Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz to z?

Miałem okazję (choć słowo przyjemność wydaje się tu być bardziej na miejscu) przetestować pełną wersję gry, ale więcej szczegółów nie mogę zdradzić. Powiem tylko tyle, że w walce Mileena vs. Shang Tsung ten drugi zmienił się w Johhny'ego Cage'a.

 

Odsyłam do postów Amera :smile:.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u was ale pamiętam za małolata że Smoke był najczęściej wybieraną postacią na automatach (UMK3) , przychodziło się z Secret Service pod pachą i człowiek musiał nasłuchać się drwin próbując zrobić coś świeżego Cyraxem hehe . Pograłem chwilę wczoraj w Trilogy na DOSBox i jednej rzeczy mi cholernie brakuje , przycisku Run , ciekawe czy jest szansa na jakieś zmiany w tej materii po pre.

Odnośnik do komentarza

W tamtych czesciach MK (MK3,UMK3, wersje 3d), to trzeba bylo miec rece jak u mutanta, tyle bylo przyciskow funkcyjnych. Ciesze sie ze zmienili system i stal sie on po prostu grywalny (na klawiaturze byl istny koszmar). Run jest imo niepotrzebny skoro masz dash.

 

PS. pad zalatwia sprawe od reki, ale kiedys sie gralo w bitki na klawierce ;)

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

W tamtych czesciach MK (MK3,UMK3, wersje 3d), to trzeba bylo miec rece jak u mutanta, tyle bylo przyciskow funkcyjnych. Ciesze sie ze zmienili system i stal sie on po prostu grywalny (na klawiaturze byl istny koszmar). Run jest imo niepotrzebny skoro masz dash.

 

PS. pad zalatwia sprawe od reki, ale kiedys sie gralo w bitki na klawierce ;)

 

No nie wiem ja grałem na joysticku.

Odnośnik do komentarza

Niesamowite! W końcu jakiś fatal, gdzie nie ma wyrywania kończyn, albo przecinania w pół. :potter:

 

Szkoda, że jeszcze nie pokazali w akcji cyber Sub-Zero, mam nadzieję, że będzie miał zupełnie nowe techniki i fatality, a nie tylko nowy skin postaci.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u was ale pamiętam za małolata że Smoke był najczęściej wybieraną postacią na automatach (UMK3) , przychodziło się z Secret Service pod pachą i człowiek musiał nasłuchać się drwin próbując zrobić coś świeżego Cyraxem hehe . Pograłem chwilę wczoraj w Trilogy na DOSBox i jednej rzeczy mi cholernie brakuje , przycisku Run , ciekawe czy jest szansa na jakieś zmiany w tej materii po pre.

 

dobre gry pamięta się bardzo wyraźnie :) pamiętam doskonale jak mocno okupowany podczas wakacji nad morzem był automat z MK3, zeby się do niego dostać trzeba było zazwyczaj zbić tego co akurat grał, najczęściej wybierani byli Smoke i Kabal, ja zawsze Cyrax :> no i jak znałeś jaieś fajne akcje albo fatale na pamięć to byłeś kimś :rolleyes:

 

z UMK3 pamiętam też co odwaliłem, zrobiłem sobie książeczkę z ciosami dla wszystkich, narysowałem ładnie każdego, miałem akurat manię MK wtedy...centralnie zrobiłem miniksiążeczkę wyciąłem ładnie kartki pozszywałem i biblia była gotowa, ludzie byli w szoku jak to zobaczyli i to generowało jeszcze większa podjarkę u wszystkich bo każdy chciał to sprawdzać, "pokaż tego fatala" "dobra czekaj zaraz ci upier*** głowę Subem" , wcześniej ofkoz wystarczał numer Secret Service z Mortalem :teehee: generalnie klimacik dookoła starych MK był unikalny i nie do podrobienia

 

obok MK zawsze niedaleko był automat z Tekkenem (1 i 2), był porównywalnie popularny ale czy był obiektem kultu jak MK3/UMK3? śmiem wątpić

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, Secret Service i MK...:) Mam podobne wspomnienia jak black mamba - w SS drukowane były spisy ciosów dla wszystkich postaci jeszcze z MK II bodajże, które również wycinałem układałem w książeczke itd:) Odnośnie samej gry - nie wyobrażam sobie tego dzisiaj, ale... pamiętam jak za totalnego dzieciaka przesiadywałem u kumpla, który szczycił się Amigą i graliśmy na dwóch przy pomocy, uwaga - joysticka i... myszy! Pamiętam dokładnie. Niesamowite i bezcenne zarazem:)

 

Jeśli ktoś napalony na grę w nowe MK od premiery, to zapraszam na PSN - Aem_PL

Odnośnik do komentarza

A jak , Secret Service rządził /. @blackmamba świetna robota z książeczką , mi niestety bóg poskąpił umiejętności plastycznych i do salonów targałem zawsze SS heh . Poszukałem dzisiaj i znalazłem kruka ma jedyne ...17 lat heh http://img534.imageshack.us/img534/3177/76379070.jpg , za następne 17 może go i sprzedam hehe

 

Tym pieknym wspomnieniem skończcie offtopa. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...