Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Serio zwracasz uwagę pod jakim kątem leci postać po ciosie? :ninja:

 

Osobiście, IMO, prywatnie wolę "drętwą animację" (kompletnie tego nie odczuwam) niż patrzeć jak się panda z kangurem biją. Tu przynajmniej cios wygląda jak cios, wchodzi jak cios i zostawia obrażenia a nie chmurkę czy napis "hit".

 

Wolę rozerwać przeciwnika na pół niż na niego pierdnąć (Tekken) czy zasadzić "super sajana" (SFIV).

nie jak leci postac po ciosie tylko pod jakim kątem ma noge postac ktora kopie z wyskoku

 

i nie chodzi mi o porownanie do kangurów, tez ich nie lubie, tak samo tez lubie krew wiec porownywanie riozbłyskow do krwi to nie na tą rozmowe, ja mowie jedynie o specyficznej dretwej animacji a nie o krwi czy kangurach, Yabbolek wie o co mi chodzi ;p

Odnośnik do komentarza

Rozpracowal ktos moze fatalities przy ktorych mamy varies. Bo fatale sweep i touching udaje mi sie odpalic, jednka ten trzeci to dla mnie zagadka. Moze postac w momencie ukonczenia rundy, musi stac daleko od ofiary?

 

Mam podobny problem apropos Mileeny a dokladniej chodzi o "jump" nie wiem jaka to odleglosc dokladnie a pozatym zawsze jak wykonuje kombinacje to wychodzi mi ze ona podskakuje.rzuca sie itp:p wszystko tylko nie fatal:P

Odnośnik do komentarza

demo tylko utwierdzilo mnie, ze lykam wraz z premiera. nie wiem tylko czy robic preorder (na stroju reptajla mi nie zalezy i tak go nie lubie) czy poczekac az bedzie w sklepach bo widzialem w innych tematach, ze np. ultima dopiero wyslala a niektorzy juz grali bo kupili w jakims MM.

 

 

gierka jest mega, za dzieciaka na automatach zagrywalem sie w jedynke i dwojke (trojka juz mi nie podchodzila zbytnio, chociaz tez miliardy zlotych na to poszly). czuc tamten feeling, jest mega brutalnie. super gierka sie szykuje. aczkolwiek rzeczywiscie poziom trudnosci jest cos niski. wiem, ze to tylko cztery walki ale zeby taki laik w bijatyki jak ja dochodzil na expercie do 4 przeciwnika nie tracac rundy to cos nie halo.

 

 

no, ale jest online gdzie beda buszowac kolesie, ktorzy sa miliard razy trudniejsci niz taki expert, wiec no problem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

rany boskie - odpaliłem wczoraj MK i czułem się jakby mi nagle zniknęła broda, zniknęły włosy łonowe i głos po mutacji - normalnie cofnąłem się naście lat do tyłu... feeling na maxa po staremu. Ja zatrzymałem się na MK gdzie mieliśmy fatality, babality, animality i -lity

 

to co zauważyłem to dwie rzeczy: po pierwsze starzeję się. pamiętam kiedyś jak ciupałem a przed sobą miałem kartkę z wydrukowaną listą combo i uczyłem się na pamięć całości. dziś już się nie chce...

 

po drugie czas poszedł do przodu: dawniej fatality to było jak nic z 9 przycisków w odpowiedniej kolejności a czasami w odpowiednim czasie. tutaj śmiech na sali: 6 przycisków i wchodzi fatality (czasami trzeba było z miesiąc ćwiczyć)

 

gra genialna, ale chyba już nie dla takich staruchów jak ja...

Odnośnik do komentarza

rany boskie - odpaliłem wczoraj MK i czułem się jakby mi nagle zniknęła broda, zniknęły włosy łonowe i głos po mutacji - normalnie cofnąłem się naście lat do tyłu... feeling na maxa po staremu. Ja zatrzymałem się na MK gdzie mieliśmy fatality, babality, animality i -lity

 

to co zauważyłem to dwie rzeczy: po pierwsze starzeję się. pamiętam kiedyś jak ciupałem a przed sobą miałem kartkę z wydrukowaną listą combo i uczyłem się na pamięć całości. dziś już się nie chce...

 

po drugie czas poszedł do przodu: dawniej fatality to było jak nic z 9 przycisków w odpowiedniej kolejności a czasami w odpowiednim czasie. tutaj śmiech na sali: 6 przycisków i wchodzi fatality (czasami trzeba było z miesiąc ćwiczyć)

 

gra genialna, ale chyba już nie dla takich staruchów jak ja...

Coś w tym jest kozbinio, bo ja miałem podobnie. Odpaliłem, porobiłem fatale, pare combosów na krzyż i stwierdziłem, że jakoś nie grzeje mnie już siedzenie i rozpracowywanie nowych combosów. Może dlatego, że to tylko demo, ale wolę jednak w Bulleta wyniki pożyłować ;p

 

a gdzie tam 9 przycisków. było podobnie, tylko czas na fatala znacznie krótszy.

Fatale aż 9 raczej nie miały, ale takie brutality mogło zahaczać o tą cyfrę.

Odnośnik do komentarza

przepraszam mój błąd - może faktycznie ta presja czasu spowodowała, że zapamiętałem Fatality jako ciężkie do zrobienia i wymagające szybkiego wklepywania. pamiętam te listy ciosów wklepywane na początku z kartki, później już z pamięci.

 

myślę, że gdybym miał syna w sensownym wieku to chętnie bym mu podsunął tą grę, bo demko zachowało w mojej opinii ducha tamtych czasów i może wtedy wróciłbym do klepania. a jako że mam "tylko" 2,5 letnią córkę wracam do KZ3 :teehee:

 

podsumowując: gruby tytuł!

Odnośnik do komentarza

rany boskie - odpaliłem wczoraj MK i czułem się jakby mi nagle zniknęła broda, zniknęły włosy łonowe i głos po mutacji - normalnie cofnąłem się naście lat do tyłu... feeling na maxa po staremu. Ja zatrzymałem się na MK gdzie mieliśmy fatality, babality, animality i -lity

 

to co zauważyłem to dwie rzeczy: po pierwsze starzeję się. pamiętam kiedyś jak ciupałem a przed sobą miałem kartkę z wydrukowaną listą combo i uczyłem się na pamięć całości. dziś już się nie chce...

 

po drugie czas poszedł do przodu: dawniej fatality to było jak nic z 9 przycisków w odpowiedniej kolejności a czasami w odpowiednim czasie. tutaj śmiech na sali: 6 przycisków i wchodzi fatality (czasami trzeba było z miesiąc ćwiczyć)

 

gra genialna, ale chyba już nie dla takich staruchów jak ja...

 

eeee tam gadanie :biggrin: Ja też mam już na karku trochę latek, ale na pewno kupuje MK bo to gra kultowa i w tym wydaniu jest wręcz wyśmienita. Za dzieciaka na AMIGA pykałem i dokładnie jak ty w pewnym momencie miałem wrażenie, że cofnąłem się 15 lat wstecz. Must have dla mnie :biggrin: Kupuj staruchu a zagramy jak za starych hardcorowych czasów :thumbsup:

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...