Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry źle odczytałem posta ...

 

No Noob na srodku to max 26% z środka bez użycia paska ... Ale nadrabia świetnym zoningiem i niskim recovery na qcf+fk i teleportem który dobrze użyty jest chory

 

Tak, tylko ze te akcje kroja milimetry paska. Noob ma jeszcze bardzo dobry anty air i nic poza tym. Disabler leci tak wolno, ze nie warto go uzywac. Ogolnie trzeba sie sporo nameczyc zeby cos ugrac, bo sam zoning wymaga sporego wyczucia i wiedzy na temat pozostalych postaci, zeby nie bylo niespodzianek. Poza tym jedyne co mozna wsadzic do kombo to slam, wiec tak jak pisales max 26%. Bez porownania do Ermaca.

Odnośnik do komentarza

no ja musze napisac, ze im dluzej gram tym mniej sie jaram. tryb story jest fajny, ale z jednej strony to dobrze, a z drugiej wku.rwia mnie, ze gram kazdym po kolei. dostaje takiego cyraxa, nie znam nim zadnych ciosow i kombosow, walki przechodze metoda uppercut i noga z powietrza bo po co na dwie, trzy walki kombinowac.

 

po drugie jestem za duzym cieniasem w ta gre i nonstop sie wku.rwiam ;p

 

 

swietna gra, ale chyba wole ja wspominac niz znow grac.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że pokonanie Shao Kahna w arcade jest łatwe poprzez używania w kółko pocisków z dużej odległości (lub innych zagrań na dystans w zależności od postaci np. rozdwajnie Nooba). Stoimy daleko od niego i w kółko naparzamy. Bywa, że stoi jak głupi w miejscu ciągle blokując, ale energia wówczas i tak mu spada. Czasami zacznie się śmiać to ujdzie mu więcej życia. Trzeba jednak uważać gdy rzuca włócznią (należy się błyskawicznie schylić), a gdy rzuca młotem, szybko skoczyć i dalej naparzać z pocisków. To działa przynajmniej na medium. Pokonałem go bez utraty życia prawie. Ale jak na expert, to nie wiem, bo jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza

narazie tylko raz z nim mialem FV (medium) prosta taktyka skaczac wokol i dwa razy kwardrat. tylko ze problem mam jak skacze do gory tym swoim ciosem, mozna to jakos zatrzymac? pare razy udalo mi sie go sciagnac z gory bez utraty zycia ale nie wiem jak to zrobilem (chyba trojkatem) pozatym jak na razie nie widze sie grajac na expercie:) palce caly czas za wolne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...