Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak poza tym to się nie spodziewałem że Mortal Kombat w taki sposób wstanie kiedykolwiek na nogi. Po czwórce całkowicie straciłem ochotę na te wszystkie deceptikony i inne takie do Armagedona, na którym się strasznie zawiodłem. O batmanach i supermenach nawet nie chce mi się wspominać... A tu proszę. Lepiej nie mogłem sobie tego wyobrazić. Jakby gra była w całości robiona przez fanów pierwszych mortali.

Odnośnik do komentarza

Nie mówcie, że to prawda. Na pewno będą grywalni, skoro w Armageddon byli. Może są do odkrycia w krypcie, albo trzeba przejść story mode wszystkimi postaciami. Skoro mają Fatality, to na pewno są grywalni.

 

nie sa grywalni, na forach już niektórzy o tym piszą, pewnie kiedyś wyjdzie DLC za $ które sprawi że będą grywalni

 

no chyba że nikt jeszcze nie wpadł na to jak je odblokować, bo ludzie już mają cała krypte, story, arcade czy jak tam to się nazywa i challange

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Jak widać po ocenach, MK wreszcie wróciło do dawnej świetnej formy. Nareszcie jakaś porządna bijatyka od czasów Tekkena 6. Oglądam reckę GT właśnie i chwalą dosłownie wszystko od oprawy po gameplay. Nie wiem jak Wy ale ja odnoszę wrażenie, że nowy/stary MK trafi najbardziej do tych, którzy te kilka'naście lat temu zagrywali się w najlepsze odsłony. Dla świeżaków w temacie gameplay może się wydawać archaiczny jak na te czasu. Tylko nie wiem czy jest ktoś kto nie zna Mortal Kombat...

Odnośnik do komentarza

O mnie mozna powiedziec ze jestem w swiezakiem bo jesli chodzi o serie to kiedys jedynie troche gralem w MK4 (oraz troche partyjek w MK2) ale tak na dobra sprawe to tyle co nic (juz wiecej czasu spedzilem przy demku nowego MK :P) a gra podoba mi sie niesamowicie.

 

Takiego funu przy zadnej grze od dawna nie mialem - ta gra dala mi feeling jakbym pierwszy raz gral na konsoli. Cudo - nic tylko czekac na kuriera.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

O mnie mozna powiedziec ze jestem w swiezakiem bo jesli chodzi o serie to kiedys jedynie troche gralem w MK4 (oraz troche partyjek w MK2) ale tak na dobra sprawe to tyle co nic (juz wiecej czasu spedzilem przy demku nowego MK :P) a gra podoba mi sie niesamowicie.Takiego funu przy zadnej grze od dawna nie mialem - ta gra dala mi feeling jakbym pierwszy raz gral na konsoli. Cudo - nic tylko czekac na kuriera.

 

Podbijam dwukrotnie. Jak już mówiłem wcześniej, dla mnie wcześniejsze MK było marką martwą od samego początku. Dopiero ta najnowsza odsłona niezwykle mnie do siebie przekonała. Dawno żadne demo tak mnie nie zauroczyło. Gra jest niezwykle dynamiczna, akcja nie pozwala odpocząć naszej dłoni ale z drugiej strony nic nie jest tu przesadzone. Gra wydaje się bardzo ułożona i zbilansowana (przynajmniej dla takiego laika jak ja). Niezmiernie też cieszy, że po kilku sesjach zaczynają człowiekowi wchodzić pierwsze juggle :teehee:

 

Z demka najbardziej podoba mi się Johnny.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...