Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od razu nastawiony jestem na gre jedna postacia, ktora zawsze gralem. Nie interesuje mnie ogrywanie wszystkich postaci (chyba ze bedzie konieczne do odblokowania jakichs dupereli w grze) i nie chce grac np. Sindel machajaca wlosami.

Mlodziez od razu rzuci sie na Kratosa, sporo osob na Scorpiona o Sub Zero. Nie wierze,by wszystkie postaci byly wybierane w zblizonym chociazby stopniu. Ale, pozyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to do sprawdzenia Kratosa jakoś mnie nie ciągnie. To znaczy fajnie, że będzie na pewno obadam ale za bardzo stęskniłem się postaciami z MK a Kratosem niedawno grałem heh.

 

Po odpaleniu gry jak dzikus będę po 5 minut sprawdzał każdego ;p. Jestem ciekaw kogo, ile i za jaką cenę powrzucają w dlc.

Odnośnik do komentarza

 

W krainie zwanej DLC.

 

Niekoniecznie, na tej liście jest 22 zawodników + 2 pod spodem newsa czyli razem 24. A w pełnej wersji ma być 26 tylko nie wiem czy + Kratos czy Kratos już wchodzi w liczbę 26. Tak czy siak zostaje miejsce jeszcze na dwóch lub jednego fightera. A przypominam newsa:

 

http://stacjakultura.pl/6,27,16992,Zawodnicy_w_grze_Mortal_Kombat,artykul.html

 

Czyli możliwe, że się załapie do podstawki ;].

Odnośnik do komentarza

achh przypominaja mi sie lata kiedy mortala dwojke przynioslem do domy bodajze na 14dyskietkach i mialem problemy zeby odpalic. trza bylo kombinowac coz z w dosie z pamiecia ale juz sam nie pamietam:) ale kiedy odpalilem ta gre...miod...pamietam wakacje w najwieksze upaly rypalo sie w mortala a wieczorem podchody czy inne (pipi). na drugi dzien plaza a wracajac z tramwaju partyjka mortala i ojciec wpieniajacy sie na zakup nowej klawiatury...mam nadzieje ze przy nowym MK wroci ten feeling;) swoja droga kiedy jest ta premiera bo jakos na poczatku maja odwiedza mnie przyjaciel z ktorym wlasnie namietnie katowalismy pierwsze MK!

Odnośnik do komentarza

Skończyłem się bawić Mortalem na MK Trilogy (the best !).Potem jak nauczyłem się robić Juggle w Tekkenie to już poszło : Soule, DOA, VF 4 i Street alpha 3.No i o Mortalu zapomniałem.Teraz jaram się znowu.Myślicie że będzie dało się w to pograć skilowo w versusie ? I nie na zasadzie 3 mocarne gwaranty na krzyż, uppercut i jeden rzut ? Jak system będzie trzymał poziom przynajmniej SF4 to fajnie.

Odnośnik do komentarza

achh przypominaja mi sie lata kiedy mortala dwojke przynioslem do domy bodajze na 14dyskietkach i mialem problemy zeby odpalic. trza bylo kombinowac coz z w dosie z pamiecia ale juz sam nie pamietam:) ale kiedy odpalilem ta gre...miod...pamietam wakacje w najwieksze upaly rypalo sie w mortala a wieczorem podchody czy inne (pipi). na drugi dzien plaza a wracajac z tramwaju partyjka mortala i ojciec wpieniajacy sie na zakup nowej klawiatury...mam nadzieje ze przy nowym MK wroci ten feeling;) swoja droga kiedy jest ta premiera bo jakos na poczatku maja odwiedza mnie przyjaciel z ktorym wlasnie namietnie katowalismy pierwsze MK!

 

19 kwietnia premiera.

 

Każdemu wracają wspomnienia hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W Ultimie też się pojawił - ta sama cena.

 

Ale z tego co pamiętam to jeszcze jedna EK miała być bodajże z arcade stickiem. Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej fantów, że będą dorzucali choćby dlc z fatality itd. A tu tylko avatar do Xboxa i dodatkowy strój. A gdzie klasyczne postacie i fatale?

Odnośnik do komentarza

Haha źródła przecieku w dzisiejszych czasach potrafią zaskakiwać. Poniżej raport (pdf) odmowy czy raczej zakazu MK w Australii, nic nie byłoby w tym interesującego gdyby nie fakt, że dostajemy potwierdzenie Kabala, Quan Chi, Shao Kahna i paru innych ciekawostek. Wygląda na to, że jednak Kabal będzie w podstawce:

 

http://www.kamidogu.com/images/mk9/acb_decision_report.pdf

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...