Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie duzo ludzi na calym swiecie jedzie t10 za niektore trasy wiec mysle ze jest szansa szczególnie po GT5 spec 2.0!

 

nie wiem co mają nowe trasy do jakiegoś patcha gt5...na forum FM czytałem o patchu w FM4 który ma poprawić jakieś małe pierdoły jak import save z fm3, itd., oraz podobno dodać alternatywne pory dnia na trasie/trasach.

Odnośnik do komentarza

Save z FM3 daje bonusowe fury na starcie FM4 co do alternatywnych pór dnia to nie wiem bo jak dostałem swoją kopie to patch juz byl i altomatycznie go sciagnąłem. Z GT5 chodziło mi o to że jak sony dostało masywnego patcha do swojego racera to t10 tez moze poprawic co nieco w pozniejszym czasie (moze wlasnie poprawia niektore trasy).

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

W World Tour pojawił mi sie event z Civic Mugen, a ze akurat niedawno go wygralem to przejechalem ten wyscig. Po przejsciu jego sprawdzilem czy w Zawodach mi go zaliczylo. Otoz nie, w zawodach on sie sklada z 4 tras i na zadnej z nich nie pojawilo mi sie zaliczenie. Ktos zauwazyl cos podobnego? Mam zaliczone tylko 3 inne eventy z tych zawodow bawiac sie przez World Tour takze nie rozumiem troche tego.

Odnośnik do komentarza

Wam dzialaj filmy na stronie?

Zauwazyliscie, ze nadal raz na jakis czas slychac ten sam blad dzwiekowy, co w trojce? Po najechaniu na jakis kraweznik, przy hamowaniu czasami jest takie pol sekundowe zaciecie, trudno to opisac, ale ja wciaz to slysze. :)

Co do poziomu trudnosci-troche przesadzacie. Dla mnie to ten sam poziom, jak w trojce, pomimo tego, ze mam wylaczone wszystko problem w opanowaniu aut zaczyna sie dopiero od klasy R2-R3.

Czy w prawdziwych zawodach jezdzac takimi maszynami kierowcy takze maja wylaczona kontrole trakcji, stabilizacji i inne?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podobno w karierze i eventach nie ma wyścigów dłuższych niż 5 okrążeń.

 

EDYTA: Poszperałem po liście eventów, które są dla mnie obecnie dostępne i faktycznie tym razem postawili na szybsze wyścigi (większość to te 2-5 okrążeń w zależności od długości trasy), w przeciwieństwie do Forza 3, gdzie po ponad 30h jazdy były dostępne głównie wyścigi na 30 minut i więcej. Górna granica to chyba 40 km, czyli, np. dłuższa trasa, ale z mniejszą ilością okrążeń albo krótsza i z większą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...