Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W razie czego zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta, oni tam serio znają się na rzeczy.

 

Problem materiału tracącego ważność to głównie chyba triali dotyczy. Tyle, że nie pamiętam AC w trialach (jedynie AA). Może faktycznie zadzwoń do nich. Numer: 0 801 230 000 :)

Odnośnik do komentarza

Chyba będę musiał. Sprawa jest o tyle dziwna, że w momencie kiedy jestem połączony z siecią to problem nie występuje. Informacja o tym, że za moment wygaśnie lub o tym, że już wygasło wyświetla się w chwili, kiedy wcale z siecią nie jestem połączony. Dotyczy to nie tylko Arkham City, ale wszystkich gier ściągniętych z zakładki "Gry od zaraz".

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie trzeba było i teraz nic pod tym wzgędem się nie zmieniło. Nie trzeba być zalogowanym, podłączonym etc. Można spokojnie wyjąć kabel/odłączyć od WiFi i wszystko będzi działać normalnie ponieważ gry z PS+ mają swój osobny licznik dni ważności który jest zsynchronizowany z zegarem wewnętrznym konsoli (więc nawet zmiana daty nic nie da).

Odnośnik do komentarza

Wejdź na tego Batmana w XMB, daj trójkąt > informacje i zobacz do kiedy masz ważność; jak się skończyła i nadal masz plusa to idź do sklepu, albo listy pobierania, daj na batmana > pobierz i jak tylko zniknie activating z ekranu przerwi kółkiem. Wróc do Batmana i jeszcze raz informacje i teraz jaka jest data ważności? jeśli nic się nie zmieniło to do głowy przychodzi tylko trial :S

 

EDIT:

Jest jeszcze jedna prosta metoda do sprawdzenia czy to TRIAL, ikona od gry ma dodatkowy pasek jeśli TRIAL, nie da się nie zauważyć.

 

EDIT2:

Metoda z ściągaj > aktywowanie na ekranie > przerwij działa na bank, ja tak zawsze co roku przedłużam wszystkie zainstalowane gry bo coś same nie chcą tego robić....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Być może, ale podczas abonamentu z Plusa gry aktywują się wszystkie z okresów kiedy Plusa mieliśmy. Nie wiem jak działały triale 30-dniowe (ale na logikę - na zasadach takich jak te z Welcome Back), natomiast np. mi z Welcome Back wszystkie gry chodzą normalnie (tam też był 30-dniowy trial za darmo). Serio, dzwoń do Sony, oni tam mają jakieś centrum dowodzenia PS3-jkami i mogą aktywować co trzeba :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...