Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No, liczyłem na Black Flag :confused:

 

To chyba logiczne, że na początek będą dawać gry z PSN. Następne w kolejce to Secret Ponchos, Binding of Isaac i Outlast (ten wygląda najlepiej).

mogli dać zamiast tego Knack za 99 zł czyli tyle ile jest wart i byłbym zadowolony, narazie zapłaciłem abonament i nic z tego niemam, bo granie w fifa 14 po sieci od wczoraj wygląda tak: błąd ce-34878-0, twoje składy są niewłaściwe, błąd ce-34878-0, utracono połączenie z przeciwnikiem, błąd ce-34878-0, twoje składy są niewłaściwe....

Odnośnik do komentarza

Ludzie PS4 dopiero co jest po debiucie, a Wy chcielibyście od razu mega zniżki albo gry z wysokiej półki. Spokojnie, trzeba trochę odczekać. Nie wierzę, że ktoś kto qpił PS4 liczył teraz na gry z dodawane w zestawach do konsoli... Według mnie miesiąc jest full wypasiony!

Nawet jakby dorzucali Japonkę w gratisie, to znalazłby się ktoś niezadowolony - norma. Dwa uznane tytuły AAA na PS3 i jeszcze konkret na Vitę plus ciekawy indyk na NOWĄ KONSOLĘ za jakieś 0,55 zł dziennie! No (pipi)a faktycznie słabo w chuy. Ja ograłem Burdel i DmC a i tak się cieszę, bo teraz bez problemu mogę odsprzedać B2 :P

Odnośnik do komentarza

ja sie bardzo cieszę z tej oferty. heh, jeszcze nie dalej jak dwa dni temu narzekałem, ze blazblue kosztuje 99zł w store i szkoda mi na niego kasy, a tu taka niespodzianka :D dmc, też chętnie ogram, bo jakoś wcześniej nie było okazji... tylko cholera w kolejce mam jeszcze remember me i jakieś inne gry na vite :/ omg omg omg... nigdy tego nie nadrobię ;/ 

 

jeszcze do pełni szczęscia chciałbym ni no kuni w plusie na luty :D 

 

co do knacka... nie mogą tej gry dać teraz w plusach i po zniżkach, bo to segment casual/family, czyli gra, która po prostu się sprzedaje - mimo kiepskich ocen. gra przestanie się sprzedawać, to i wtedy wyląduje w plusie (tak myslę).

cholera w takiej polszy, to np na takim ps3 nie killzone czy inne gow najlepiej się sprzedaje, tylko te wszystkie eye pety, sports champions, itp. - tego nie przeskoczycie hardcoreowi gracze :P  

Odnośnik do komentarza

Ha, to nie miales rok temu Plusa jak Gacek wyladowal w grudniowej ofercie widze :)

 

Demo SS srednio mnie porwalo, moze full okaze sie lepszy, ale z drugiej strony to kolejna gra na dluugie godziny, nie?

 

Trzeba obadac co to jest to Blazeblue.

No nie miałem niestety. Ale mam okazję wyrwać za godziwe pieniądze wersję GOTY.

 

A temu borderlands to bliżej w mechanice do Mass Efecta czy Diablo? Bo RPG jakoś mnie nie porywają. W ME grałem i nawet całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...