Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie dawno dowiedziałem się o promocji w Playstation Plus. Płacąc 185 zł mam możliwość pobrania gry miesiąca + gier zmieniających się co kwartał + stały dostęp do 3 gier ( LBP, IF2 i chyba Motorstorm) . Mam takie pytanie. Czy jeżeli wykupię abonament od np. jutra to czy będę mógł sobie pobrać Grę Miesiąca z np. czerwca lub lipca? Ominęło mnie kilka tytułów :/ między innymi Deux EX i Virtua Fighter 5 :/ Teraz grą miesiąca jest (o ile się nie myle ) Dead Space , ale to mnie nie interesuję.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Grę miesiąca z danego okresu, po upływie określonej ilości czasu zastępuje kolejna i nie można cofac się do poprzednich. Jeśli jednak teraz pobierzez sobie DS2 i usuniesz, to nawet gdy wyjdzie kolejnych 5 gier miesiaca, bedziesz mógł wrócic do tych, ktore objely okres twojego abonamentu.

 

***

 

Ja albo już za stary albo zbyt wybredny jestem - cieszyłem się z Just Cause 2, a tu sztywno, drętwo i przytępawo.

Odnośnik do komentarza

Bo PS+ jest przeznaczony właśnie dla takich użytkowników jak ty, co mają krótko konsole i mało ogranych gier. Ci co chcieli to dawno ograli RDR, Dead Space, Deus Ex i resztę wrzucanych tutaj gier AAA. Owszem znajdą się wyjątki że ktoś jakiegoś tytułu nie miał ogranego, ale nie myślcie że co miesiąc będziecie dostawać grę z najwyższej pułki, jak posiadacie już PS3 powiedzmy te 3 lata. A głównie takie osoby narzekają że Sony wrzuca starocie jako grę miesiąca.

Sprzedaż RDR na PS3 wynosi około 5 milionów, a PS3 mamy na świecie 65 milionów. Zobacz ile osób może jeszcze zagrać.

 

Ja się bardzo cieszę z RDR, bo tytuł ten wciąż wisiał w moich zaległościach. W podobnej do mojej sytuacji na pewno jest wiele osób. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził - nigdy nie będzie tak, że dla każdego wszystkie gry będą nieograne. Na wrzucanie nowości nie ma co liczyc, bo Sony nie jest firmą charytatywną,

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na blogu EU informacja o kilku nastepnych tytulach...

Posted on 16 August, 2012 at 11:12 am by Antares

For september

Brand new game : Double Dragon Neon

Game new to PSN : Machinarium

 

Posted on 16 August, 2012 at 11:14 am by Ross McGrath

Give the man a cookie, he’s 100% right!

 

kilka linijek nizej

 

Posted on 16 August, 2012 at 11:18 am by Ross McGrath

Currently announced new games:

Rock of Ages, Retro/Grade, Machinarium, Double Dragon Neon, Hell Yeah! (October’s Game of the Month), Knytt Underground, Big Sky Infinity

And a couple that we haven’t announced yet.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Plus ponownie dodał do swojej oferty Deus Ex'a? Myślałem że tej gry już nie ma w ofercie Plusa i nie będą się one powtarzać. Chyba że to jakieś przeoczenie Sony (w zakładce Plus'a tej gry nie ma ale już w Summer Sale i w All Game jest ze znaczkiem +).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że ja z tego nowego PS+ bede bardzo zadowolony gdyż mam spore zaległości i odkąd pojawiła sie ta nowa oferta PS+ jeszcze żadnej z tej gry nie ograłem, a bo miałem poźniej kupić, a bo coś tam innego. Szkodą, że ominęły mnie tytuły takie jak Deus Ex w którego bym z zagrał czy Motorstrom Apocalipse :(. Jak wrócę do Polski biorę PS+ bez zastanowienia na rok ;)

Odnośnik do komentarza

Ja po dwóch miesiącach od wykupienia PS+ mam już ponad 20 tytułów na dysku za free. Inna sprawa to to, że Gracz będący na bieżąco raczej niewiele tu znajdzie nowego.

 

Zgadzam się z górą ^^^, w(pipi)iacie mnie z takim płakaniem że stare typowe polactwo, ja już dzięki plusowi gram w parę gier które wróciły mi zakup plusa, zresztą jest to mój drugi roczny zakup i pierwszy to był dopiero porażka bo usługa dopiero weszła i dawali głupie gry z ps1.

 

A teraz, full wypas jasne zdarzają się gry które miałem lub mam ale mnie to wali, bo większość nie ograłem i teraz nadrabiam. A Borderlands jest świetny nie grałem i raczej bym nie kupił bo nie wiedziałem wiele o tym tytule.

Minus plusa to taki że teraz raczej nic nie kupię na PSS bo boję się że i tak to dostanę za free :)

Odnośnik do komentarza

Deus Ex jeszcze wczoraj za darmo był i pewnie nadal jest tylko już nie w instant games. Też jestem swieżo po zaopatrzeniu sie w plusa i żadnej z dostępnych obecnie gier nie ograłem, a co lepsze Deus Ex i Borderlands były na szczycie mojej listy pt.: "pograłbym", także nie zastanawiałem się długo po zobaczeniu co obecnie oferuje plus :]

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem, że odkąd mam plusa czyli od czerwca, to tylko jedna gra z tych które się pojawiły, zagościła już na mojej konsoli czyli Borderlands, w którym zresztą wbiłem platynę jakiś rok temu, więc nie zamierzam do niej wracać. Reszta to dla mnie czyściutkie świeżaki, w które miałem kiedyś zagrać więc dla mnie jak na razie 95% trafień w target :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...