Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Taki maly hint z komentarzy:

 

Posted on 17 September, 2013 at 10:39 am by Ry_Ratchet  
Are Resistance Burning Skies, Hotline Miami or Guacamelee coming anytime soon? Thanks!
BTW, great update :D
 
 
Posted on 17 September, 2013 at 11:18 am by Chris Howe
one of those yes, but I can’t say which at the moment :)
 
Tak wiec jak ktos jeszcze nie zakupil powyzszych to radze sie wstrzymac. Jedna na pewno wpadnie jakos niedlugo (do konca roku moze...)
Odnośnik do komentarza

akurat ten okres obfituje w dobre gry na vitę - killzone, rayman legends, muramasa, dragons crown, z indyków wyszedł spelunky za chwilę batman,toikiden, god eater2 i tearaway, a to tytuły z zaledwie 3 miesięcznego okienka wydawniczego. Będzie co w przyszłości wrzucać do plusa ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Woooow, cudnie!

  • FC3 - idealnie, czailem sie na powtorny zakup, bo wczesniej posepilem na online passa i teraz tylko online trofiki machne do brakujacej platynki.
  • Giana Sisters - od premiery chcialem zagrac, wspomnienia etc. a do tego idealnie bedzie pasowac do porownania z zakupem Rayman Legends
  • Street Fighter x Tekken - druga, po FC3, najwieksza bomba, zalowalem ze przeoczylem MK na Vite, bede mial TxSF, na ktorego tez po cichu sie czailem!

No a do tego jak juz poprzednicy wspomnieli - GTA, Beyond, PES no i ja jeszcze mam zaleglosci w postaci Splinter Cella i Raymana. A do tego na 3-miesiecznym glodzie z powodu przymusowego growego odwyku jestem. Somebody stop me!!!

 

 

BTW, Giana Sisters ma coopa online?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanko bo nie wiem czy opłaca mi się dalej płacić za plusa.

A więc tak jeżeli teraz nie mam plusa i przy grach nie mam już napisane zakupione jak to było podczas posiadania plusa a mam napis bezpłatne i znaczek plusa.Czyli jak doładuję konto wszystkie gry będą dostępne ponownie nawet te sprzed 2 miesięcy?Oraz dużo gier nie zapisało mi się w liście download list na stronie www. czy to oznacza że nie będę mógł ich pobrać ponownie?

Odnośnik do komentarza

Aha, info z FB od Playstation Polska:

 

 

Nowe gry będą widoczne w PS Store po jego jutrzejszej aktualizacji, która zazwyczaj trwa do ok. 18:00. Tytuły jak zwykle będzie można namierzyć wcześniej z poziomu wyszukiwania.

Także korzystajcie. Odniesie się to pewnie też do planowanych dem i gier cyfrowych... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...