Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Niby dlaczego? :confused: Ludzie narzekają, że Kratos używa zbyt dużo broni. Ale czy ktoś widział go jak używa pięści podczas walki? Gdyby nagle zaczął używać Sambo do walki, to dopiero zaczęłaby się rozpacz i płacz zwoleników GOWa. Przecież nasz łysol ma bardzo fajne ciosy - dobrze ubrano je w Mortalowe szaty moim zdaniem. Te wszystkie wybicia, ślizgi i strzały nie wydają się przepakowane w porównaniu z innymi zawodnikami, więc naprawdę nie wiem o co chodzi.

Aha, and on top of all that: widzieliśmy tylko skrawek jego gameplayu. Na pewno jeszcze dużo ma w zanadrzu. :thumbsup:

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

pozatym taki skorpion tez co chwile wyjmuje mieczyki

Mileena tak samo, sztyleciki jak w masełko

 

czy Kratos pasuje do MK, no sprawa być może dyskusyjna, ale trzeba przyznać że został sprawnie przełożony na system MK

 

wydaje mi się, że ten łuk Kratosa przepakowany, powinien być jeden projectile jak u innych

Odnośnik do komentarza

A tam Shang Tsung tez ma 3

 

Wezcie pod uwage ze ...

a) Jest to postac bonusowa ktorej nie bedzie na Arcade i xO wiec automatycznie bedzie banowana na Turniejach

b) Jezeli postac bedzie OP to po prostu nie bedzie sie nia gralo ( jedynie 4 fun )

c) Jest to jedna z niewielu konsolowych postaci ktora w ogole jest w stanie wpisac sie w uniwersum MK

 

Wiec proponowal bym skonczyc lamentowac bo jedna bonusowa postac nie zepsuje wam calej gry ...

Odnośnik do komentarza

pozatym taki skorpion tez co chwile wyjmuje mieczyki

Mileena tak samo, sztyleciki jak w masełko

 

czy Kratos pasuje do MK, no sprawa być może dyskusyjna, ale trzeba przyznać że został sprawnie przełożony na system MK

 

wydaje mi się, że ten łuk Kratosa przepakowany, powinien być jeden projectile jak u innych

Co racja, to racja. Raz, że się znakomicie w całość wpasował (łysy, zły, umięśniony, brutal), to jeszcze - jak sam wspominasz - jego dorabianie na boku wyszło wzorcowo.

 

Klimat nowego MK niezwykle przypomina MK II, tudzież MK 4, zatem Kratos bardziej tu pasuje, niż jakiś pocieszny mosiek.

 

Fenix (Marcus, nie admin) takze by się nadał (na xo ver.).

 

Tak, czy owak, w ogólnym rozrachunku MK jawi się, zupełnie jak cudny (S)SF IV, jako gra z wyższej półki. Jakby nie było ostatnie tytuły serii nie były specjalne.

 

Ten to nader udany restart serii, a przynajmniej tak się zapowiada. Jak będzie - okaże się niebawem.

 

Dodam, iż Kratos wygląda zdecydowanie lepiej niż pozostali zawodnicy - jest tez znacznie lepiej animowany.

Odnośnik do komentarza

być może niektórzy jeszcze przechodzą traumę po MK vs DC, tacy mortalowi purytanie :D

 

Ja tam nie jestem wielkim fanatykiem MK, ale jak zobaczylem ta smieszna ekipe z DC (superman, batman, itd) w zestawieniu z MK, to niezdziwilbym sie gdyby jakis fan MK zrobil fatality na tworcach tego projektu. Totalny gwalt na serii... To nie niewypalilo, tak jak zwiazek Dody z Nergalem. :)

 

jak sie robi te varies fatality? help! :)

Odnośnik do komentarza

To sa Stage Fatality mozesz tylko zrobic na The Pit bo w demie nie da sie zrobic Staga Fatality w The Living Forrest

Ja Subem robie z takiej odległości żeby po zakończeniu kombinacji być przy przeciwniku, Scorpionem natomiast zaczynam minimalnie dalej niż przy zwykłym fatalu (chociaż Subem nie próbowałem z bliższej odległości). Johnym i Mileną nie pamiętam ale też spokojnie da się zrobić. Popróbuj sam a szybko wyłapiesz jaka jest potrzebna odległość do każdego fatala, czasu jest tak dużo że spokojnie można się pomylić 2-3 razy.

 

Czy wiadomo coś że w pełnej wersji będzie taki zapas czasowy jak w demie, czy to tylko na jego potrzeby tak dali przy fatalach ?

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Cytat z Wiki

 

The character Kratos from the God of War series is available as a playable character (in versus mode only) exclusively on the PlayStation 3 version. Boon stated that the Mortal Kombat team felt Kratos would "fit perfectly" into the Mortal Kombat universe

 

W sumie to i dobrze że Kratos będzie tylko w versus mode , gdyż wydaje się za mocny w porównaniu z innymi postaciami.

Odnośnik do komentarza

To sa Stage Fatality mozesz tylko zrobic na The Pit bo w demie nie da sie zrobic Staga Fatality w The Living Forrest

Ja Subem robie z takiej odległości żeby po zakończeniu kombinacji być przy przeciwniku, Scorpionem natomiast zaczynam minimalnie dalej niż przy zwykłym fatalu (chociaż Subem nie próbowałem z bliższej odległości). Johnym i Mileną nie pamiętam ale też spokojnie da się zrobić. Popróbuj sam a szybko wyłapiesz jaka jest potrzebna odległość do każdego fatala, czasu jest tak dużo że spokojnie można się pomylić 2-3 razy.

 

 

co do odległości fatali - tak samo jak w poprzednich częściach - wystarczy stanąć w odpowiedniej odległościm, przytrzymać blok i wtedy wykonać kombinacje - postać się nie przesunie, a fatal zostanie wykonany. Bez zbędnej kombinatoryki.

Odnośnik do komentarza

Kolejni złodzieje, ehh. DLC to jedna z najgorszych rzeczy w tej generacji. Ja podziękuje za takie dodatki które będę posiadał w momencie zakupu gry, ale nie będę mógł ich użyć.

Pomyślałem dokładnie to samo... Miałem brać na premierę, ale chyba poczekam na Uber Mega Maxi Turbo GOTY w Pytę ze Wszystkim Edyszyn i wtedy zakupię jak będzie w Amazonie za 25 funciaków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...