Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

źródło: http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/56,138263,17632900,RB_9_i_ewolucja,,3.html

 

Oto jak zmieniały się kierownice Formuły 1 zesopłu RedBulla na przestrzeni lat

 

2007r:

 

z17583447Q,Kierownica_RB3.jpg

 

2008r:

z17583448Q,Kierownica_RB4.jpg

 

2011 rok:

z17583449Q,Kierownica_RB7.jpg

 

2013r.:

z17583446Q,Kierownica_RB9.jpg

 

z17583445Q.jpg

 

ej, jakby zrobili taka kierownicę jako dodatek do konsol to bym zapytał kto chce taki badziewny plastik dla dzieci kupować XDDDD

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

bylem dzis w uk przejestrować kozak ku,rwa audice i okazało się, że przedostatnia umowa(przedostatnia nie licząc tej mojej) była kserokopią a oni wymagają oryginału, dzwoniąc do handlarza byłem przekonany, że nie będzie opcji dostania tego co on potwierdził więc długo nie zastanawiając się poleciałem do punktu ksero, wydrukowałem wzór umowy sprzedaży auta, na kolanie wypełniłem i zaniosłem do innego okienka

 

bez przypału czy kryminał?

Edytowane przez najdas85
Odnośnik do komentarza

Kurde, pojechałem właśnie 50 min w jedną stronę oglądać samochód zdecydowany na kupno jeśli wszystko będzie jak w ogłoszeniu. Ogłoszenie pojawiło się wczoraj, sprzedająca miała czas dzisiaj od 13. Przyjeżdżam 13:30, auto w super stanie, tylko już sprzedane.

 

No nic, tak to jest jak trafia się garażowany egzemplarz, w cenie sporo poniżej wartości rynkowej, bo ktoś nie chciał się bawić w wymianę tarcz. Nie dziwię się, że miała podobno od razu paru chętnych.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu śledzę ogłoszenia, pojechałem na kilka oględzin i jak do tej pory 0 zakupu. Nie wymagam od używanego samochodu, żeby miał nierealnie niski przebieg, albo po 10 latach nieskazitelny lakier, ale znaleźć choćby rzetelne ogłoszenie jest bardzo trudno. Wszystko serwisowane w ASO, garażowane, od pierwszego właściciela a jak sobie zadasz trud sprawdzania to zawsze jakiś wał wychodzi na jaw  :frog:

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc z takim budżetem (45tysiecy) to pierdoliłbym zapierdziane przez habiba Audi i wolal dorzucić z 5 tysiecy na nowego Hyundaia i30 z salonu. Nie oszukujmy sie, ale kilkuletnie Audi to znikomy prestiż, do tego dochodzi wątpliwa historia. A tak dostajesz nówke, pachnącą nowością furę, która wystarczy Ci na wieeele lata użytkowania. Sam kiedyś byłem w przeciwnym obozie, ale chyba do tego się dorasta. 

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że Kia/Hyundai pod względem jakości mechanicznej już od dawna są na bardzo wysokim poziomie ( benzyniaki), a ostatnie modele to bardzo duży skok jeśli chodzi o wykończenie. Tak, więc u teścia w Ceed z 2007 roku uświadczymy trzeszczące plastiki rodem z Golfa MK2, ale już w nowym i30 teściowej wszystko jest świetnie spasowane, materiały to kilka poziomów wyższy standard i pojawiło się lepsze wygłuszenie budy.

 

Ja zmieniłem swoje podejście, bo wraz z nowym samochodem kupujesz spokój i nie tracisz czasu, nerwów i pieniędzy na doprowadzanie używki do ładu.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Znajomy zawsze kupuje samochody demonstracyjne. Teraz kupił nową Mazdę 6 z przebiegiem 3tyś km, świetna sprawa. Niestety niedawno pokazywali salon KIA w Polsce, których odsprzedał rozku.rwiony przez pracownika i naprawiony w salonie samochód jako demo. To już nie taka świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak zrobiłem jak mówi Pajda z tym że dołożyłem ciut więcej. Miałem 50 tys ale zrobiłem sobie kredyt 3x33 i wziąłem x35. No fest gablota. Pakowna, kozacko wyposażona (nawet ledy z tylu miała). Po prawie roku użytkowania wiem że jakbym cofnął czas to bym tak samo zrobił.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

W sumie tak strasznie mnie nie ciśnie, żeby już natychmiast kupować. Chyba dozbieram jeszcze trochę i poczekam na jakieś salonowe wyprzedaże rocznika 2015. Może jakiegoś Opla albo WV uda się w dobrej cenie dostać.

 

Tak czy inaczej, to czego się nauczyłem oglądając i sprawdzając używki zostanie i może jeszcze nie raz się przydać. W sumie już zaprocentowało.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

panowie kupiłem 22 letnie auto ekskluzywnej marki audi za 4900 i co? i ku,rwa guwno

wydałem juz ponad 300zl na nowy przelacznik od gazu, klamke z zamkiem, pompe wodna i termostat, teraz bede robil rozrzad, wymienial tuleje wahacza i zerwana poduszke pod silnikiem, pozniej spryskiwacze bo najpewniej cos z manetką od przełączania gdyz podaje plyn raz na kilka włączen i prawe elektryczne lusterko a wymienilem to co wiem, ze jest do zrobienia i nie ma pewnosci ze na tym sie skonczy

 

jezu jak mnie ten kark bez szyi w ch,uja zrobił no ale mam nauczke, nigdy wiecej nie kupie uzywanego auta bez wizyty u dobrego mechanika/na stacji diagnostycznej ze sprzedajacym

 

najgorzej, ze oc i przeglad koncza sie w polowie sierpnia i teraz juz mam ostry kociol w bani i nie wiem czy nie o(pipi)ic tego szrota za 4k i miec z glowy

Edytowane przez najdas85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...