jeśli działa tak jak wygląda to ja dziękuję - wolę pada

A oryginalna kierownica MS? Zawsze jest parę używanych na allegro. Są jakieś 2 wersje? Gdzieś słyszałem, że była wersja druga, poprawiona.

 

To na jakich kierownicach grają w tą Forze 4? :) Parę osób pisało w tym temacie, że na kierownicy z FF gra się świetnie.

Odnośnik do komentarza

muzyka jest o wiele lepsza niz w 3ce. Elektroniczne kawalki miota, szczegolnie te na pograniczu dnb i dubstepu!

Jedyne co mnie wyprowadzilo z rownawagi to ten Kinect i chyba czas najwyzszy wystawic go na allegro :( szkoda, myslalem, ze sie sprawdzi w FORZA...

a w czym masz problem ? w recenzjach bardzo chwalą zastosowanie kinecta

No jasne, jak ktos lubi jezdzic wychylonymi rekoma, to sprawdza sie bardzo dobrze, ale liczylem bardziej na opcje rozgladania sie podczas wyscigu i majac kierownice na stelarzu nijak nie idzie tego ustawic, bo wylapuje np. Twoj ruch noga przy dodawaniu gazu i kamera wariuje. Musialbys siedziec mega wyprostowany w 1 pozycji i nie ruszac glowa, ogolnie bardzo slabo to rozwiazali.

 

Gra jest piekna, model jazdy, grafika - jestem pod wrazeniem.

Czy auta z autovisty mozna odblokowac wygrywajac wyscig w karierze, czy trzeba zaliczac wyzwanie?

I czy w karierze da sie zmienic jakos poziom trudnosci przeciwnikow?

Poziomu trudności w karierze nie zmienisz, rośnie on proporcjonalnie do levelu/ilości ukończonej kariery.

 

co do kierownic to swego czasu spokojnie wystarczał mi logitech drive fx, nie miał tak mocnych szarpanięć i oporu jak jego drożsi bracia z serii G ale poza tym nie widziałem różnic.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

heh ludzie kupują ją bo ma FF i to jest jedyna jej zaleta

 

nie jest warta nawet połowy ceny jaką sobie ludzie krzyczą np. na aukcjach

 

A kupując kierownicę Fanateca za kosmiczne pieniądze mam jakąś gwarancję, że będzie kompatybilna z kolejna generacją Xboksa? Głupio by było schować ją do szafy po ew. premierze Forzy 5 na sprzęt nowej generacji...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...