Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tyle już tego mam:

-Asassin 3

-Far Cry 3

-Jak and Daxter trylogia

-Metal Gear Rising

-Mafia 2

-Remember Me

-Spec Ops The Line

-Dragon's Dogma

-LBP Karting

-Saint Row: the third

-Giana Sister

-Uncharted 3

Te tytuły z plusa pełne... Masakra.. Ukończyłem z nich tylko jedną (Mafia2). Nie mówie tu o zdobytej platynie, bo mnie te trofea w ogóle nie interesują, heh...

W wersji Pudełkowej:

-Uncharted 1 i 2 (jedynka tylko ukończona),

-GT5 (aktualnie gram),

-Fear3,

-Tekken 6,

-Splatterhouse

-Killzone3 (ukończone),

-Battlefield3 (ukończone),

-Hitman ten najnowszy,

-Armored Core 5...

-Fifa 2012

Na tyle gier, które posiadam, tylko CZTERY- ukończony tryb fabularny czy jak to się pisze (reszta włączona, aby sprawdzić jak wygląda itp)... Masakra. A szczerze mówiąc, wydałem baaardzo mało pieniędzy na te wszystkie gry.

Więc mówiąc krótko, kto nie ma plusa, niech nadrobi to, a nie będzie wstanie ograć tego wszystkiego (oczywiście mowa o tych, którzy nie posiadają konsoli od lat).. aha, swoją kupiłem w połowie sierpnia (nowy superslim za 610zł + 200zł dysk 500GB), wcześniej miałem stop od grania, ponieważ miałem inne sprawy, brak czasu, problemy no ale nieważne.. na horyzoncie ps4... a ja dopiero raczkuje w ps3 history:)

 

Czemu to napisałem? Ponieważ jakoś mnie naszło. 14 pełnych gier mam z plusa.. i ja sam nie wiem jak to się wszystko uzbierało:) Mam zabawy na baaaaaardzo długi czas. Włączając ps3, nie wiem w co grać.. Chociaż GT5 mną zawładnęło i dopóki nie przejadę wszystkich wyścigów, to inne gry czekają w kolejce.. jakoś tak mam. pozdrawiam. PS PLUS to naprawdę opłacająca się subskrypcja

Odnośnik do komentarza

Pare pytan dot . ps+

 

Mam polskie konto od paru lat, przeprowadzilem sie do Irlandii, wiec:

- chcialbym zmienic region na UK/EU. Znajac Sony.. pewnie sie nie da?

- mam irlandzka karte z euro, zakladam ze tego tez nie wykorzystam na polskim koncie?
- dostalem kod na 30 dniowy ps+, probuje wykorzystac i sie nie da - "zly kod" - skoro polskie konto a vita kupiona w UK to pewnie kod dziala tylko na koncie UK/EU?

Mam pare gier kupionych na wlasnym koncie, mase trofeow, i teraz ps3 i vite. Warto zalozyc nowe konto zeby nie (pipi)ic sie z problemami polskiego czy mimo wszystko zatrzymac polskie?

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

mozna tez utworzyc sobie nowe konto na irlandie, na nim kupowac placac w lokalnej walucie a grac na swoim glownym polskim koncie

racja ale on ma też vitę, a jedna vita=jedno konto więc jak utworzy irlandzkie konto tylko do opłacania plusa to niestety by odpalać gry na vitę z tego konta musi mieć je aktywne na kieszonsolce

Odnośnik do komentarza

Ogłoszono nową ofertę!

 

 

 

 

 

Żartuję;), chciałem tylko o coś spytać. Chciałbym wystawić Vitę i dorzucić miesięczny plus z last of us. Ale co muszę napisac w aukcji, czy kredytowka wymagana przy wpisywaniu tych kodów? Wiem że nie zadziała na pewno na kontach, gdzie były już wpisywane miesięczne kody promocyjne, ale co z kartą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...