Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrać 100 walk online dosyć ciężkie.diablo.gif

Mam nadzieję, że w ukrytych będzie kilka złotych, bo jedno złotko to trochę małoteehee.gif

 

Ciekawe czy Kratos na ps3 się liczy do tego złotego trophy.

 

Raczej łatwa jeżeli zamierzasz grać w multi. :) Najgłupsze trophy za 6 miechów.

 

Właśnie jak już miałbym grać w Mortal'a to tak w multi to nie za bardzowhistling.gif

 

Lista postaci

http://www.ps3site.pl/potwierdzona-lista-postaci-w-mortal-kombat/66787/

Edytowane przez KillMiki
Odnośnik do komentarza

Nie mogę tylko nigdzie znaleźć źródła tej listy. I zastanawiam się czy autor newsa czasami nie oparł się na tym:

 

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=es&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fnicarevolution.com%2F2011%2F03%2F11%2Fmortal-kombat-9lista-de-personajesspoiler%2F

 

Gdzie okno wyboru postaci jest sfałszowane. Są tam wsadzone foty z poprzednich części. O Kintaro czy Quan-Chi do tej pory nie było mowy.

Odnośnik do komentarza

To jest fałszywa lista. Na N4G ziomek wkleił jako newsa i wszyscy skopiowali nie sprawdzając :P

Cóż, nie ma to jak rzetelność dziennikarska. Przecież to był jakiś blog.

 

Kintaro i Goro... Nie powinno być przypadkiem Motaro jeśli już ? Przecież Kintaro i Goro to prawie to samo.

Kintaro i Goro to dwie różne postaci

Odnośnik do komentarza

Celowo. Sheeva (o ile wystąpi) jeszcze przejdzie, ale uboga wersja hekatonchejra będzie zbyt duża, a co za tym zapewne idzie, mocna - wiecie, szlagi za 1/4 paska - na turniejach odgórie bilet na BANicję wyłapie, jak Jinpachi w Tekken.

 

Lista postaci, genialna są wszyscy którzy powinni być, DLC zbędne :)

(....)

Nie pisz, że nie tęsknisz za Hsu Hao, Kobrą, Mavado, Bo Rai Cho :whistling:xD

Jestem jak najbardziej na tak za DLC z postaciami, ale za jakiś czas i, powiedzmy, z 4ka zawodników.

To co wyprawia się przy M vs C3 jest daleko niesmaczne (jedno DLC, jedna postać, za kilkanaście zł).

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jedna sprawa - czy Goro będzie postacią celowo podpakowaną czy nie. Bossowie (Kintaro, Motaro, Molloch) zawsze byli zawodnikami specjalnie niezbalansowanymi z resztą. Z jednej strony tak by było dobrze, ale z drugiej nie... Jak sądzicie? Jak będzie tym razem?

Powinni być wzmocnieni. Tzn dla mnie normalne jest by w tej serii subboss zabierał jednym szlagiem całkiem sporo energii(ale też bez przesady :) ). No chyba, że wzbogacą te postaci o większą ilość ciosów/kombinacji do wyegzekwowania. W MK jako postaci kierowanie przez gracza byli co by nie mówić "paściarskimi" postaciami (mało ciosów, wysokie recovery time po ciosach), w PvP łatwo można je było ograć (nie wiem jak w częściach trójwymiarowych tej serii bo olewałem crapy MK 3D)

 

 

Kurde, cieszę się jak głupi że po udanym come back SF-a w 3 wymiar, kolejną udaną, wracającą nawalanką jest MK. Na automatowych ich wersjach z lat 90-tych się wychowałem :) Demo mnie przekonało do zakupu, nie wiem czy na premierę ale na bank nowy mortal zagości w mojej biblioteczce gier !

 

ps. A gdzie za..bali, jedynie słuszne, kultowe, fatality Sub Zero ? Ja chcę urwać łeb ! Niech dorzucą do urywanej czachy kręgosłup i mi tam więcej już nie trzeba hehe DLC w postaci paczki nowych wykończeń ? Ja jestem "ZA" !

 

 

 

ps2. Kintaro to Goro po piercing'u i jak dla mnie, można go olać. Motaro zaś, to taki "mokry sen" Carycy Katarzyny... hehehe ;) Nie dość, że ma kopyta to jeszcze ogon i bajeranckie rogi :)

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

ps. A gdzie za..bali, jedynie słuszne, kultowe, fatality Sub Zero ? Ja chcę urwać łeb ! Niech dorzucą do urywanej czachy kręgosłup i mi tam więcej już nie trzeba hehe DLC w postaci paczki nowych wykończeń ? Ja jestem "ZA" !

 

Będzie, widzialem na jakims nagraniu z targow

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

ps. A gdzie za..bali, jedynie słuszne, kultowe, fatality Sub Zero ? Ja chcę urwać łeb ! Niech dorzucą do urywanej czachy kręgosłup i mi tam więcej już nie trzeba hehe DLC w postaci paczki nowych wykończeń ? Ja jestem "ZA" !

 

Będzie, widzialem na jakims nagraniu z targow

 

Ufff... Moge teraz spać spokojnie ;)

 

 

 

 

 

Czy mi się wydaje czy ułatwili wykonywanie fatali względem MK (2d) ?? Pamiętam że w starych mortalach trzeba było idealnie odmierzać odległość od ofiarty a do tego mocno się śpieszyć z wykonaniem ciosu (choć tutaj wydłużenie czasu poczytuję za +). Po fatalu można było poznać salonowego wymiatacza hehe. Doskoczyć z 2-go końca ekranu i jedną serią płynnie wykonać, co bardziej wymagające, fatality (a czasu było tyle co na doskok i jednorazowe wklepanie kombinacji), byle chłystek nie potrafił hehe :D

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja podejzewam ze mogli poprostu dac QTE podczas wykonywania fatala jako smaczek i ukłon w strone gow, żeby fatal kratosa czym sie wyróżniał bo w koncu jest bohaterem innej gry

 

a co do ataku broniami - pewnie bedzie mial jakies ciosy rękami (zwykłe) a specjalne bedą wykorzystywaly bronie

 

swoja droga jesli cios z pierwszego trailera z kratosem jest prawdziwy to bedzie miał on kopie "get over here" , a na tym nowym skasowanym filmiku widać wślizg bardzo podobny do wslizgu subzero, mam nadzieje ze dadzą mu też jakies nowe ciosy a nie tylko przeróbki innych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...