Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w sumie sorry za ich prostote ale w temacie wyscigow jestem zielony.

 

jestem na poczatku kariery amateur division , ktora zaczyna sie od hiszpani poprzez usa, japonie, anglie i niemczech w kazdych z tych panstw sa 3 rozne wyscigi wybieram jeden i juz przerzuca mnie dalej, bedzie mozliwy powrot do nich czy po prostu tak ta kariera bedzie wygladac ze czesc eventow bedzie pomijana ?

 

a druga sprawa jestem w niemczech i mam wybrac eveny klasa E,F i D chcialbym wystartowac w D tylko ze musze zrobic upgrade samochodu jest to warte zachodu ? z tego automatycznego wyliczenia wyszlo mi ze musze zaplacic 17,000 z groszami ;) czy wystartowac w E i zbierac pieniadze na lepsze fury ? :)

 

z gory dzieki

 

tak jak pisalem nie jestem fanem wyscigow ale fm4 zapowiada sie naprawde rewelacyjnie ;) jak narazie jezdze na ustawieniach hard i jest jak dla mnie ok, chyba bedzie trzeba zainwestowac w season pass :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciężko odpowiedzieć na Twoje pierwsze pytanie bo trochę czasu zajmie zanim ktoś zrobi 100% kariery, ale prawdopodobnie co jakiś czas będzie się do tych pomijanych wyścigów powracać, pamiętaj też, że rodzaj wyścigu zależy też od tego jakie masz aktualnie auto - jak zmienisz na inną klasę to i zmienią się proponowane wyścigi.

 

A kasą to się raczej nie masz co przejmować.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie wyścigi i tak są później do wybrania w tej tabelce czy jak się to zwało. Sama kariera, podobnie jak w 3, zawierać będzie pewnie niewielką część wszystkich eventów.

Kasą dokładnie, nie ma co się przejmować. I tak do normalnego grania wystarczy zwykłemu graczowi nawet po jednym aucie z każdej klasy, więc pieniędzy będzie aż nadto. Przynajmniej póki nie zacznie się kupować aut do osiągnięć. Akurat 17k to jakieś grosze, poważniejsza kasa to w milionach jest.

Ustawień nie ma co wybierać hard, easy czy innych, tylko samemu sobie dopasować. Myślę, że każda osoba poradzi sobie włączając tylko ABS i automat. A nawet manual bez sprzęgła nie jest trudny, bez ABS'u też się idzie nauczyć grać.

Odnośnik do komentarza

Kupilem ta gre z wielka troska, jak bedzie wygladal tryb kariery i nie zawiodlem sie. Ta gra uzaleznia, ciagle chce sie jezdzic, pokonywac kolejne etapy, czego bardzo brakowalo w trojce. Mam nadzieje, ze po parunastu godzinach nie zmienie zdania, ale poki co - dla mnie REWELACJA !.

Odnośnik do komentarza

Niby kariera nie różni się jakoś specjalnie od tej z trójki, ale oderwać się nie można :P. W FM3 po tylu rozegranych wyścigach co mam obecnie w FM4 nie chciało mi się już grać. Chyba duży wpływ na rajcowność kariery ma to, że większość wyścigów możemy przejechać swoimi ulubionymi samochodami... jedyne ograniczenie to zasobność wirtualnego portfela :P.

 

Obecnie gram w "lidze mistrzowskiej" i poziom AI jest już całkiem zaawansowany. Początkowo wyścigi były dość łatwe, ale teraz trzeba się już pilnować i nie popełniać zbyt wielu błędów, bo potem ciężko jest dogonić czoło stawki. Cieszy też fakt, że AI nie jeździ jak po sznurku... fura jadąca za nami potrafi fajnie się wychylać i "straszyć" nas pokazując się w lusterkach :). Czasem próbują tez bardzo optymistycznie wyprzedzać mocno opóźniając dohamowanie, przez co zdarza im się popełnić błąd i przestrzelić zakręt. Ogólnie jest to najlepsze AI jakie do tej pory widziałem w grach wyścigowych :).

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

A czym smigacie? Ja na razie mam Civica 5 A600. Nie potrafie nim jezdzic z wylaczona kontrola trakcji, wszystkie inne ulatwienia wylaczone (tylko skrzynie mam automatyczna, bo manual na padzie to dla mnie na razie cos niewyobrazalnie trudnego). A Forza ponownie mnie urzekla, szczegolnie te ciasne, gorskie trasy w Japoni, lub tory w Alpach - jest bajka. W sumie to nawet dobrze, ze zamiast GT5 wybralem Forze 4, mimo ze w Forze gram na padzie, a w GT moglbym grac na (slabej, ale zawsze) kierownicy. :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja się wożę Camaro, które dostałem za import save'a z Forza 3. Kolor wiśniowy, czarne fele i spoilery z przodu i z tyłu :) A gram na padzie, ale nie na standardowym tylko na Razer Onza TE. Ma dużo lepsze wibracje i wydaje mi się, że czuć na nim wibracje, których standardowy pad nie łapie.

 

camaroct.jpg

 

Rivals jest świetne, można siedzieć i siedzieć i siedzieć w tym trybie bez opamiętania :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

zrobilem tak jak polecaliscie wylaczylem wszystko procz abs i skrzynie mam automatyczna :) po prostu rewelka i naprawde nie mozna sie oderwac od tv, zobaczymy jak w pozniejszym etapie gry bedzie kierowac sie autami ;) jak narazie jezdze w karierze pozniej bede przegladal eventy i tryb rivals :) az pluje sobie w brode ze jakis czas temu nie zdecydowalem sie na forze 3 dobrze ze teraz nie popelnilem tego bledu :)

Odnośnik do komentarza

Dziś doszła do mnie limitka ale nie dostałem żadnego z bonusowych aut. Chodzi mi o te z preordera było ich 5. Czy te samochody będę mógł kupić w grze i mieć?

Jestem nowy w tej serii.

każda nowa FM4 dostaje kod na 2 trasy i chyba 10 samochodów, chyba wybrane sklepy dorzucają jeszcze dodatkowe kody

 

Subaru Impreza WRX STI

Mini Cooper Clubman

Alfa Romeo Julietta

Honda CR-Z EZ

BMW 1 Series M Coupe

 

Te samochody były dodawane do preorderów.

 

Jeszcze jedno pytanie w trybie cariery. Przy każdym wyścigu są 3 możliwości do wyboru. Czy można wrócić i przejść wszystkie 3 czy niestety już nie, bo nie mogę znaleźć takiej opcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...